Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 8:37
~~POPiS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Judaszowiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a)-

Tusek i Kaczor warci siebie :)

nie zgadzam się z tym twierdzeniem...
wytłumaczenie jest bardzo proste i kiedyś to zrozumiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
18 października 2022r. o 8:46
Najnowszym pomysłem PiS jest upaństwowienie sklepów spożywczych. Dochodzę do wniosku że PiS to nie partia polityczna, tylko grupa rekonstrukcyjna. Na razie odtwarzają "przejściowe braki w zaopatrzeniu" z 1976 r. Zaraz dojdą do kartek i stanu wyjątkowego :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2022r. o 8:59
WSS Społem ...;D
a później sklepy ''komercyjne'' ...pamiętasz coś takiego?...bo ja świetnie...;D

a co do stanu wyjątkowego to uważam go za całkiem realny...
jedną z jego składni jest zakaz zgromadzeń a piSSdzielcy wiedzą że dzień po dniu szanse na utrzymanie władzy maleją a protesty społeczne nadchodzą wielkimi krokami więc ...
wczoraj Policja ogłosiła pewne niezadowolenie i rozmowy nic nie dały...ale spoko...
to tylko kwestia dni jak władzunia ich ''kupi'' podwyżkami bo wiedzą czym to grozi jak Policja odwoła radiowozy spod żoliborskiego bunkra...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiała Brzoza niezalogowany
18 października 2022r. o 9:16
Horus napisał(a): WSS Społem ...;D
a później sklepy ''komercyjne'' ...pamiętasz coś takiego?...bo ja świetnie...;D

a co do stanu wyjątkowego to uważam go za całkiem realny...
jedną z jego składni jest zakaz zgromadzeń a piSSdzielcy wiedzą że dzień po dniu szanse na utrzymanie władzy maleją a protesty społeczne nadchodzą wielkimi krokami więc ...
wczoraj Policja ogłosiła pewne niezadowolenie i rozmowy nic nie dały...ale spoko...
to tylko kwestia dni jak władzunia ich ''kupi'' podwyżkami bo wiedzą czym to grozi jak Policja odwoła radiowozy spod żoliborskiego bunkra...;D

Akurat ty, resortowy synalku, o sklepach komercyjnych nie powinieneś się wypowiadać. Twój tatuś zakupy robił w konsumach wojskowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Lepnica niezalogowany
18 października 2022r. o 9:40
~~Kredowobiała Brzoza napisał(a): Akurat ty, resortowy synalku, o sklepach komercyjnych nie powinieneś się wypowiadać. Twój tatuś zakupy robił w konsumach wojskowych.


Szkoły nie były pozamykane. Trzeba było się uczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sława Ukrainie niezalogowany
18 października 2022r. o 12:30
Horus napisał(a): WSS Społem ...;D
a później sklepy ''komercyjne'' ...pamiętasz coś takiego?...bo ja świetnie...;D

a co do stanu wyjątkowego to uważam go za całkiem realny...
jedną z jego składni jest zakaz zgromadzeń a piSSdzielcy wiedzą że dzień po dniu szanse na utrzymanie władzy maleją a protesty społeczne nadchodzą wielkimi krokami więc ...
wczoraj Policja ogłosiła pewne niezadowolenie i rozmowy nic nie dały...ale spoko...
to tylko kwestia dni jak władzunia ich ''kupi'' podwyżkami bo wiedzą czym to grozi jak Policja odwoła radiowozy spod żoliborskiego bunkra...;D


"Protesty społeczne"...... ha...ha....ha,..... to są życzenia wrogów Polski,..i miód na ich serca...... wtedy nic ich nie powstrzyma.
Tylko Polska zwarta i silna bez wewnętrznych sporów jest śmiertelnie niebezpieczna dla jej wrogów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisem niezalogowany
18 października 2022r. o 18:17
~~Sława Ukrainie napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): WSS Społem ...;D
a później sklepy ''komercyjne'' ...pamiętasz coś takiego?...bo ja świetnie...;D

a co do stanu wyjątkowego to uważam go za całkiem realny...
jedną z jego składni jest zakaz zgromadzeń a piSSdzielcy wiedzą że dzień po dniu szanse na utrzymanie władzy maleją a protesty społeczne nadchodzą wielkimi krokami więc ...
wczoraj Policja ogłosiła pewne niezadowolenie i rozmowy nic nie dały...ale spoko...
to tylko kwestia dni jak władzunia ich ''kupi'' podwyżkami bo wiedzą czym to grozi jak Policja odwoła radiowozy spod żoliborskiego bunkra...;D


"Protesty społeczne"...... ha...ha....ha,..... to są życzenia wrogów Polski,..i miód na ich serca...... wtedy nic ich nie powstrzyma.
Tylko Polska zwarta i silna bez wewnętrznych sporów jest śmiertelnie niebezpieczna dla jej wrogów.


Pis_dzielce to nie Polska - jakby co.
Orban i inne gnidy, putinowskie przydupasy to nie nasi przyjaciele to sojusznicy 'obszczanców' - jakby co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisem niezalogowany
18 października 2022r. o 18:22
"Tauron niespodziewanie wypowiada umowy na dostawy gazu grupie kilkudziesięciu tysięcy klientów z dniem 30 listopada"

Jak wprowadzą jeszcze cenę regulowaną na chleb to i chleba zabraknie - nikt do 'biznesu' nie będzie dopłacał.

Oni dalej żyją w 'komunie' - kaczej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza