Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~ale jaja niezalogowany
19 października 2022r. o 8:16
Wicepremier Jacek Sasin zapewniał, że ceny gazu nie wzrosną drastycznie. Państwowa spółka Tauron musiałaby więc dokładać do interesu. W związku z tym zaczęła wypowiadać umowy swoim klientom. We wtorek po południu Sasin zareagował na Twitterze: "Oczekuję od prezesa Tauronu natychmiastowego wycofania się z nieakceptowalnej decyzji dot. wypowiadania umów na gaz".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
19 października 2022r. o 8:16
Pisanie tobie o sukcesach rządu PiS to jak machanie przed rozwścieczonym bykiem czerwoną płachtą.
To ma taki sens mniej więcej.
To jak mawia Tusk, że jak mu ktoś mówi o PiS to on wpada w furię.
Ale że on wpada w furię to ma powód bo PiS pokazał całą niekompetencję, niemożność, brak wiedzy, brak umiejętności, ........ ale ty z jakiego powodu masz furię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ale jaja niezalogowany
19 października 2022r. o 8:20
Żebym dobrze rozumiała: krok rządu przekłada się na to, że spółka Skarbu Państwa nie chce świadczyć usługi, bo jej się to nie opłaca i rozwiązuje ze mną arbitralnie umowę, i mam szukać innej spółki skarbu państwa, która mi będzie ten gaz dostarczać. Przecież to są jaja - komentuje na Twitterze Małgorzata Fraser, dziennikarka i jedna z klientek spółki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 8:32
no i kto tu jest nie tylko śmieszny ale i prostacki ;D

''...co do sukcesów PiS zaliczam niezmierne zaangażowanie w podniesieniu standardu /poziomu życia
obywateli .
Nie przeżyłeś chłopino tego co wielu mojego pokroju , ...''

a gdzie to ten ''poziom życia '' się podniósł? ;D...patrząc na twoje wpisy prawdą jest ''chłopino'' że nie przeżyłem tego co ''wielu twojego pokroju'' ;D ...ty nawet obeznany jesteś w ''subkulturach'' ;D
moje kompy cię bolą ? ;D nie pięć fantasto tylko trzy ...

teraz pieski? ...nie trać czasu na to tylko biegusiem leć czyścić te popielniczki bo Herman ci nie da zarobić na ''lumpszmit'' ;D


Dopisane 19.10.2022r. o godz. 08:32:

~~ale jaja napisał(a): Żebym dobrze rozumiała: krok rządu przekłada się na to, że spółka Skarbu Państwa nie chce świadczyć usługi, bo jej się to nie opłaca i rozwiązuje ze mną arbitralnie umowę, i mam szukać innej spółki skarbu państwa, która mi będzie ten gaz dostarczać. Przecież to są jaja - komentuje na Twitterze Małgorzata Fraser, dziennikarka i jedna z klientek spółki.



odnośnie tego ...
wczoraj właśnie dostaliśmy podobne pismo z Taurona a dzisiaj jedziemy coś tu w tej kwestii wyjaśnić ...
bo umowę na wcześniej zawartych warunkach i ubezpieczoną mamy do końca grudnia ...

weźmy to z innej strony...
kupuję w jakiejś sieci telefon ...umowa ,spłata przez powiedzmy dwa lata...
i nagle przychodzi mi do głowy to że nie jest to dla mnie opłacalne więc wysyłam pismo informując sieć że zrywam umowę ...
co dalej ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
19 października 2022r. o 8:40
Ja myśle Jasiu, że ty przyjmujesz każdy wpis chwalący rząd PiS jako "prostacki", prawda?
Ponieważ taki znany pan Jerzy nazwał wyborców PiS "potomkami chłopów folwarcznych". Tego się trzymasz?
Jak tam w tefałenie mówią? Zatrzymał się na prośbę poszkodowanego czy chciał odjechać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Orzech niezalogowany
19 października 2022r. o 8:41
Jak Sasin się za coś bierze to nie może skończyć się dobrze. W tym przypadku dla żadnej ze stron. Sasin chce żeby spółki działały tak jak za komuny . Kupowały drogo a sprzedawały tanio. Kto zrobi inaczej ten spekulant :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 8:48
~~Stasiek napisał(a): Ja myśle Jasiu, że ty przyjmujesz każdy wpis chwalący rząd PiS jako "prostacki", prawda?
Ponieważ taki znany pan Jerzy nazwał wyborców PiS "potomkami chłopów folwarcznych". Tego się trzymasz?
Jak tam w tefałenie mówią? Zatrzymał się na prośbę poszkodowanego czy chciał odjechać?

nie pierdziel ...
zacznij tu chwalić za coś piSS...
KONKRETNIE..

bo z komisarza Ryby sobie już pokpiłem ...z radnych i (p) osłów piSS jadących ''po pijaku'' też ...
a więc wychwalaj ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
19 października 2022r. o 8:53
"Piach i błoto". Węgiel z importu rozgrzewa do czerwoności

Trzeba uważać na indonezyjski węgiel. Ma dużą zawartość siarki, która może zniszczyć domowy piec. Ten z Australii też nie jest lepszy. Ma z kolei 20 proc. popiołu - ostrzegają eksperci. Według nich rząd przepłacił na imporcie, a teraz wciąga do współpracy samorządy, by podzielić się kłopotem.

https://www.money.pl/gospodarka/piach-i-bloto-wegiel-z-importu-rozgrzewa-do-czerwonosci-6824362977823552a.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza