Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jurko61 niezalogowany
19 października 2022r. o 8:54
Horus napisał(a): no i kto tu jest nie tylko śmieszny ale i prostacki ;D

''...co do sukcesów PiS zaliczam niezmierne zaangażowanie w podniesieniu standardu /poziomu życia
obywateli .
Nie przeżyłeś chłopino tego co wielu mojego pokroju , ...''

a gdzie to ten ''poziom życia '' się podniósł? ;D...patrząc na twoje wpisy prawdą jest ''chłopino'' że nie przeżyłem tego co ''wielu twojego pokroju'' ;D ...ty nawet obeznany jesteś w ''subkulturach'' ;D
moje kompy cię bolą ? ;D nie pięć fantasto tylko trzy ...

teraz pieski? ...nie trać czasu na to tylko biegusiem leć czyścić te popielniczki bo Herman ci nie da zarobić na ''lumpszmit'' ;D Dopisane 19.10.2022r. o godz. 08:32:
Ktoś napisał: ~~ale jaja napisał(a): Żebym dobrze rozumiała: krok rządu przekłada się na to, że spółka Skarbu Państwa nie chce świadczyć usługi, bo jej się to nie opłaca i rozwiązuje ze mną arbitralnie umowę, i mam szukać innej spółki skarbu państwa, która mi będzie ten gaz dostarczać. Przecież to są jaja - komentuje na Twitterze Małgorzata Fraser, dziennikarka i jedna z klientek spółki.



odnośnie tego ...
wczoraj właśnie dostaliśmy podobne pismo z Taurona a dzisiaj jedziemy coś tu w tej kwestii wyjaśnić ...
bo umowę na wcześniej zawartych warunkach i ubezpieczoną mamy do końca grudnia ...

weźmy to z innej strony...
kupuję w jakiejś sieci telefon ...umowa ,spłata przez powiedzmy dwa lata...
i nagle przychodzi mi do głowy to że nie jest to dla mnie opłacalne więc wysyłam pismo informując sieć że zrywam umowę ...
co dalej ? ;D

Zerwać to możesz „pigwy” , jeżeli jest umowa zawarta
z konkretną datą możliwości wypowiedzenia , więc
obowiązuje , jedyna możliwość zerwania umowy
jest forma przy zawieraniu umowy zawarta między kontrahentami o możliwości natychmiastowym
wypowiedzeniu.
I ty oczytany tego nie wiesz ????
To się POpisałeś ;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
19 października 2022r. o 8:54
" Z obawy o zniszczenie instalacji i kotłów grzewczych indonezyjskiego węgla z zawartością siarki na poziomie 1,4 proc. nie kupiły nawet niektóre ciepłownie. - Ma 1,4 proc. siarki? - pyta z niedowierzaniem serwisant Tekli, dużego producenta pieców węglowych. - Przy takim zasiarczeniu podzespoły i kocioł długo nie posłużą. Siarka skróci im życie - kwituje krótko nasz rozmówca. "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Jodła niezalogowany
19 października 2022r. o 8:58
panie Jurko Januszkowi wszystko wolno , ma zagwarantowane w książeczce ZBoWiD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
19 października 2022r. o 9:05
~~J23 napisał(a): " Z obawy o zniszczenie instalacji i kotłów grzewczych indonezyjskiego węgla z zawartością siarki na poziomie 1,4 proc. nie kupiły nawet niektóre ciepłownie. - Ma 1,4 proc. siarki? - pyta z niedowierzaniem serwisant Tekli, dużego producenta pieców węglowych. - Przy takim zasiarczeniu podzespoły i kocioł długo nie posłużą. Siarka skróci im życie - kwituje krótko nasz rozmówca. "


Ponieważ jest to wkalkulowane , producent pieców tez musi zarabiać , wiecznie trwałe piece wykończył by jego firmę …..?
i tu jest rozwiązanie , bo niby po co zmieniają
się ciagle modele samochodów ???
jednego mercedesa kupić i całe życie przejeździć ;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stasiek niezalogowany
19 października 2022r. o 9:09
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stasiek napisał(a): Ja myśle Jasiu, że ty przyjmujesz każdy wpis chwalący rząd PiS jako "prostacki", prawda?
Ponieważ taki znany pan Jerzy nazwał wyborców PiS "potomkami chłopów folwarcznych". Tego się trzymasz?
Jak tam w tefałenie mówią? Zatrzymał się na prośbę poszkodowanego czy chciał odjechać?

nie pierdziel ...
zacznij tu chwalić za coś piSS...
KONKRETNIE..

bo z komisarza Ryby sobie już pokpiłem ...z radnych i (p) osłów piSS jadących ''po pijaku'' też ...
a więc wychwalaj ...;D


Pokpiłeś sobie z takiego autorytetu?
Przypomnę ci jego słowa "wyborcy PiS to potomkowie chłopów folwarcznych"
I ty z takiego autorytetu pokpiłeś?
To tak jak byś sam z siebie zakpił.
No tak lekko potraktowałeś taki autorytet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 9:15
Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał:
ogarnij się najpierw sam , zanim zaczniesz kogoś pouczać ,
co do sukcesów PiS zaliczam niezmierne zaangażowanie w podniesieniu standardu /poziomu życia
obywateli .

BUSINESS INSIDER WIADOMOŚCI
Chaos w sprawie gazu. Sasin, spółki i demontaże gazomierzy
Tauron wypowiada części klientów umowy na dostawy gazu
"Oczekuję od prezesa Tauronu natychmiastowego wycofania się z nieakceptowalnej decyzji dot. wypowiadania umów na gaz. Nie ma mojej zgody na takie działania" — stwierdził wicepremier Jacek Sasin
Zarówno Tauron, jak i PGNiG OD uspokają, że nikt bez gazu nie pozostaje. Internauci donoszą jednak o planowanych terminach demotaży gazomierzy

tak to się w tym piSSlamskim kraju ''podnosi się standard i poziom życia'' Polaka...;D
ale tak to jest jak się czyta jakiś sid dojcze cajtung'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leonfuh niezalogowany
19 października 2022r. o 9:17
urenrjrjkvnm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 października 2022r. o 9:25
~~Jurko61 napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): no i kto tu jest nie tylko śmieszny ale i prostacki ;D

''...co do sukcesów PiS zaliczam niezmierne zaangażowanie w podniesieniu standardu /poziomu życia
obywateli .
Nie przeżyłeś chłopino tego co wielu mojego pokroju , ...''

a gdzie to ten ''poziom życia '' się podniósł? ;D...patrząc na twoje wpisy prawdą jest ''chłopino'' że nie przeżyłem tego co ''wielu twojego pokroju'' ;D ...ty nawet obeznany jesteś w ''subkulturach'' ;D
moje kompy cię bolą ? ;D nie pięć fantasto tylko trzy ...

teraz pieski? ...nie trać czasu na to tylko biegusiem leć czyścić te popielniczki bo Herman ci nie da zarobić na ''lumpszmit'' ;D Dopisane 19.10.2022r. o godz. 08:32:
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ale jaja napisał(a): Żebym dobrze rozumiała: krok rządu przekłada się na to, że spółka Skarbu Państwa nie chce świadczyć usługi, bo jej się to nie opłaca i rozwiązuje ze mną arbitralnie umowę, i mam szukać innej spółki skarbu państwa, która mi będzie ten gaz dostarczać. Przecież to są jaja - komentuje na Twitterze Małgorzata Fraser, dziennikarka i jedna z klientek spółki.



odnośnie tego ...
wczoraj właśnie dostaliśmy podobne pismo z Taurona a dzisiaj jedziemy coś tu w tej kwestii wyjaśnić ...
bo umowę na wcześniej zawartych warunkach i ubezpieczoną mamy do końca grudnia ...

weźmy to z innej strony...
kupuję w jakiejś sieci telefon ...umowa ,spłata przez powiedzmy dwa lata...
i nagle przychodzi mi do głowy to że nie jest to dla mnie opłacalne więc wysyłam pismo informując sieć że zrywam umowę ...
co dalej ? ;D
Zerwać to możesz „pigwy” , jeżeli jest umowa zawarta
z konkretną datą możliwości wypowiedzenia , więc
obowiązuje , jedyna możliwość zerwania umowy
jest forma przy zawieraniu umowy zawarta między kontrahentami o możliwości natychmiastowym
wypowiedzeniu.
I ty oczytany tego nie wiesz ????
To się POpisałeś ;););)

ty nawet prostego tekstu nie potrafisz zakumać ;D
więc ci powtórzę ...czytaj wolno i spróbuj myśleć ...(wiem że w twoim przypadku to trudne ale spróbuj ;D )

jest umowa do końca roku ...umowa jest ubezpieczona ...
a wczoraj dostaliśmy pismo o ZERWANIU UMOWY ...

zrozumiałeś? ;D

''jest forma przy zawieraniu umowy zawarta między kontrahentami o możliwości natychmiastowym
wypowiedzeniu.''

nie ''forma'' tylko podpunkt nieuku...
owszem jest podpunkt gdzie zawarto klauzulę o warunkach kiedy operator może zerwać umowę ...
to np . ingerencja w licznik gazowy lub zaległości w płatnościach ...

chcesz może powiedzieć że u mnie to wystąpiło?....a może u setek innych Polaków też?

nie bierz się za coś co ciebie przerasta bo wychodzi twoja ignorancja...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza