Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~stara doradczyni niezalogowany
21 października 2022r. o 13:59
⚠️Stop Hejtowaniu Posłów PIS!
- jak ugodził inną osobę nożem, jest Wam źle!
- jak ojciec wyłudził pieniądze, jest Wam źle!
- jak spał zapity na przystanku też jest Wam źle!
to jak oni mają żyć?! No Jak?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2022r. o 14:01
~~stara doradczyni napisał(a): ⚠️Stop Hejtowaniu Posłów PIS!
- jak ugodził inną osobę nożem, jest Wam źle!
- jak ojciec wyłudził pieniądze, jest Wam źle!
- jak spał zapity na przystanku też jest Wam źle!
to jak oni mają żyć?! No Jak?!


;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Kalia niezalogowany
21 października 2022r. o 14:03
~~Mondry napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krwistoczerwona Firletka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sepiowa Lewizja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Są też banknoty o nominale 500 ojro.
Te już mogłyby się zmieścić ;)


Oj goło../dupce , widzę, że nie macie pojęcia o kwocie większej niż najniższa krajowa :-) . 600 tysięcy euro zmieści się bez problemu w damskiej torebce a co dopiero w reklamówce. Zapytaj pierwszej lepszej pani pracującej w banku :-)
Czek na dwa miliony ojro nawet mi do kondonierki się zmieści :)

Romek , dałeś wczoraj d.u.p.y z tym workiem na pieniądze i dzisiaj filozofujesz. 600 tys. euro w banknotach500-tkach to 12 paczek. Tyle niektórzy emeryci w skarpetce trzymają.
Gdzieś to wyczytał , że w tej reklamówce były nominały 500 ojro?.


A skąd ta wiadomość że w ogóle były ?


Bo Tusk mówił, że to wiarygodne źródło ! Na tej podstawie oskarżył Rząd . Myślę, Donald rozmawiał z synem i ten uwiarygodnił świadka :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
21 października 2022r. o 14:05
Horus napisał(a): nie atakuj peerelka bo cię zwyzywa od ''ruskich onuc'' ;D
najlepiej we wszystkim się z nim zgadzaj i przytakuj...;D


;)
:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
21 października 2022r. o 14:08
ja tam nie rozpaczam, tylko pisze że "horusy" manipulują tak na 70 a nawet 80%. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
21 października 2022r. o 14:15
~~Złocistożółta Kalia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Krwistoczerwona Firletka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wesoły Romek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Sepiowa Lewizja napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a): Są też banknoty o nominale 500 ojro.
Te już mogłyby się zmieścić ;)


Oj goło../dupce , widzę, że nie macie pojęcia o kwocie większej niż najniższa krajowa :-) . 600 tysięcy euro zmieści się bez problemu w damskiej torebce a co dopiero w reklamówce. Zapytaj pierwszej lepszej pani pracującej w banku :-)
Czek na dwa miliony ojro nawet mi do kondonierki się zmieści :)

Romek , dałeś wczoraj d.u.p.y z tym workiem na pieniądze i dzisiaj filozofujesz. 600 tys. euro w banknotach500-tkach to 12 paczek. Tyle niektórzy emeryci w skarpetce trzymają.
Gdzieś to wyczytał , że w tej reklamówce były nominały 500 ojro?.


A skąd ta wiadomość że w ogóle były ?

Bo Tusk mówił, że to wiarygodne źródło ! Na tej podstawie oskarżył Rząd . Myślę, Donald rozmawiał z synem i ten uwiarygodnił świadka :D

O co Tusk oskarżył Rząd ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpartyjnyzpisem niezalogowany
21 października 2022r. o 14:43
Ja też dałem reklamówkę z pieniędzmi 'Olowi' - było 2 mln ojro.
Miał ją wrzucić do kontenera ze szmatami, kontenera PCK. Kontener mieli później okraść specjaliści z Jeleniej Góry - wszystkim znani. Pieniądze miały zasilić fundusz wyborczy przykurczów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
21 października 2022r. o 14:46
Napity leżałem obok przystanku i słuchałem płyt, płyt chodnikowych.
Wszystko to był zamach - na mnie -wnuka Tuska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.