Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~tłusty kotdonek niezalogowany
23 października 2022r. o 19:21
~~Szkarłatny Tamaryszek napisał(a): Proszę o dwie rzeczy które pis zrobił dla nas

500+,13,14 emerytura
ale lewactwo woli łżeć że tego nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~CPK niezalogowany
23 października 2022r. o 19:41
~~tłusty kotdonek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Tamaryszek napisał(a): Proszę o dwie rzeczy które pis zrobił dla nas

500+,13,14 emerytura
ale lewactwo woli łżeć że tego nie ma


Ja mam50 lat nie dostałem 500+ bo dzieci wychowywałem pracując po 14 godzin dziennie żeby opłacić im studia ,13 i 14 również nie dla mnie więc gówno dostałem od PIS-dzielców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PCK niezalogowany
23 października 2022r. o 19:51
~~CPK napisał(a):
Ktoś napisał: ~~tłusty kotdonek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Tamaryszek napisał(a): Proszę o dwie rzeczy które pis zrobił dla nas

500+,13,14 emerytura
ale lewactwo woli łżeć że tego nie ma

Ja mam50 lat nie dostałem 500+ bo dzieci wychowywałem pracując po 14 godzin dziennie żeby opłacić im studia ,13 i 14 również nie dla mnie więc gówno dostałem od PIS-dzielców


No to masz pecha, nie kłuć się tylko na szparaga jedź bo gnije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko 61 niezalogowany
23 października 2022r. o 19:55
Ty masz większego ale kłÓcić się z tobą nie zamierzam tłuku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrajca kaczor niezalogowany
23 października 2022r. o 20:15
Miejsce kaczyńskiego jest w więzieniu i na śmietniku historii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Jeżyna niezalogowany
23 października 2022r. o 20:20
Proaborcyjne aktywistki z grupy „Aborcyjny Dream Team” otwarcie chwalą się, że „pomogły” kobiecie w 37. tygodniu ciąży w zabiciu jej nienarodzonego dziecka. „Wielka duma! Brawo!” – skomentował w sieci poseł Franciszek Sterczewski (KO).

Przed 2. rocznicą ogłoszenia przez Trybunał Konstytucyjny wyroku, uznającego tzw. aborcję eugeniczną za niezgodną z konstytucją, radykalnie proaborcyjna grupa, „Aborcyjny Dream Team” postanowiła „pochwalić się” w sieci wynikami swojej działalności, prowadzonej w ramach akcji „Aborcja bez granic”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Naparstnica niezalogowany
23 października 2022r. o 20:20
~~CPK napisał(a):
Ktoś napisał: ~~tłusty kotdonek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Tamaryszek napisał(a): Proszę o dwie rzeczy które pis zrobił dla nas

500+,13,14 emerytura
ale lewactwo woli łżeć że tego nie ma

Ja mam50 lat nie dostałem 500+ bo dzieci wychowywałem pracując po 14 godzin dziennie żeby opłacić im studia ,13 i 14 również nie dla mnie więc gówno dostałem od PIS-dzielców


jaki podatek płaciłeś, jaki teraz płacisz?
czy przypadkiem nie miałeś mieszkania spółdzielczego/komunalnego
a teraz własnościowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
23 października 2022r. o 20:22
Kaczyński jest jak pies ogrodnika.
Sam nie weźmie, a drugiemu nie da :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza