Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Tępy miernoto niezalogowany
29 października 2022r. o 14:53
~~Balzac napisał(a): Okrój sobie rozum, a kto w Polsce jest niepraworządny i nawołujący do łamania konstytucji? No łopozycja. Tylko nasz rząd czyli rząd PiS jest praworządny i zbytnio pobłażliwy dla takich wybryków nieodpowiedzialnych tzw. opozycjonistów

PiS i kościół największymi szkodnikami w historii Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
29 października 2022r. o 14:58
~~Balzac napisał(a): Okrój sobie rozum, a kto w Polsce jest niepraworządny i nawołujący do łamania konstytucji? No łopozycja. Tylko nasz rząd czyli rząd PiS jest praworządny i zbytnio pobłażliwy dla takich wybryków nieodpowiedzialnych tzw. opozycjonistów


Dzisiaj obchodzimy :Dzień Łuszczycy, Dzień Udaru Mózgu., czego wam PIS-dy serdecznie życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mało wiem niezalogowany
29 października 2022r. o 15:33
~~Iwan idi na xuj napisał(a): Iwan , ty na zimu walonki już kupił ,ha ?



Ja na Ukrainie nie mieszkam ,....,..

ps.

Ty jeszcze nie w okopie ? 8 miesięcy wojny a ty zapomniałeś stawić się w jednostce ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Hortensja niezalogowany
29 października 2022r. o 15:42
~~Iwan idi na xuj napisał(a): Iwan , ty na zimu walonki już kupił ,ha ?


Jak poinformował w czwartek portal Wirtualna Polska, z sondażu United Surveys wynika, że większość Polaków nie chce wydalenia ambasadora Rosji Siergieja Andrejewa, ani zerwania stosunków z tym krajem.

https://kresy.pl/wydarzenia/sondaz-polacy-nie-chca-wydalenia-ambasadora-rosji/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Lewizja niezalogowany
29 października 2022r. o 15:44
~~mało wiem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Iwan idi na xuj napisał(a): Iwan , ty na zimu walonki już kupił ,ha ?



Ja na Ukrainie nie mieszkam ,....,..

ps.

Ty jeszcze nie w okopie ? 8 miesięcy wojny a ty zapomniałeś stawić się w jednostce ?

Wojny. Hahha. Jeb a n e j propagandy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
29 października 2022r. o 15:53
Skąd mam?
No Michał przyniósł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
29 października 2022r. o 16:21
W historii Polski nie było lepszego rządu jak rząd Prawa i Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwony Ognik niezalogowany
29 października 2022r. o 17:00
~~donek napisał(a): W historii Polski nie było lepszego rządu jak rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Zgadzam się! Bardzo dobry rząd. Głównie dla zachodnich koncernów i ich właścicieli. Właśnie oddają w ich ręce Orlen, zamykają kopalnie, uzbrojenie kupują za granicą niszcząc polski przemysł zbrojeniowy i wspierają Pfizera płacą miliardy za coś, co każą nazywać szczepionką. Jeszcze rok i prawie za darmo koncerny przejmą resztki majątku Polski.
Kot naczelnik jak Behemot realizuje swój plan.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza