Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~J23 niezalogowany
29 października 2022r. o 21:21
Podobno jeden z forumowiczów miał problem z przykazaniami ; Nie cudzołóż i Nie pożądaj żony bliźniego swego ! Od tego czasu nie nawiedzi Boga . Nie śledzę forum od początku ale podobno Horus wie o kogo chodzi . Horus proszę abyś jako jeden z bardziej doświadczonych forumowiczów zabrał głos o kogo może chodzić ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 października 2022r. o 21:30
to zależy kto w czym widzi problem...
jeden sobie ''skacze w bok'' inny zostawia dziewczynę z dzieckiem i ucieka a jeszcze inny tak jak stary Morawiecki był w separacji z Jadwisią bo przygruchał sobie inna kobitkę ...;D
która Gosiewska jest ważniejsza ?....która żonka jacusia ''ciemnego luda'' jest prawilna a która nie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
29 października 2022r. o 21:52
~~Horus napisał(a): to zależy kto w czym widzi problem...
jeden sobie ''skacze w bok'' inny zostawia dziewczynę z dzieckiem i ucieka a jeszcze inny tak jak stary Morawiecki był w separacji z Jadwisią bo przygruchał sobie inna kobitkę ...;D
która Gosiewska jest ważniejsza ?....która żonka jacusia ''ciemnego luda'' jest prawilna a która nie? ;D


A ty widzisz problem .... ? Jak na razie nie odpowiedziałeś na pytanie a zacząłeś kombinować jak koń pod górę.... PRL bis ! No ale nie każdy ma odwagę. Przykłady które podałeś to twój wzór do naśladowania ? Żona o tym wie, że tak postrzegasz związek ? Powiedziałeś jej o tym ? Ty taki chętny do pouczania i rozliczania nie potrafisz odpowiedzieć co sądzisz o przykazaniach o które zapytałem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 października 2022r. o 22:07
stosujesz zbyt prostackie chwyty bym się na to złapał...już dawno zauważyłem że jak lucusio-jurusiom robi się za ciepło w gatkach nagle znikają i tak jak teraz odwracają uwagę podpisując się czyimś nickiem...
nagle Lucuś zniknął z tematu o opozycji i ciach- jest j23 ...
tyle że prostaku prawdziwy j23 miał niejedną okazję by o tym wspomnieć a nie pytał i nie wspominał ...taka tępota jak ty natomiast to robi ...
gdybyś ty dupku wiedział tyle co ja o niektórych forumowiczach już dawno byś to ujawnił i to jest tylko jedno z tego co nas różni...

a jakieś ''przykazania'' ?...proszę
- Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
-Ani żadnej rzeczy, która jego jest. (oszustwo to też kradzież)

jak się z tym czujecie jurusio-lucusie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
29 października 2022r. o 22:22
https://wolnemedia.net/szczepionki-covid-19-to-bron-produkowana-dla-usa/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mało wiem niezalogowany
30 października 2022r. o 8:41
No i J 23 znowu przybyło :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
30 października 2022r. o 9:15
Ostatnio Kaczyński zajał się obrażaniem i przezywaniem Polaków według niego Ci którzy nie głosują na PiS to niepełnosprawni umysłowo niedouczenia analfabeci i tak naprawdę głupi, to tak wygląda że tylko zwolennicy PiS to wykształceni i genialni ludzie.Panie Kaczyński jest pan starym stetryczałym dziadem ,który opowiada kawały o innych ,rechocze z sam z siebie ,gdyby nie ci co klaszczą za kasę i śmieją się razem z Panem było by to śmieszne, a tak jest tylko żałosne.Nie życzę sobie aby pan mnie i innych Polaków obrażał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło niezalogowany
30 października 2022r. o 9:32
~~bazyliszek napisał(a): Ostatnio Kaczyński zajał się obrażaniem i przezywaniem Polaków według niego Ci którzy nie głosują na PiS to niepełnosprawni umysłowo niedouczenia analfabeci i tak naprawdę głupi, to tak wygląda że tylko zwolennicy PiS to wykształceni i genialni ludzie.Panie Kaczyński jest pan starym stetryczałym dziadem ,który opowiada kawały o innych ,rechocze z sam z siebie ,gdyby nie ci co klaszczą za kasę i śmieją się razem z Panem było by to śmieszne, a tak jest tylko żałosne.Nie życzę sobie aby pan mnie i innych Polaków obrażał.


Was obrażać? Dobre sobie. Pusty śmiech mnie ogarnia. Hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza