Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Słownictwo Janusza T niezalogowany
30 października 2022r. o 21:20
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~morus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): nigdy...


Nigdy nie mów ,,nigdy "Najpierw byłeś kolegą Lucjana później zaczęliście skakać sobie do gardeł ,pojawił sie folgzdojcz Jurko z początku wasze debaty były na stopie przyjaznej a jak się skończyło wszyscy wiedzą teraz został ci Gario którego uważasz za najlepszego z tej trójki ciekawe jak długo ,.?

bzdura goni bzdurę ...Lucuś NIGDY nie był moim kolegą ...raz typa na oczy widziałem...(pomijam sytuację na ''manhatanie'' ) i to on mało nie skoczył mi do gardła jak mu mówiłem prosto w gały jak widzę zarówno jego ''s'' jak i jego samego...
jak to piszesz ?....
'' folgzdojcz Jurko '' -z tym NIGDY nie było ''przyjaznej stopy'' bo trudno o coś takiego po wymianie kilku postów ...
to zwykły mitoman o zbyt wybujałej wyobraźni w czym nie ustępuje temu wcześniej wspomnianemu...

natomiast Gario to wieloletni znajomy i nie sądzę by cokolwiek w tej kwestii się zmieniło...

" prosto w gały " - chyba mowa o oczach.
" Typ Lucuś " -- znacznie starszy pan Lucjan. Z
Jurko -- " mitoman o wybujałej wyobraźni "
Zostało Horusowi jeszcze kilku do opisania . Ten co ma bozi na płocie , jego sąsiad i nieboszczyk panna.
Nie mam ipeenka i nie mam cytatów ale było tego z tamtymi grubo.
Grzeszków Horus ma co nie miara.
Nie słyszeliśmy tu nigdy kto jest jego prawdziwym oddanym kumplem. Taki co by sam potwierdził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 października 2022r. o 22:09
ty raczej skup się na tym kogo to jeszcze tu opisze Lucuś ..ma w tym ''dar''...;D
to Lucuś jak nie pisze o ''kundlach'' to określa niektórych ''szczekającymi'' ...ostatnio złagodniał i pisze o tajemniczych ''ciociach'' a jeszcze nie tak dawno o ''parówach'' ;D
znawca jakiś a może ...ekspert...;D

tego jak to określasz ''sąsiada'' opisał jako ''fałszywego kolegę '' a ten umrzyk sam siebie tu przedstawiał ...z takim np. efektem...

Pannazdzieckiem 12 stycznia 2020r. o 17:45
Postów: 12648
Zmoderowano 13.01.2020 godz.19:16 - powód: brak kultury, chamstwo (emem)
Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na ....

a tu ciekawostka ...;D
wymiana ''uprzejmości ''...;D

skorn 28 lipca 2015r. o 15:59

Postów: 10684

Ty, złodzieju, trzymaj się ode mnie z daleka, zarówno na forum jak i poza nim. O nic mnie nie pytaj i nie komentuj moich wypowiedzi. Zrozumiałeś? Bo odnajdę wszystkich tych, którym nie oddałeś pieniędzy i wtedy zaczniesz cienko śpiewać.

think about an end

skorn 28 lipca 2015r. o 23:02
Postów: 10684

Pannazdzieckiem napisał(a): Czego Ty chcesz?


żebyś zdechł jak najszybciej
think about an end

no i skorn wykrakał...HAHAHA


a co do kumpli...nigdy tu jednym słowem nie napiszę nawet o znajomych z forum bo znając chamstwo jakie opanowało to forum nigdy nie narażę żadnego na to by jakaś łajza ich obrażała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 października 2022r. o 22:16
a to tak na dobranoc...;D


Pannazdzieckiem
Postów: 12393

I żeby mieć to już z głowy Panie Januszu :

dzień siódmy :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info

I basta GP . Następnym razem nie pójdzie panu tak łatwo Panie Januszu ... internetu.

Miłego :)
Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega ....

nie było ''następnego razu'' bo dopełniła się sprawiedliwość ziemska i jestem przekonany że i ludzka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słownictwo Janusza T niezalogowany
30 października 2022r. o 22:35
O , jeszcze jeden antagonista Skorn. Ten to ma wachlarz wrogów.
Z obserwacji wynika że każdy kumpel Horusa wcześniej czy później zostanie łajzą. On tak chyba ma. Jak kaczuś , nie ma wroga nie ma dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
31 października 2022r. o 7:22
o proszę ...to skorn ci też nie pasi? ;D
mylisz się ...mam tu wieloletnich kumpli tyle że to ''stara gwardia'' ze starych ,dobrych czasów ...
to czasy Govera,Calahana ,Hegemona i kilku jeszcze osób ...
to były czasy kiedy takie teksty jak lucusiowe np. Erjotka wyrzuciła by w śmietnik...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hegemon niezalogowany
31 października 2022r. o 7:25
Prostuję ,nie jestem Januszowym kumplem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
31 października 2022r. o 7:35
nie pal głupa...chyba że nie musisz...;D
nigdzie nie napisałem że ci których wymieniłem to moi kumple...
tych których wymieniłem nawet na oczy nie widziałem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
31 października 2022r. o 7:37
Ja jestem kumplem Janusza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza