Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
30 października 2022r. o 16:36
Program??
Bida Plus
Piiiiiiiiiiiiiiiiiii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~donek niezalogowany
30 października 2022r. o 16:42
Nie wiem czy wy wiecie że jak ja wróce to wy będziecie mieć program bida+donka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Uczep niezalogowany
30 października 2022r. o 18:29
~~amber ya napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawozielony Uczep napisał(a): Nie mogę pojąć jakim trzeba być deb I Lem żeby jechać na tą pseudo wojenkę i walczyc za banderowcow

Czeba,czeba być patriotą i mieć to coś pozytywnego aby strzelać do ruskiej dziczy, tylko wy lewusy tego nie zrozumiecie bo to nie na wasze dyńki


Z j e b a ny jesteś do potęgi. Pal klamota i wyjazd do bandelandu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Rdest niezalogowany
30 października 2022r. o 18:40
~~Niebieskawozielony Uczep napisał(a): Nie mogę pojąć jakim trzeba być deb I Lem żeby jechać na tą pseudo wojenkę i walczyc za banderowcow


No dokładnie takim jak ruscy bandyci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
30 października 2022r. o 19:07
Czy Kaczyński boi się debaty z Tuskiem, że w szranki wystawia marionetkę Morawieckiego?

Jarku, śmiało, jesteś przecież jednym z najmądrzejszych ludzi na świecie. Zapnij rozporek, strzepnij łupież, sprawdź, czy buty do pary i jedziesz..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
30 października 2022r. o 19:11
Natychmiast po odzyskaniu władzy wznowimy rozmowy z Rosją, taką jaka ona jest.
Prywatyzację Orlenu też rozpoczniemy natychmiast. Natychmiast po wznowieniu rozmów z Rosją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Krokus niezalogowany
30 października 2022r. o 19:17
~~Mahoniowy Rdest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawozielony Uczep napisał(a): Nie mogę pojąć jakim trzeba być deb I Lem żeby jechać na tą pseudo wojenkę i walczyc za banderowcow


No dokładnie takim jak ruscy bandyci.

Ruscy bandyci swoja droga, a to że ukraince napadają i bombardują swoich to co to jest???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
30 października 2022r. o 19:17
słusznie...są tacy co już to robią ...
to się nazywa pragmatyzm ...
nawet Orban oprzytomniał ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.