Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

20886
#Jurko61 nieaktywny
5 listopada 2022r. o 18:25
~~Złoty Śnieżnik napisał(a): KTO ODPOWIE ZA PANDEMIE??????? Chińczyk i Covid ;);)

https://www.bibula.com/?p=136973

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Lepnica niezalogowany
5 listopada 2022r. o 18:25
Polsce armia NIE JEST potrzebna. Dziwne , nie?......Dlaczego? Bo od czasu Sobieskiego nie była w zasadzie potrzebna, gdyż niemal się nie przydawała. Tylko w latach 1918-1920 spełniła swoje zadanie. A reszta to same bezsensowne wtopy. Wtopy i zbędne koszty.Koszty i zbędne wtopy. Tyle. Po co komu utrata 5% PKB na zbędne fajerwerki. W latach 30-tych XX wieku w Polsce na wojsko szło 35 % budżetu , a zarazem 6,5 % całego dochodu narodowego, a potem ...wtopa wszechczasów. O mało nie skończyło się to pełną zagładą (która zresztą była zaplanowana). I po co te procenty? Koszty na darmozjadów ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sandomierz niezalogowany
5 listopada 2022r. o 19:00
Donald Tusk o działaniach rządu Prawa i Sprawiedliwości

Na wstępie lider PO podziękował za tak tłumne przybycie na spotkanie. Nie omieszkał poruszyć tematu drożyzny, która dziś stanowi największy problem dla Polaków. Ceny energii, podstawowych produktów spożywczych, upadki inwestycji – z tym boryka się obecnie polska gospodarka – podkreślił Donald Tusk podczas wystąpienia.

W walce z inflacją Polsce potrzebne są pieniądze KPO. - Ja nie używam języka strachu, czy gróźb pod niczyim adresem (…) Ja naprawdę, gdy tak krytycznie wypowiadam się o rządach PiS-u, to dlatego, że wiem, jak bardzo potrzebujemy pozytywnego projektu, nadziei – mówił Tusk. (…) Jeśli w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu dni (…) nie napiszecie wreszcie tego dobrego wniosku do Komisji Europejskiej (…) ludzie upomną się o swoje – podkreślał lider PO.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 listopada 2022r. o 19:03
jest coś co dzisiaj obiecał Matołusz a co mogło mi umknąć? ;D
co tam na froncie ?...Moskwa zdobyta?
co z inflacją ?...jest już te 4% ?
aha...no i co z ''wunglem''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 gwiazdek niezalogowany
5 listopada 2022r. o 19:04
~~Sandomierz napisał(a): Donald Tusk o działaniach rządu Prawa i Sprawiedliwości

Na wstępie lider PO podziękował za tak tłumne przybycie na spotkanie. Nie omieszkał poruszyć tematu drożyzny, która dziś stanowi największy problem dla Polaków. Ceny energii, podstawowych produktów spożywczych, upadki inwestycji – z tym boryka się obecnie polska gospodarka – podkreślił Donald Tusk podczas wystąpienia.

W walce z inflacją Polsce potrzebne są pieniądze KPO. - Ja nie używam języka strachu, czy gróźb pod niczyim adresem (…) Ja naprawdę, gdy tak krytycznie wypowiadam się o rządach PiS-u, to dlatego, że wiem, jak bardzo potrzebujemy pozytywnego projektu, nadziei – mówił Tusk. (…) Jeśli w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu dni (…) nie napiszecie wreszcie tego dobrego wniosku do Komisji Europejskiej (…) ludzie upomną się o swoje – podkreślał lider PO.



Donek na premiera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
5 listopada 2022r. o 19:20
UFASZ DONALDOWI TUSKOWI?
Wyniki głosowania
Tak42%
Nie56%
Trudno powiedzieć3%
Oglądałem całe przemówienie z Sandomierza
zero konkretów Polsce jest potrzebna silna niezależna władza bez przeszłości ,



Dopisane 05.11.2022r. o godz. 19:20:

Horus napisał(a): jest coś co dzisiaj obiecał Matołusz a co mogło mi umknąć? ;D
co tam na froncie ?...Moskwa zdobyta?
co z inflacją ?...jest już te 4% ?
aha...no i co z ''wunglem''? ;D


Tusk dzisiaj obiecał w Sandomierzu , jak odgonimy wspólnymi siłami rządzących od korytka
będzie w stanie trzykrotnie za wysoką inflację powstrzymać , a to ciekawe u jakiej wróżki był??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Lawenda niezalogowany
5 listopada 2022r. o 19:21
jeszcze napisz czy takowa ISTNIEJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
5 listopada 2022r. o 19:34
Jurko61 napisał(a): UFASZ DONALDOWI TUSKOWI?
Wyniki głosowania
Tak42%
Nie56%
Trudno powiedzieć3%
Oglądałem całe przemówienie z Sandomierza
zero konkretów Polsce jest potrzebna silna niezależna władza bez przeszłości ,
Dopisane 05.11.2022r. o godz. 19:20:
Ktoś napisał: Horus napisał(a): jest coś co dzisiaj obiecał Matołusz a co mogło mi umknąć? ;D
co tam na froncie ?...Moskwa zdobyta?
co z inflacją ?...jest już te 4% ?
aha...no i co z ''wunglem''? ;D


Tusk dzisiaj obiecał w Sandomierzu , jak odgonimy wspólnymi siłami rządzących od korytka
będzie w stanie trzykrotnie za wysoką inflację powstrzymać , a to ciekawe u jakiej wróżki był??


Malinowy ,daj cytata .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.