Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

14240
M21W2
24 stycznia 2021r. o 19:32

~~Jasnobrązowy Oczar , kto ma zgłosić do moderatora , ja wiem że jest tam przedstawiona prawda , w swoim czasie było głośno o tym .
Wszystkie gazety pisały w podobnym tonie .

10-07-2007 (19:20)
Pieniądze na stocznię największym sekretem o. Rydzyka
Sprawa pieniędzy ze zbiórki na ratowanie Stoczni Gdańskiej, które następnie zniknęły, pozostaje jednym z największych sekretów dyrektora Radia Maryja, ojca Tadeusza Rydzyka - pisze "Gazeta Polsk .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 stycznia 2021r. o 19:36
M21W2 Jak to jest że w " wolnej demokratycznej , prawej i sprawiedliwej Polsce "
Robotnicy muszą mieć wsparcie związków zawodowych aby ich własny rząd nie okradał ?[img=1611513409_pen9o2m.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
24 stycznia 2021r. o 19:41
PanM napisał(a): Wiem ile wynosi współczynnik tolerancji.



Az tak pan nienawidzisz swoich sąsiadów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 stycznia 2021r. o 19:54
M21W2 napisał(a): Horus napisał :
"kiedy ja o tym pisałem ,kiedy pisałem że pisdzielski sasin po raz kolejny wydymał górników a ci zapowiedzieli strajk twój brat tu pisał że kłamię ..."

Horus napisał :

"teraz górnicy chcą jednorazowych odpraw po 120 000 zł.
dostaną?"

Kłamstwo ,


łgarz...

chcą urlopów górniczych na śmiesznych dla normalnego pracownika i człowieka warunkach i chcą odpraw takich o jakich pisałem ...
więc nie łżyj...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 stycznia 2021r. o 19:58
PanM napisał(a): M21W2 Jak to jest że w " wolnej demokratycznej , prawej i sprawiedliwej Polsce "
Robotnicy muszą mieć wsparcie związków zawodowych aby ich własny rząd nie okradał ?[img=1611513409_pen9o2m.jpg]



Panie M , odmawiasz Pan ludziom pracy do własnej organizacji broniącej ich praw .
Panie M , nie kto inny jak Pan pisze o wszystkich rządach od PZPR po PiS że okradają ludzi pracy .
Ja bym zadał pytanie , dlaczego w Polsce mamy tak nieliczne i słabe związki , przykładowo w Niemczech ponad 80% zatrudnionych w związkach , w Polsce ok .12 % .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Tunbergia niezalogowany
24 stycznia 2021r. o 20:00
Andrzej Duda, potocznie zwany Prezydentem Polski, powiedział, że jeśli prokuratorom nie podoba się sytuacja w sądownictwie, to niech zmienią pracę, gdyż nie ma obowiązku bycia prokuratorem. Jakiś czas temu takie słowa kierowano do nauczycieli, a młodych lekarzy zachęcano do zagranicznych podróży słowami: niech jadą. Być może słowa Andrzeja Dudy wyjątkowo dobrze oddają stan polskiej wrażliwości, a w zasadzie jej braku"

"nigdy nikt z dających takie rady nie dodał, kto miałby zastąpić tych, którzy zmienią pracę". "Brak szacunku wobec poszczególnych grup społecznych jest świadectwem upadku społeczeństwa jako całości. Jakiś czas temu wiceminister finansów zachęcał przedsiębiorców, żeby się przebranżowili, tylko również nie sprecyzował, czym mają zająć się hotelarze, właściciele restauracji, klubów fitness. Może wszyscy powinni zostać politykami, gdyż najwyraźniej ta grupa społeczna ma się świetnie i jakakolwiek pandemia nie jest im straszna"

"Prawda jest jeszcze taka, że bycie prezydentem kraju to również nie jest obowiązek, zwłaszcza, gdy się nie potrafi. Zawsze można zostać narciarzem lub konferansjerem".

https://wiadomosci.wp.pl/mocny-wpis-nauczyciela-po-slowach-andrzeja-dudy-bije-rekordy-popularnosci-6600663051852768a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 stycznia 2021r. o 20:02
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a): Horus napisał :
"kiedy ja o tym pisałem ,kiedy pisałem że pisdzielski sasin po raz kolejny wydymał górników a ci zapowiedzieli strajk twój brat tu pisał że kłamię ..."

Horus napisał :

"teraz górnicy chcą jednorazowych odpraw po 120 000 zł.
dostaną?"

Kłamstwo ,




łgarz...

chcą urlopów górniczych na śmiesznych dla normalnego pracownika i człowieka warunkach i chcą odpraw takich o jakich pisałem ...
więc nie łżyj...

:]



Napisz jeszcze że to ja mam udowodnić że Twoje slogany to prawda .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
24 stycznia 2021r. o 20:15
po co?
to przecież ty tu najczęściej piszesz o dowodach by coś ci udowodnić ...

ja ci piszę wprost że łżesz...:]

ty nawet ze zwykłego tchórzostwa i pokazania tym że kłamałeś nie sprostowałeś swojego posta o tym jak zażądano od dudy zwrotu przywłaszczonych pieniędzy...

to jest ewidentny dowód na to jak tu starasz się oszukiwać czytających...

tylko w przeciwieństwie do ciebie są tu ludzie myślący ...
nie fanatycy tacy jak ty chcący za wszelką cenę wmówić innym że ''białe jest czarne'' :]


Dopisane 24.01.2021r. o godz. 20:15:

to jak ?
oddał przywłaszczoną kasiorę?

manipulancie? :][img=1611515713_6wn8ga2.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza