Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Płomienna Hortensja niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 11:19
Tunbergia ty to jeszcze Polak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowy Eukomis niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 11:20
Dobrze zaczyna się kolejny pis_tydzień. Same sukcesy.

"Co się dzieje z polską armią?!
Karabinki "Grot" zacinają się, obiecanych śmigłowców jak nie ma tak nie ma (przepraszam mamy 4, ale mieliśmy mieć 70), de facto pozostał nam tylko jeden okręt podwodny, modernizujemy postradzieckie T-72 i tak dalej i końca nie widać..."
- skomentował były wojskowy Adrian Tomaszkiewicz.

"Kolejny tekst o karabinku Grot, który rdzewieje, rozlatuje się, a lufa wygina się od gorąca. Żołnierze klną, ale jakość i nowatorstwo broni docenia min Macierewicz i Błaszczak"
- stwierdził dziennikarz Paweł Wroński

"W b. WSI jak jeszcze istniało był od tego taki spec. wydział który trzymał rękę na pulsie i miał za zadanie wychwytywać takie GROTY-GNIOTY w zbrojeniówce. Składał się z żołnierzy specjalistów po WAT.
Teraz jest SKW i też ma rękę ale w nocniku..."
- napisał Kafir.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółty Orzech niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 11:26
~Płomienna Hortensja napisał(a): Tunbergia ty to jeszcze Polak?


A ty kim jesteś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowozłoty Berberys niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 12:58
Wójtem Wilkowyj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 stycznia 2021r. o 18:08
''W piątek, 22 stycznia klub Face2Face w Rybniku otworzył swój lokal. Tłum klientów przyszedł wesprzeć "Strajk Przedsiębiorców". Przed wejściem do lokalu konieczne było wypełnienie oświadczenia dotyczącego zdrowia oraz wpisanie się na listę uczestników.

Chwilę po otwarciu Face2Face na miejsce dotarła policja, która nawoływała przez megafon do opuszczenia imprezy.

Ja państwa bardzo szanuję, ale państwo nie respektują prawa. Myślę, że policja będzie nas nękać. Działamy legalnie, zgodnie z konstytucją, która pozwala nam na działanie. Rozumiem, że wykonujecie swoją pracę, macie swoje wytyczne - przekazał właściciel lokalu.

Policjanci spisali jedynie protokół miejsca zdarzenia, po czym pospiesznie się oddalili. Żaden z uczestników nie został ukarany mandatem.''


wreszcie...:)


''Na­gle - gwizd!
Na­gle - świst!
Para - buch!
Koła - w ruch!

Naj­pierw
po­wo­li
jak żółw
ocię­ża­le
Ru­szy­ła
ma­szy­na
po szy­nach
ospa­le.
Szarp­nę­ła wa­go­ny i cią­gnie z mo­zo­łem,
I krę­ci się, krę­ci się koło za ko­łem,
I bie­gu przy­spie­sza, i gna co­raz prę­dzej,
I dud­ni, i stu­ka, ło­mo­ce i pę­dzi.

A do­kąd? A do­kąd? A do­kąd? Na wprost!''

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 stycznia 2021r. o 18:13
''W piątek, 22 stycznia klub Face2Face w Rybniku otworzył swój lokal. Tłum klientów przyszedł wesprzeć "Strajk Przedsiębiorców". Przed wejściem do lokalu konieczne było wypełnienie oświadczenia dotyczącego zdrowia oraz wpisanie się na listę uczestników.

Chwilę po otwarciu Face2Face na miejsce dotarła policja, która nawoływała przez megafon do opuszczenia imprezy.

Ja państwa bardzo szanuję, ale państwo nie respektują prawa. Myślę, że policja będzie nas nękać. Działamy legalnie, zgodnie z konstytucją, która pozwala nam na działanie. Rozumiem, że wykonujecie swoją pracę, macie swoje wytyczne - przekazał właściciel lokalu.

Policjanci spisali jedynie protokół miejsca zdarzenia, po czym pospiesznie się oddalili. Żaden z uczestników nie został ukarany mandatem.''


wreszcie...:)


''Na­gle - gwizd!
Na­gle - świst!
Para - buch!
Koła - w ruch!

Naj­pierw
po­wo­li
jak żółw
ocię­ża­le
Ru­szy­ła
ma­szy­na
po szy­nach
ospa­le.
Szarp­nę­ła wa­go­ny i cią­gnie z mo­zo­łem,
I krę­ci się, krę­ci się koło za ko­łem,
I bie­gu przy­spie­sza, i gna co­raz prę­dzej,
I dud­ni, i stu­ka, ło­mo­ce i pę­dzi.

A do­kąd? A do­kąd? A do­kąd? Na wprost!''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 stycznia 2021r. o 18:49
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): M21W2 Jak to jest że w " wolnej demokratycznej , prawej i sprawiedliwej Polsce "
Robotnicy muszą mieć wsparcie związków zawodowych aby ich własny rząd nie okradał ?[img=1611513409_pen9o2m.jpg]



Panie M , odmawiasz Pan ludziom pracy do własnej organizacji broniącej ich praw .
Panie M , nie kto inny jak Pan pisze o wszystkich rządach od PZPR po PiS że okradają ludzi pracy .
Ja bym zadał pytanie , dlaczego w Polsce mamy tak nieliczne i słabe związki , przykładowo w Niemczech ponad 80% zatrudnionych w związkach , w Polsce ok .12 % .


Lucjanie nie odpowiadaj pytaniem na pytanie . Odnieś się rzeczowo do tego o co Cię zapytałem.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 stycznia 2021r. o 19:52
PanM napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PanM napisał(a): M21W2 Jak to jest że w " wolnej demokratycznej , prawej i sprawiedliwej Polsce "
Robotnicy muszą mieć wsparcie związków zawodowych aby ich własny rząd nie okradał ?[img=1611513409_pen9o2m.jpg]



Panie M , odmawiasz Pan ludziom pracy do własnej organizacji broniącej ich praw .
Panie M , nie kto inny jak Pan pisze o wszystkich rządach od PZPR po PiS że okradają ludzi pracy .
Ja bym zadał pytanie , dlaczego w Polsce mamy tak nieliczne i słabe związki , przykładowo w Niemczech ponad 80% zatrudnionych w związkach , w Polsce ok .12 % .


Lucjanie nie odpowiadaj pytaniem na pytanie . Odnieś się rzeczowo do tego o co Cię zapytałem.



Przemku pierwsze dwa zdania są odpowiedzią na Twoje pytanie .
Ludzie sami decydują czy związki są potrzebne czy nie , Twoje pytanie jest błędne logicznie , odpowiedziałem choć uważam że powinienem przemilczeć .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza