Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Morski Szczypiorek niezalogowany
27 marca 2021r. o 1:28
Ремонт 1GA694179 - Reliance Electric - Drive - DC Drive https://prom-electric.ru/remont-1ga694179-reliance-electric-drive-dc-drive/ Диагностика 1GA694179, Reliance Electric, Drive - DC Drive СЕРВИС. Доставка.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morski Szczypiorek niezalogowany
27 marca 2021r. o 1:38
Ремонт INVENSYS CONVERTER VOLTAGE TO CURRENT BASIC - 2AO-V2I-FGB https://prom-electric.ru/remont-invensys-converter-voltage-to-current-basic-2ao-v2i-fgb/ Диагностика INVENSYS CONVERTER VOLTAGE TO CURRENT BASIC, 2AO-V2I-FGB. Доставка.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morski Szczypiorek niezalogowany
27 marca 2021r. o 1:47
Ремонт 003817 - Miller Electric - Weld Control https://prom-electric.ru/remont-003817-miller-electric-weld-control/ Диагностика 003817, Miller Electric, Weld Control СЕРВИС. Доставка.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morski Szczypiorek niezalogowany
27 marca 2021r. o 1:55
РЕМОНТ KL055170 - длинногубцы изогнутые - Диагностика KL055170 - Ремонт KL055170 https://prom-electric.ru/remont-kl055170-dlinnogubtsy-izognutye-diagnostika-kl055170-remont-kl055170/ KL055170 - длинногубцы изогнутые, Диагностика KL055170, Ремонт KL055170 . Доставка.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawozielony Jarząb niezalogowany
27 marca 2021r. o 13:25
Horus napisał(a): takiej Polski chcesz?


List do J. Żulczyka
Drogi Panie Jakubie,
Mam nadzieję, że nie przejął się Pan zbytnio ostatnimi pogróżkami ziobrowskiej prokuratury i że cieszy Pana wsparcie, jakie płynie do Pana z różnych stron, a także uznanie za trafną ocenę. Ja piszę, żeby uświadomić Panu, że nie jest Pan sam i że nawet najczarniejszy scenariusz wcale nie musi być taki czarny.
A więc nie jest Pan sam, bo ja mam dwie sprawy karne też z paragrafów za „znieważenie”. Pierwsza za nazwanie M. Morawieckiego „szmatą” i „psem na smyczy Kaczyńskiego”, a drugą za piosenkę „Dupa w Belwederze” (do odsłuchania na YT). Poza tym komisja dyscyplinarna mojej uczelni tj. Uniwersytetu im. J. Długosza w Częstochowie, właśnie złożyła formalny wniosek o ukaranie mnie naganą za mój wpis na FB z dnia 20.10.20 (po śmierci Pszoniaka) „Wczoraj zmarł wspaniały człowiek i aktor. A w Belwederze ... nominował dziwny czlowiek a”. A więc nie jest Pan sam i nawet leksykalnie jesteśmy sobie bliscy.
Co się zaś tyczy scenariusza, to nie wierzę, żebyśmy Pan, a nawet ja, z moimi dwoma zarzutami, dostali całe 3 lata. Ale roczek, w ramach pisowskiej pokazówy, jest już całkiem możliwy. I tu proponuję: Let’s look on the bright side!, jak mówią nasi ulubieńcy. Najważniejsze, żeby wsadzili nas razem. Nie, nie mam skłonności homo, ale myślę, że rok, zwłaszcza w pandemii, moglibyśmy naprawdę sensownie spędzić. Przeczytałbym Pana książki i pogadalibyśmy o nich, poduczyłbym Pana angielskiego (moja zawodowa specjalność), mógłby Pan też pisać (Stasiukowi i Maleńczukowi więzienie dobrze zrobiło), bo ja dużo medytuję, więc byłoby cicho. Może nawet urodzilibyśmy coś wspólnie, np. kawałek sceniczny pt. „Znieważacze” (ewentualnie „Żnieważcy” albo ciężko aluzyjni „Znieważańci”)? A więc po odsiadce można by było coś pokazać i wydać. Mam też nadzieję, że gra Pan w szachy i/lub w skrable, no i nie jest Pan całkiem drętwy muzycznie, żebyśmy mogli trochę podżemować – to też są małe-wielkie przyjemności! I tak roczek minie jak strzelił. A jak wyjdziemy, to może nawet już będzie po pisie i Dudzie?
Tym optymistycznym akcentem kończę.
Pozdrawiam serdecznie,
Prof. dr hab. Bogusław Bierwiaczonek (ur.1955, świeżo zaszczepiony)

to z sieci a konkretnie z FBDopisane 26.03.2021r. o godz. 22:16:
~~Czerwonopomarańczowy Czosnek napisał(a):
PanM napisał(a):
~~Sinoniebieska Kolczurka napisał(a):
~~Piwny Grujecznik napisał(a):
PanM napisał(a):



Słaby jesteś i duchowo ubogi.To dlatego nadrabiasz swoim chamstwem.


tu nie chodzi o ''chamstwo''
chodzi o pewną zasadę ...;)

https://www.bing.com/images/blob?bcid=RGvCnTplLo4C-Q
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnoszara Pragnia niezalogowany
27 marca 2021r. o 13:32
W Singapurze dostałby 4 baty w centrum miasta i by się uspokoił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrnoszara Pysznogłówka niezalogowany
27 marca 2021r. o 13:37
"Jako system jesteśmy już niewydolni.

Zarządzani na szczeblu centralnym przez idiotów i ...i, których totalnie nie obchodzi, co się z Wami stanie.

Zmarnowali ten rok.

Bo nie wierzę że nie można było zrobić więcej

– komentuje w emocjonalnym wpisie ratownik."

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alabastrowa Fortegilla niezalogowany
27 marca 2021r. o 13:40
Ratowniku ratuj swój mózg bo ci go myszy zjedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza