Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~Złotawordzawy Nachyłek niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 17:22
https://dziennikzachodni.pl/byli-policjanci-moga-wrocic-do-sluzby-dzis-slaska-policja-organizuje-nabor-tylko-dla-funkcjonariuszy-ktorzy-wczesniej-opuscili/ar/c1-15510663


pis zniszczył wojsko polskie, milicję, kościół, sądy, prawo, przedsiębiorców i zadłużył Polskę na 200 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 18:58
'Zakupowicz' respiratorów - od Handlarza Bronią - wraca z wygnania, Chełma, po odpuszczeniu grzechów.

Respiratorów za 200 baniek nie ma, Cieszyński jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 kwietnia 2021r. o 19:39
zło zawsze wraca...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Czereśnia niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 20:11
Do ciebie na pewno wróci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoruda Czereśnia niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 20:13
~~Jasnobrunatny Lędźwian napisał(a):

Wychodzi na to , że Panna też nie potrafi cytować .


To wina tego kmiota co cytowałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 21:16
~~Ognistoruda Czereśnia napisał(a): Do ciebie na pewno wróci.


nie sądź wg siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 kwietnia 2021r. o 23:07
Horus napisał(a): Pannazdzieckiem ........................o 13:17

Postów: 13741

A ja wlaśnie wróciłem od kumpla Kuternogi , bo wóda nam się skończyła i zastanawiam się ... dlaczego bogu o mnie zapomniał . Czemuż to dyskretnie nie przypomina , żem " cham i prostak " ... bogu jak mogłeś o mnie zapomnieć ?

Nie mam przyjaciół ... mymi kumplami tylko żule i menele ... i chwała Stwórcy .

... ale jeszcze jedno piwo mam , a KUMPEL też :)



[img=1617252126_ukvaua6.png]


Parówa ... mój kumpel Kuternoga ma co palić i co wypić . Żarcie żonka i Siostra żonki załatwia :D Jam cham i prostak , co z Kumplem dyskutuje o potrzebach duchowych ...

mógłbym ci umyć stopy Parówa , jak Jezus ... ale przegiąłeś pałę :D Masz w .... Kocham Bolec.Info .

Kumpel Kuternoga , nie ma pojęcia o twoim istnieniu lokalny celebryto ( nie łapie Internetu ) , ale ma co wychlać i zapalić :)

Gdybym był Kuternogą i wszyscy już zostawili by mnie ... bez fajek i piwa ... powiedz Parówa , czy masz takiego kumpla w realu , co podzieli się ostatnią kromką chleba ?

Bo ja mam :) Dzieliłem się z Rychem , Zbychem , Mieciem i Cieciem . Dzielą się ze mną ... sól ziemi ...

Kuternoga ostatnio na Józefa zaserwował " świeżonke " , ja flachę ... i jakoś to leci , ale ty Parówa ... współczuję ci ... Karma , jak zwykle wraca :D

Z nami nie pochlejesz :D

... nie ma , nie ma wody na pustyni ... :D

Czółko Głupia Parówo :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Winorośl niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 23:30
Ten twój koleś " Parówa " nie ma swoich kulmpli i pewnie miota się między brzydką kobietą a pisaniem. Jak by miał ładną to nie kokietował by tu obcych lasek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza