Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Jasnobrunatny Lędźwian niezalogowany
31 marca 2021r. o 23:32
Qurde . Maniek . O co tu biega ? To , że serwer się wiesza , to jeszcze mogę zrozumieć , ale dlaczego oprogramowanie nie uwzględnia znaczników ?

Wychodzi na to , że Panna też nie potrafi cytować . Za za prawdę powiadam Wam , wolę z Rychem piwo wypić w zaświatach na jakiejkolwiek rampie , niż z Głupią Parówą tu i teraz .

Dobranoc Szacowna Redakcjo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 marca 2021r. o 23:37
~~Jasnobrunatny Lędźwian napisał(a): Qurde . Maniek . O co tu biega ? To , że serwer się wiesza , to jeszcze mogę zrozumieć , ale dlaczego oprogramowanie nie uwzględnia znaczników ?

Wychodzi na to , że Panna też nie potrafi cytować . Za za prawdę powiadam Wam , wolę z Rychem piwo wypić w zaświatach na jakiejkolwiek rampie , niż z Głupią Parówą tu i teraz .

Dobranoc Szacowna Redakcjo :)


No :) Trochę głupio samego siebie cytować , a tym bardziej z samym sobą dyskutować :D

... ale , gdy się nie ma , co się lubi , to się lubi , co się ma :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Magnolia niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 6:32
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Jasnobrunatny Lędźwian napisał(a): Qurde . Maniek . O co tu biega ? To , że serwer się wiesza , to jeszcze mogę zrozumieć , ale dlaczego oprogramowanie nie uwzględnia znaczników ?

Wychodzi na to , że Panna też nie potrafi cytować . Za za prawdę powiadam Wam , wolę z Rychem piwo wypić w zaświatach na jakiejkolwiek rampie , niż z Głupią Parówą tu i teraz .

Dobranoc Szacowna Redakcjo :)


No :) Trochę głupio samego siebie cytować , a tym bardziej z samym sobą dyskutować :D

... ale , gdy się nie ma , co się lubi , to się lubi , co się ma :)

Dobranoc :)


Piotrek nie przejmuj się ,to nie Twoja wina ,,Jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś ,takiego mnie masz''.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 kwietnia 2021r. o 6:42
Pannazdzieckiem ........................o 13:17

Postów: 13741

A ja wlaśnie wróciłem od kumpla Kuternogi , bo wóda nam się skończyła i zastanawiam się ... dlaczego bogu o mnie zapomniał . Czemuż to dyskretnie nie przypomina , żem " cham i prostak " ... bogu jak mogłeś o mnie zapomnieć ?

Nie mam przyjaciół ... mymi kumplami tylko żule i menele ... i chwała Stwórcy .

... ale jeszcze jedno piwo mam , a KUMPEL też :)



[img=1617252126_ukvaua6.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Begonia niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 12:25
https://tech.wp.pl/polska-bez-nowych-smiglowcow-program-perkoz-zawieszony-6624338521512480a

zdrajcy Narodu Polskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółta Jodła niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 12:31
Ale za to Francuzow uczyliśmy jeść widelcem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Begonia niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 12:35
https://www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/finanse-o-rydzyka-otrzymal-az-325-zl-od-panstwa-od-poczatku-rzadow-pis/eye1w0q,79cfc278


zdrajcy Narodu Polskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
1 kwietnia 2021r. o 16:10
"Mężczyzna przywiązał psa do haka samochodu, ruszył pojazdem i ciągnął go za sobą."


- pis_dzielski "stan umysłu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.