Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2020r. o 20:15
tak było w 2013...2014...i chyba jeszcze do 2016...
później kiedy administracja pozbyła się moderatorów ...jak widzisz...

;)

nie ma tutaj JEDNEGO tematu gdzie można o czymkolwiek spokojnie popisać czy podyskutować ...

a pełną swobodę ''działania'' dają tu takim ''myślicielom'' wprowadzone przez adminów ''kwiatuszki''
sam czytałeś ...jakiś tam ''kwiatuszek'' samo zło widzi w moich postach ...ale zapytaj go gdzie i kiedy ,jako ''kto'' spróbował'' o czymś sensownym ze mną pisać ...

mnie tutaj już nic nie zdziwi ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Cyprysik niezalogowany
18 listopada 2020r. o 20:25
Horus napisał(a): tak było w 2013...2014...i chyba jeszcze do 2016...
później kiedy administracja pozbyła się moderatorów ...jak widzisz...

;)

nie ma tutaj JEDNEGO tematu gdzie można o czymkolwiek spokojnie popisać czy podyskutować ...

a pełną swobodę ''działania'' dają tu takim ''myślicielom'' wprowadzone przez adminów ''kwiatuszki''
sam czytałeś ...jakiś tam ''kwiatuszek'' samo zło widzi w moich postach ...ale zapytaj go gdzie i kiedy ,jako ''kto'' spróbował'' o czymś sensownym ze mną pisać ...

mnie tutaj już nic nie zdziwi ...;)



Odezwał się hipokryta , " specjalista od sensownych wpisów " .
Myślałem że mnie też tu nic nie zaskoczy , a jednak - cały ty horusie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 listopada 2020r. o 20:38
więc po raz wtóry ...
gdzie i kiedy ,jako kto z kimś dyskutowałeś ...

przecież to proste pytanie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Głąbigroszek niezalogowany
18 listopada 2020r. o 20:40
~~Niebieskozielony Cyprysik napisał(a):


Odezwał się hipokryta , " specjalista od sensownych wpisów " .
Myślałem że mnie też tu nic nie zaskoczy , a jednak - cały ty horusie .


Może jakieś korepetycję z języka ojczystego? Kolejny niepocieszony analfabeta, wstydu - nieuki - nie macie? Sami pis_studenci po trzech fakultetach - na renomowanych, bolesławieckich uczelniach: Meksyku; Sawanny i Imperium.

Ps. Zapomniałem, jeden absolwent Izby Wytrzeźwień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
18 listopada 2020r. o 20:43
~~Jasnoczerwona Porzeczka napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a):
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.

Czemu? Horus był niejednokrotnie za praworządnością, mówił cos o okradaniu państwa i takie tam ..., teraz ktoś mu zarzucił okradanie państwa, nieuczciwą konkurencję, to ja uważam to za arcyciekawy temat, który warto dalej drążyć.

Oczywiście to byłby bardzo ciekawy temat - płacenie podatków jako nowa forma patriotyzmu.
Podobnie - donos na niepłacącego podatków to powinność czy faux-pas?

ja nie posiadam tej wiedzy;), ale Ty...

Przestań pierdo**ć , Piotrek zamiast krajówki pija bimber ,czynem swym uszczupla podatek vat i akcyzę .
Zgłoś to dzbanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
18 listopada 2020r. o 20:44
~~Jasnoczerwona Porzeczka napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a):
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.

Czemu? Horus był niejednokrotnie za praworządnością, mówił cos o okradaniu państwa i takie tam ..., teraz ktoś mu zarzucił okradanie państwa, nieuczciwą konkurencję, to ja uważam to za arcyciekawy temat, który warto dalej drążyć.

Oczywiście to byłby bardzo ciekawy temat - płacenie podatków jako nowa forma patriotyzmu.
Podobnie - donos na niepłacącego podatków to powinność czy faux-pas?


Przestań pierdo**ć , Piotrek zamiast krajówki pija bimber ,czynem swym uszczupla podatek vat i akcyzę .
Zgłoś to dzbanie .


ja nie posiadam tej wiedzy;), ale Ty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Głąbigroszek niezalogowany
18 listopada 2020r. o 20:46
~~Pawi Oczar napisał(a):

Przestań pierdo**ć , Piotrek zamiast krajówki pija bimber ,czynem swym uszczupla podatek vat i akcyzę .
Zgłoś to dzbanie .


Bimber "proszony", niskobudżetowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
18 listopada 2020r. o 22:39
Horus napisał(a): tak było w 2013...2014...i chyba jeszcze do 2016...
później kiedy administracja pozbyła się moderatorów ...jak widzisz...

;)

nie ma tutaj JEDNEGO tematu gdzie można o czymkolwiek spokojnie popisać czy podyskutować ...

a pełną swobodę ''działania'' dają tu takim ''myślicielom'' wprowadzone przez adminów ''kwiatuszki''
sam czytałeś ...jakiś tam ''kwiatuszek'' samo zło widzi w moich postach ...ale zapytaj go gdzie i kiedy ,jako ''kto'' spróbował'' o czymś sensownym ze mną pisać ...

mnie tutaj już nic nie zdziwi ...;)


Kryzys jest . Pozostał tylko " powód Kazimierz " i jakiś jeszcze jeden rzeźnik tekstu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.