Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Niebieskozielony Cyprysik niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:31
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.




Przejrzyj i oceń posty jakiegoś horusa kiedyś falco .
Szambo wylewa z nich jak Trzaskowskiemu z czajki do Wisły .
Dostaje to na co zasługuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:32
https://wiadomosci.wp.pl/respiratory-od-handlarza-bronia-sad-reaguje-na-brak-finansowych-dokumentow-6576959314127648a

pis ma krew na rękach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:38
~~Beżowobrązowy Bluszcz napisał(a): https://wiadomosci.wp.pl/respiratory-od-handlarza-bronia-sad-reaguje-na-brak-finansowych-dokumentow-6576959314127648a

pis ma krew na rękach

Dzisiaj EUROSTAT podał ,że w Polsce produkty spożywcze zdrożały najwięcej w całej Europie Ale czy to ważne ,ważne że PIS to patriotyczny rząd który może kraść i doprowadzać Polaków do nędzy ,ważne że będziemy suwerennym Krajem PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:44
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.

Czemu? Horus był niejednokrotnie za praworządnością, mówił cos o okradaniu państwa i takie tam ..., teraz ktoś mu zarzucił okradanie państwa, nieuczciwą konkurencję, to ja uważam to za arcyciekawy temat, który warto dalej drążyć.

Oczywiście to byłby bardzo ciekawy temat - płacenie podatków jako nowa forma patriotyzmu.
Podobnie - donos na niepłacącego podatków to powinność czy faux-pas?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwona Porzeczka niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:50
~~Pawi Oczar napisał(a):
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.

Czemu? Horus był niejednokrotnie za praworządnością, mówił cos o okradaniu państwa i takie tam ..., teraz ktoś mu zarzucił okradanie państwa, nieuczciwą konkurencję, to ja uważam to za arcyciekawy temat, który warto dalej drążyć.

Oczywiście to byłby bardzo ciekawy temat - płacenie podatków jako nowa forma patriotyzmu.
Podobnie - donos na niepłacącego podatków to powinność czy faux-pas?


Przestań pierdo**ć , Piotrek zamiast krajówki pija bimber ,czynem swym uszczupla podatek vat i akcyzę .
Zgłoś to dzbanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:51
~~Brązowy Dyptam napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.

Czemu? Horus był niejednokrotnie za praworządnością, mówił cos o okradaniu państwa i takie tam ..., teraz ktoś mu zarzucił okradanie państwa, nieuczciwą konkurencję, to ja uważam to za arcyciekawy temat, który warto dalej drążyć.


Skarb państwa to największy złodziej pajacu. Ciebie też skubie ale ty tyrasz u kogoś i pewnie skomlesz że ci mało płaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
18 listopada 2020r. o 19:58
~~Niebieskozielony Cyprysik napisał(a):
~~Pawi Oczar napisał(a): No to akurat mi się zupełnie nie podoba. Wyciąganie spraw rodzinnych, straszenie skarbówką tu na forum jest poniżej elementarnych standardów. Trzymajmy się tematów i kanonów kultury. Forum - miejsce wymiany poglądów, a nie personaliów, plotek a co gorsza pomówień.




Przejrzyj i oceń posty jakiegoś horusa kiedyś falco .
Szambo wylewa z nich jak Trzaskowskiemu z czajki do Wisły .
Dostaje to na co zasługuje .

Zgoda, próbuję z nimi polemizować...czasami, bo najczęściej sie po prostu nie da ;).
Ale to nie usprawiedliwia personalnych pomówień, Jeśli ktoś posiada wiedzę o "przekrętach" powinien to zgłosić do skarbówki i dopiero wtedy (post factum) podzielić się tą wiedzą na forum.
Ale generalnie upieram się przy zasadzie: forum miejsce wymiany poglądów a nie personaliów i pomówień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
18 listopada 2020r. o 20:09
to przecież wymieniamy poglądy ....:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.