Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Złocistoruda Rozplenica niezalogowany
15 września 2021r. o 7:50
~~Brudna Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Do ciemnogrodu nie Morusy napisał(a): Skąd wy się bierzecie tacy niewykształceni , zawistni , nieudacznicy , nawiedzeni gusłami i zabobonami ?


Jakiego mnie panie Boże stworzyłeś ,takiego mnie masz .


Skąd w was PO bierze się taka pogarda, pogarda która jest podobna do pogardy jaką w czasie wojny mieli niemcy do Żydów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ddd niezalogowany
15 września 2021r. o 8:31
~~Złocistoruda Rozplenica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudna Portulaka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Do ciemnogrodu nie Morusy napisał(a): Skąd wy się bierzecie tacy niewykształceni , zawistni , nieudacznicy , nawiedzeni gusłami i zabobonami ?


Jakiego mnie panie Boże stworzyłeś ,takiego mnie masz .


Skąd w was PO bierze się taka pogarda, pogarda która jest podobna do pogardy jaką w czasie wojny mieli niemcy do Żydów.

Nie porównuj się do Żydów bo to wspaniały i najmądrzejszy Naród na świecie .A wy to sprzedawczyki za 500+.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Rozplenica niezalogowany
15 września 2021r. o 8:50
Jaką trzeba mieć pogardę dla rodzin które są wspierane przez 500+ mówiąc o tych ludziach "sprzedawczyki",?
Rozumiem że wyborcy PO i Lewicy nie pobierają 500+. Tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
15 września 2021r. o 9:14
To są po prostu pustostany mózgowe sterowane emocjami ,
Wszystkie kraje Europejskie wypłacają tzw pomoc dla każdego dziecka ,
I nikt nie nazywa ich potocznie „Januszami „ , 500+ , w kraju u sąsiada zza między nazywa się to
Kindergeld 218 Euro na każde dziecko , żadnego poniżania /lecz pomoc i zrozumienie.
Nasuwa się pytanie , kto jest największym wrogiem polskich rodzin????
Właśnie Polak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Rozplenica niezalogowany
15 września 2021r. o 9:51
~~Humorek napisał(a): To są po prostu pustostany mózgowe sterowane emocjami ,
Wszystkie kraje Europejskie wypłacają tzw pomoc dla każdego dziecka ,
I nikt nie nazywa ich potocznie „Januszami „ , 500+ , w kraju u sąsiada zza między nazywa się to
Kindergeld 218 Euro na każde dziecko , żadnego poniżania /lecz pomoc i zrozumienie.
Nasuwa się pytanie , kto jest największym wrogiem polskich rodzin????
Właśnie Polak.


Polak? Czyżby?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kakaowa Żurawka niezalogowany
15 września 2021r. o 12:46
W Niemczech jest wypłacany z podatków. W Polsce jest wypłacany z zaciągania długów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
15 września 2021r. o 13:14
O czym wy tu wszyscy biadolicię. Ja właśnie zakopałem w sobie tylko znanym miejscu cały sprzęt wędkarski. Tak mój dziadek zrobił z karabinem w 1939 roku. Jak brygady pani ; spurek; ruszą w teren to tylko leszczynowe kije nam pozostaną. A tak swoją drogą to się zastanawiam czy głupsza jest ona czy ci co na nią głosowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Rozplenica niezalogowany
15 września 2021r. o 13:18
~~Kakaowa Żurawka napisał(a): W Niemczech jest wypłacany z podatków. W Polsce jest wypłacany z zaciągania długów.


PO miała taki program - Niemcom się należy, Polakom się nie należy bo nie ma pieniędzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza