Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 9:27
Drogo? Będzie jeszcze drożej! We wrześniu ceny towarów i usług wzrosły o 5,7 procent - podaje ekspert Pekao. Polska znalazła się w inflacyjnym piekle i nikt nie zamierza wziąć za to odpowiedzialności. A Polscy płacą i płaczą.

''W piątek Główny Urząd Statystyczny przedstawić ma wstępny szacunek inflacji we wrześniu. Już wiadomo, że wynosić ma ona aż 5,7 procent rok do roku. Ekonomista Pekao Adam Antoniak zauważa, że mocno wzrosły ceny paliw, ale i towary codziennej potrzeby, jak np. jedzenie.

Nasze obecne szacunki wskazują, że ceny konsumpcyjne wzrosły we wrześniu o 5,7 proc. r/r. Cały czas utrzymuje się presja ze strony cen paliw. We wrześniu ceny na stacjach benzynowych wzrosły o blisko 2 proc. w porównaniu do sierpnia. Prognozujemy też, że roczne tempo wzrostu cen żywności kontynuowało wzrosty
Inflacja będzie dalej rosnąć
W sierpniu inflacja w Polsce była już najwyższą w Europie, a wynosiła 5,5 proc. Dziś to 5,7 proc, a wskaźnik ten dalej ma rosnąć. Jak bardzo musi wystrzelić, by Polacy pobankrutowali? Pamiętajmy, już za chwilę czekają nas wielkie podwyżki rachunków!

Przed nami dalsze wzrosty inflacji. Od października wchodzi w życie wyższa taryfa gazowa, a 2022 r. przyniesie kolejne wzrosty cen energii elektrycznej, gazu, podwyżki opłat za ścieki oraz centralne ogrzewanie. W I kw. 2022 r. inflacja może przekroczyć 6 proc. r/r

-  straszy ekspert Pekao Adam Antoniak. ''

no i co z tego że inflacja?
co z tego że Polacy ocierają się już o próg biedy?

''elyty'' z Wiejskiej mają się dobrze...
takiej bandy oszustów nie pamiętam nawet ''za komuny''...hahaha




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Tygrysówka niezalogowany
1 października 2021r. o 9:42
Horus napisał(a):
''elyty'' z Wiejskiej mają się dobrze...




... może Królu finansowo, bo psychicznie to po wczorajszej relacji z posiedzenia sejmu to nie koniecznie :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 października 2021r. o 9:46
~~Żółtoczerwona Tygrysówka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
''elyty'' z Wiejskiej mają się dobrze...




... może Królu finansowo, bo psychicznie to po wczorajszej relacji z posiedzenia sejmu to nie koniecznie :)))


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kowalski niezalogowany
1 października 2021r. o 10:09
Chciałem podziękować panu Adamowi Ferency, bo po jego wystąpieniu w Świdnicy wiem na pewno że zagłosuję na pana Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
1 października 2021r. o 11:21
Lepiej kraść jako złodziej niż jako minister sprawiedliwości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Pieris niezalogowany
1 października 2021r. o 14:41
~~Kowalski napisał(a): Chciałem podziękować panu Adamowi Ferency, bo po jego wystąpieniu w Świdnicy wiem na pewno że zagłosuję na pana Kaczyńskiego.


"Wolny"kraj!
Każdy ma prawo być idiotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
1 października 2021r. o 18:41
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nepotyzm-w-pis-partia-i-spolki-czlonkowie-pkw-na-kontrolowanych-przez-wladze-posadach/3kfpqsk,79cfc278

pisobolszewia 200%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kowalski niezalogowany
1 października 2021r. o 21:07
~~Malinowoczerwony Pieris napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kowalski napisał(a): Chciałem podziękować panu Adamowi Ferency, bo po jego wystąpieniu w Świdnicy wiem na pewno że zagłosuję na pana Kaczyńskiego.


"Wolny"kraj!
Każdy ma prawo być idiotą.


Wolny kraj
Każdy ma prawo do samooceny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie