Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzyże Wolności i Solidarności dla zasłużonych
670
ramaj
10 czerwca 2021r. o 18:44
~~Niebieska Serduszka napisał(a): oni tak co rok ,będą sobie ordery przypinać?


W tym roku to już chyba drugu raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Jukka niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 18:53
Horus napisał(a): bo te zasługi są dziedziczne ...z ojca na syna lub wnuka...
znacie jakiegoś prawdziwego opozycjonistę z tamtych lat?

a jeśli znacie to napiszcie mi jakie zakłady uratował przed rozgrabieniem i upadkiem ?

Malutki jesteś. Tyle wiesz co zjesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
10 czerwca 2021r. o 18:53
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): W stanie wojennym jak przyjeżdżałem do Bolesławca to mi się wydawało że to takie ciche gniazdko komuny.
W czasie kiedy we Wrocławiu i innych miastach dolnego śląska były rozruchy to tu była wsi spokojna wsi wesoła. Nawet ulotek tu nie widziałem.
A tu patrzcie ilu opozycjonistów było.
Człowiek tyle lat żyje w nieświadomości :)

Normalne ,co się dziwisz.Kombatantów zawsze przybywa z upływem lat.Za komuny znałem takiego co forsował Okę i doszedł do Berlina - ile on orderów nie odebrał.,Sterany był i wyglądał na zniszczonego.Jak go wreszcie poskrobali to okazało się że w metryce stało: ur. 1943r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Choina niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 19:03
"Kombtanci " ...hi,hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Solidarny niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 19:16
Już prawie się powiodło reporterzynie tego portala,
Pozbyć się takich Horusów ,PanówM, i innych antagonistów ,
Po zmianach , a tu zonk , temat i odznaczeni z Solidarności przywróciła ich do łask .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Cynia niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 19:42
Gratulując odznaczonym odwagi w walce z komuną mam pytanie: Czy walczyliście o budowę socjalizmu w Polsce? Teraz PiS na potęgę buduje socjalizm i w zasadzie jest PZPRbis. Nawet reguły wewnętrznej demokracji w PiS wypisz wymaluj przypominają tzw. centralizm demokratyczny.
W zasadzie można dzisiaj powiedzieć, że z walki o lepsze jutro niewiele wyszło. A raczej wyszło lepsze jutro dla kacyków partyjnych i zagranicznych koncernów. Na osłodę macie order i poczucie dobrze spełnionego obowiązku bez poddania się komunie. Ale polskie interesy nie są pilnowane i godnie reprezentowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 19:49
A Podkladek stary komuch teraz wielki pan ,wstyd dla miasta i gminy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 czerwca 2021r. o 19:50
Dostają odznaczenia za to że nie przeszkadzają w umacnianiu władzy partyjnych towarzyszy.Za popieranie interesów politycznych koterii przeciw obywatelom.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza