Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krzyże Wolności i Solidarności dla zasłużonych
~~zimowit niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 22:44
Dzięki kombatantom nie jesteśmy w tym miejscu, w którym dziś jest Białoruś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Groszek niezalogowany
10 czerwca 2021r. o 23:01
PanM napisał(a): Dostają odznaczenia za to że nie przeszkadzają w umacnianiu władzy partyjnych towarzyszy.Za popieranie interesów politycznych koterii przeciw obywatelom.

Żal grubedupsko ściska , za każdy medal 500+ do renciny , i już Lucek spokojnie spać może ,
A pan grubszy ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mi niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 5:23
mieliśmy tylu dobrych opozycjonistów a doszło do pierwszych wyborów ( tzw. kontraktowych ) i na posła został wybrany człowiek związany z kościołem bez , jak tu widzimy zasług czy mógł by to ktoś wyjaśnić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irek niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 12:15
Dla mnie osobiście a pamientam stan wojenny i pracowałem to ci wszyscy związkowcy to była jedna wielka klika a reszta zapiepszała na to wszystko oni dzisiaj medale a my rencinki i emeryturki też cieniutkie tak że niech się poobwieszają i dobrze żyją za te zasługi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognisty Groszek niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 15:24
W tamtym czasie nasza cała rodzina rozumiała, dlaczego i za co dostawało się, bo "za złe" karano, a "za dobre" wynagradzano. Tak było w milicji, sądach wszystkich szczebli czy prokuraturze. Dzisiaj jest to samo, tylko, że odwrotnie. Policja z ofiar robi sprawców, sędziowie ułożeni, wyroki ferują jakie im zlecają, a prokuratorzy ścigają ofiary, a nie sprawców, bo sprawcy są z nimi ułożeni. Nie mamy dzisiaj czasu sprawiedliwości, ale układów z którymi nawet walczyć nie można, bo zło opanowało rozum decydentom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 czerwca 2021r. o 15:32
~~Irek napisał(a): Dla mnie osobiście a pamientam stan wojenny i pracowałem to ci wszyscy związkowcy to była jedna wielka klika a reszta zapiepszała na to wszystko oni dzisiaj medale a my rencinki i emeryturki też cieniutkie tak że niech się poobwieszają i dobrze żyją za te zasługi .


legenda ''s'' upadła i dzisiaj jedynie przypinanie im orderków pozostało ...

aha...i noszenie parasola nad prezesiną przez ''związkowca'' śniadka...

ludzie mądrzy ,ludzie którzy zrozumieli czym była kiedyś a czym się stała ''s'' odeszli i dzisiaj na ten temat milczą ...
zapewne ze wstydu że dali się tak ''wkręcić''

kto się dzisiaj odzywa?
jakieś marne niedobitki jakie pozostały po tamtych milionach...:D

nadal nie widzę żadnego wymienionego a czymś zasłużonego dla miasta opozycjonisty...
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanZ niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 16:17
Każda z tych osób zasłużonych ryzykowała swoim życiem, zdrowiem oraz swoich bliskich za działalność patriotyczną.
To że dopiero teraz kiedy rządzi PiS jest to należycie docenione to wielki "bul" dla obecnej opozycji, która dążyła do marginalizacji związku i kosztami transformacji obciążała szarych jej członków a za swoje błędy obciążała wyimaginowaną Solidarność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pogromca horusa niezalogowany
11 czerwca 2021r. o 16:46
Horus napisał(a): nadal nie widzę żadnego wymienionego a czymś zasłużonego dla miasta opozycjonisty



a twoj stary za co dostawal medale w wojsku ? czym sie tak zasluzyl i komu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza