Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Olo niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 16:18
~~POmylony napisał(a): Dobry poseł to taki z PO który wszystkim powie że "piniendzy nie ma i nie będzie" sobie da a innych weźmie zabierze i nie da bo niby gdzie "piniendze są Zakopane"? To poseł PO powinien dobrze zarobić żeby szparag nie gnił.

Mógłbyś pojechać ,zamiast pyerdolić ...izmy ,na kilka tygodni na szparagi ,odciążył byś matkę ,która na leśnej polanie sprzedaje TIR-owcom starego grzyba .Później tymi ustami smakuje ugotowaną ci zupę .
Smacznego wioskowy szczylu .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Sośnica niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 16:20
~~podatnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Precz z trutniami napisał(a): Donald Tusk 30 tyś emerytury .

Tylko że Tusk dostaje emeryturę z Unii a truteń Kaczyński nie przepracował w Polsce jednego dnia i dostał 8 tys ,ja przepracowałem 40 lat i naliczyli mi 2 tys .

Ile przepracował Tusk? Tyle samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 16:33
~~Płowa Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~podatnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Precz z trutniami napisał(a): Donald Tusk 30 tyś emerytury .

Tylko że Tusk dostaje emeryturę z Unii a truteń Kaczyński nie przepracował w Polsce jednego dnia i dostał 8 tys ,ja przepracowałem 40 lat i naliczyli mi 2 tys .

Ile przepracował Tusk? Tyle samo.

TUSK ...ny człowieczku pracował fizycznie, remontował kominy fabryczne na wysokościach a twój truteń ,narobił by w gacie jak by miał wejść na taki komin .Stan Wojenny też przeleżał w łóżku .



Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:06
Tusk imprezował w eurokolchozie 5 lat jako przydupas alkoholika junkersa . Plus 2 lata jako dowódca europejskiej partii ludowej .W tym czasie liczba jego partii zmniejszyła się z 221 do 183 europosłów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:11
https://tvn24.pl/pomorze/szczecin-pozar-czolgow-na-autostradzie-a6-5125439

ze wstydu spaliły się 2 czołgi które kaczyński chciał wysłać na Kobiety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:22
Już dziś mówi się, że w ślady Fideszu ma iść partia ze Słowenii.
Rozmowy o dużej nowej frakcji w PE już trwają . To aktualnie najwiekszy sukces donalda ,rozwalenie europejskiej partii ludowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~www niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:26
~~Horus napisał(a): Już dziś mówi się, że w ślady Fideszu ma iść partia ze Słowenii.
Rozmowy o dużej nowej frakcji w PE już trwają . To aktualnie najwiekszy sukces donalda ,rozwalenie europejskiej partii ludowej.


SZMATO pisowska nie podszywaj się pod Horusa bo możesz jedynie mu obciągnąć fiuta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
19 czerwca 2021r. o 17:29
~~Yebac pis napisał(a): https://tvn24.pl/pomorze/szczecin-pozar-czolgow-na-autostradzie-a6-5125439

ze wstydu spaliły się 2 czołgi które kaczyński chciał wysłać na Kobiety



Chyba PO obrzuciło te czołgi którymi miały być pacyfikowane kobiety koktajlami Mołotowa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza