Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~hucpa niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 8:18
pis to tragedia Narodu Polskiego
Rozbiory Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nieprawda niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 11:24
~~Brunatnoszara Niezapominajka napisał(a): Os_r_ał ich wszystkich kot - kot 'Przykurcza'.
Niech spier...... do swojego Putina.

Bolesławiec strefą wolną od pis_da.


Ani my wolni od PiS ani od parkomatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 czerwca 2021r. o 16:32
Programy " Mój prąd " oraz " Czysta Polska " okazały się fikcją i pisowską propagandą.Liczy się kasa dla władzy.
Zero zainteresowania programem zagospodarowania opakowaniami po produktach i napojach oraz zero w umacnianiu projektów energii odnawialnej.Emisja CO2 i wszechobecne dzikie śmietniska są i prawdopodobnie pozostaną.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Kaczeniec niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 16:35
a tak się pan chwaliłeś fotowoltaiką ,a tu jak się nie obrócisz du---pa z tyłu
ale i tak będziesz pan do przodu,energia będzie drożeć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 16:35
PanM napisał(a): Programy " Mój prąd " oraz " Czysta Polska " okazały się fikcją i pisowską propagandą.Liczy się kasa dla władzy.
Zero zainteresowania programem zagospodarowania opakowaniami po produktach i napojach oraz zero w umacnianiu projektów energii odnawialnej.Emisja CO2 i wszechobecne dzikie śmietniska są i prawdopodobnie pozostaną.

Przez ten twój prąd mi podnieśli rachunki dwa razy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 czerwca 2021r. o 18:30
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Programy " Mój prąd " oraz " Czysta Polska " okazały się fikcją i pisowską propagandą.Liczy się kasa dla władzy.
Zero zainteresowania programem zagospodarowania opakowaniami po produktach i napojach oraz zero w umacnianiu projektów energii odnawialnej.Emisja CO2 i wszechobecne dzikie śmietniska są i prawdopodobnie pozostaną.

Przez ten twój prąd mi podnieśli rachunki dwa razy

Rachunki są efektem rozbuchanego socjalu. 500+ " Nowy ład itp .Kary za emisję CO2 , O utrzymywaniu nierentownych kopalni i blokady inwestycji w energię odnawialną nie wspomnę.
Rachunki podnieśli wszystkim. Ja mimo że mam swoją energię też je płacę.20 % mego prądu dostają tacy jak Ty.Do tego te dziwne opłaty z kosmosu niby za licznik.
Sądzisz że ja instalację dostałem w prezencie ?


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Zawciąg niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 22:29
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): Programy " Mój prąd " oraz " Czysta Polska " okazały się fikcją i pisowską propagandą.Liczy się kasa dla władzy.
Zero zainteresowania programem zagospodarowania opakowaniami po produktach i napojach oraz zero w umacnianiu projektów energii odnawialnej.Emisja CO2 i wszechobecne dzikie śmietniska są i prawdopodobnie pozostaną.

Przez ten twój prąd mi podnieśli rachunki dwa razy

Rachunki są efektem rozbuchanego socjalu. 500+ " Nowy ład itp .Kary za emisję CO2 , O utrzymywaniu nierentownych kopalni i blokady inwestycji w energię odnawialną nie wspomnę.
Rachunki podnieśli wszystkim. Ja mimo że mam swoją energię też je płacę.20 % mego prądu dostają tacy jak Ty.Do tego te dziwne opłaty z kosmosu niby za licznik.
Sądzisz że ja instalację dostałem w prezencie ?


Nażar sie tanich truskawek w Ocicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Kaczeniec niezalogowany
14 czerwca 2021r. o 22:31
Panie M myślę że zrobiłeś interes swojego życia .
lepszy ,niż kupowanie nowego auta ,
chyba że, jedno z miliona elektryków zapowiadanych ,przez matouszka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza