Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

11445
PanM
14 czerwca 2021r. o 22:48
~~Bakłażanowy Kaczeniec napisał(a): Panie M myślę że zrobiłeś interes swojego życia .
lepszy ,niż kupowanie nowego auta ,
chyba że, jedno z miliona elektryków zapowiadanych ,przez matouszka

Nie zaprzeczam . Jestem równie zadowolony z nowego auta jak i z prywatnego prądu.
Wszystko za swoje .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienny Motylek niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 8:57
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Kaczeniec napisał(a): Panie M myślę że zrobiłeś interes swojego życia .
lepszy ,niż kupowanie nowego auta ,
chyba że, jedno z miliona elektryków zapowiadanych ,przez matouszka

Nie zaprzeczam . Jestem równie zadowolony z nowego auta jak i z prywatnego prądu.
Wszystko za swoje .

I właśnie to się nadaje do prasy (narcyzm) , mam własny prąd ???
Towarzysze Bolesławianie idźcie za przykładem PanaM , krzyczcie głośno ,
Zamknąć Turów!!!! ,Zamknąć Turów!!! ,Zamknąć Turów!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 czerwca 2021r. o 10:48
~~Płomienny Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bakłażanowy Kaczeniec napisał(a): Panie M myślę że zrobiłeś interes swojego życia .
lepszy ,niż kupowanie nowego auta ,
chyba że, jedno z miliona elektryków zapowiadanych ,przez matouszka

Nie zaprzeczam . Jestem równie zadowolony z nowego auta jak i z prywatnego prądu.
Wszystko za swoje .

I właśnie to się nadaje do prasy (narcyzm) , mam własny prąd ???
Towarzysze Bolesławianie idźcie za przykładem PanaM , krzyczcie głośno ,
Zamknąć Turów!!!! ,Zamknąć Turów!!! ,Zamknąć Turów!!!


Mimo prostackiego wpisu odpowiem osobie.
Osoba też ma " własny prąd " ale uzależniony od kaprysów państwowej spółki i zapotrzebowania na pieniądze jej pełnomocników / rządu /
Kopalnia Turów tak jak wszystkie inne wcześniej lub później zostaną zamknięte . Albo przez wyczerpanie zapasów albo przez decyzje polityczne albo przez nieopłacalność gdy kary przerosną dochody. Wtedy na budowanie energii odnawialnej będzie o wszystkie te lata za późno.
Za ten tzw " własny prąd sporo zapłaciłem " / w mieszkanku na blokowisku starczyło by na około lat płacenia za prąd./ PanM " NARCYZ " ogrzewa tym prądem swój wielki dom.
Konkluzja ; -- Gdyby Rzeczpospolita nawet nie dokładając nikomu nic nie utrudniała w budowie energii odnawialnej a wszystkie siły skupiła na tworzeniu elektrowni wodnych na przykład , wszyscy Polacy płacili by mniej lub wcale z kary umowne od emisji CO2
Teraz sytuacja wygląda tak jak w Bolesławcu .
Ratusz najpierw zapraszał aby inwestować i budować się w Bolesławcu a gdy zabrakło już działek dowalił ponownie podatki.
Rząd zachęcał do inwestowania w energie odnawialne a potem - najpierw uwalił elektrownie wiatrowe a teraz słoneczne.
" Płomienny Motylku " moja instalacja zwróciła się w 2,5 roku dzięki temu że mam też elektryczne ogrzewanie. A jak jest u Ciebie " Płomienny "? panM trzeci rok jest emerytem ale pracował na siebie 46 lat i to co ma zawdzięcza sobie. A jak jest u Ciebie " Motylku " ?
Nie zapominaj że panM tak jak wszyscy nadal płaci podatki . W tym od domu który sam wybudował. Domu który stoi na działce kupionej od miasta na wolnym rynku. PanM płaci podatek i składkę zdrowotną od emerytury .
Do czasu kiedy władze centralne i samorządowe będą miały poparcie lewicowców "Płomiennie Ukwieconych " wszyscy będą dziadami. Socjalizm równa zawsze w jedną stronę . Zawsze w dół.



Dopisane 15.06.2021r. o godz. 10:48:

uzupełnienie -- " w blokowisku starczyło by na około 40 lat płacenia za prąd. "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paczcie i pacie niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 14:55
Teraz nie narzekać tylko płacić podatki i parkingi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 16:41
I nie zapomnijcie wybrać prezia na kolejną kadencję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Ślazówka niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 18:13
Najpierw rozp........ wszystko a teraz będą naprawiać.
Lepiej niech sperda.... do swoich sojuszników w Mińsku i Moskwie - przez Budapeszt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 18:17
Dzieki panu M płacimy dwa razy drożej za prąd.
Dziekujemy ci jaśniepanie m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie dla baranw niezalogowany
15 czerwca 2021r. o 18:50
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Dzieki panu M płacimy dwa razy drożej za prąd.
Dziekujemy ci jaśniepanie m


To na początek a jak on kupi elektryczne auto będziesz płacił cztery razy tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza