Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~stara doradczyni niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 8:21
~~Śliwkowa Sałata napisał(a): „TE SŁOWA TUSKA O POLSCE NALEŻY PRZYPOMINAĆ I POWTARZAĆ JAK MANTRĘ „!!!!!!!!!!!

„Polskość nienormalność , takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością ,
kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu .
Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia ,geografia , pech dziejowy
i Bóg wie ,co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię ,
którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać , a zrzucić nie potrafię „





TE SŁOWA KACZYŃSKIEGO NALEŻY PRZYPOMINAĆ I POWTARZAĆ JAK MANTRĘ !!!!!!!!!!!.

https://youtu.be/ytAoslTgziY


„Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje bark brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię; i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); kiedy inni budują, kochają się i umierają, my walczymy, powstajemy i giniemy .Bo choć polskość wywołuje skojarzenia kreślone przez historię, jest ona także przecież dzianiem się, jest niepewnym spojrzeniem w przyszłość. I szarpię się między goryczą i wzruszeniem, dumą i zażenowaniem. Wtedy sądzę – tak po polsku, patetycznie, że polskość, niezależnie od uciążliwego dziedzictwa i tragicznych skojarzeń, pozostaje naszym wspólnym świadomym wyborem”.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Morwa niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 9:39
~~Ciemnoturkusowy Mamutowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnogranatowy Hibiskus napisał(a): ukry ,tranzyt nam blokują ,a my ich sojusznik ,coś tu nie halo


Trochę nas mieszka w Szczytnicy , jak masz jaja waligrucho, to podjedź i nam to powiedz ,hahahaha mientki qtasie.

napisz coś jeszcze WOŁYNIU,ciapku z kijowa
hi hi, twardziele którzy spieprzyli do Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Chmiel niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:09
No co tam horusi......?
Gdzie te firmy którym rząd PiS nie pomógł?
A Tusk ich znaleźć nie może po całej Polsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Goździk niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:22
Niemiecki Słup tusk gdzieś musi robic na niemca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:27
ciemny pisowski lud bez szkoły wierzy że zyska na złodziejskim ładzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milioner Donald TUSK niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:30
Szkoda mi tego niemca ,za zdajstwo płaci sie
głową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Falko horus lizac dupe niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:36
Ten tusk jeszvxe żyje . QURWA ta pizda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Goździk niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 10:40
Torepka za 50 tyś Aa co stać ciemniaki Donald TUSK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza