Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus niezalogowany
20 marca 2022r. o 20:32
tyle że tak to społeczeństwo żyje od dekad...
przeżyłem twardą ''komunę'' ale wierz mi takich podziałów jakie widzę teraz nigdy nie było...
nie było podziałów na to że ktoś chodził we Wranglerach a kolega w Odrach...
nie było czegoś takiego że ktoś był gorszy bo czyjś ojciec miał Trabanta a ojciec innego Fiata...

szkoła uczyła o Świerczewskich i Putramentach...każdy czytał o bohaterach z Westerplatte ale żadna książka historii -tej obowiązkowej - nie wspominała u ucieczce Rydza...

itd. itd.

dzisiaj podziały na każdym kroku i pisana na nowo ''historia''
''wychowywana'' jest w ten sposób kolejna młodzież ...kolejne pokolenie...

to temat ''rzeka'' ..nie na forum...
a dlaczego ? sam wiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
20 marca 2022r. o 20:38
~~J23 napisał(a): Mam nadzieję, że Polacy otrzeźwieją i zamiast ukraińskich flag pojawia się symbole Polski Walczącej . Symbol polskiego oporu powstał z połączenia liter „P” i „W” oznaczających „Polskę Walczącą”, wpisanych w znak kotwicy. Jury uznało, że znak „kotwicy” będzie kojarzony z nadzieją.


wspomniałeś ''kotwicę''
nawet ten znak dzieli Polaków...
wiesz dlaczego?
bo byle chłystek sobie go ''wydziara '' na ramieniu i już chce być uznawany za patriotę...
brak poszanowania prawdziwych symboli narodowych i pokazywanie ich w niekiedy najmniej odpowiednich miejscach sprawia że tracą swoją prawdziwą wartość...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 marca 2022r. o 20:50
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Mam nadzieję, że Polacy otrzeźwieją i zamiast ukraińskich flag pojawia się symbole Polski Walczącej . Symbol polskiego oporu powstał z połączenia liter „P” i „W” oznaczających „Polskę Walczącą”, wpisanych w znak kotwicy. Jury uznało, że znak „kotwicy” będzie kojarzony z nadzieją.


wspomniałeś ''kotwicę''
nawet ten znak dzieli Polaków...
wiesz dlaczego?
bo byle chłystek sobie go ''wydziara '' na ramieniu i już chce być uznawany za patriotę...
brak poszanowania prawdziwych symboli narodowych i pokazywanie ich w niekiedy najmniej odpowiednich miejscach sprawia że tracą swoją prawdziwą wartość...


To jest całe "clou" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 marca 2022r. o 20:57
Teraz z pokorą czekam na krytykę fachowca od " gaci". Pewnie w sposób logiczny podważy moją wypowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Kalmia niezalogowany
20 marca 2022r. o 21:30
J 63 . Kutas czeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Trytoma niezalogowany
20 marca 2022r. o 21:51
~~J23 napisał(a): Świat nie jest sprawiedliwy. Ukraina podpuszczana przez zachód złamała warunki więc poniesie tego konsekwencje. My mamy obowiązek pilnować bezpieczeństwa Polski. Jak tak dalej pójdzie to będziemy następni. Żadni sojusznicy nam nie pomogą.


Sp_ie_rd_al_aj ruska gnido.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 marca 2022r. o 21:55
~~Horus napisał(a): przeżyłem twardą ''komunę''

Coś ci się jak zwykle popitoliło. Twarda komuna w Polsce to była wtedy, gdy Stalin żył. "Odwilż" przyszła, jak mu się zeszło, a od tego momentu do twoich urodzin minęło trochę czasu.

W porównaniu do takiego p. Lucjana to ty gów.niak jesteś ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Tojeść niezalogowany
20 marca 2022r. o 22:02
no to koniec jest bliski
https://wolnosc.tv/benjamin-fulford-o-wojnie-na-ukrainie-napisy-pl/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza