Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
28 marca 2022r. o 13:35
~~Terakotowy Ciemiernik napisał(a): Amerykańska podsekretarz stanu do spraw politycznych Victoria Nuland przyznała, że na Ukrainie rzeczywiście znajdują się biologiczne placówki badawcze. Wcześniej na ten temat wypowiadał się jedynie rosyjski oficer Igor Kiriłłow i tego typu komunikaty podawały rosyjskie media. Teraz jednak okazuje się, że od początku była to prawda.


W Polsce też są takie placówki.
Czy to miałby być powód żeby ruscy faszyści zaatakowali Polskę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Ciemiernik niezalogowany
28 marca 2022r. o 13:39
Wiceminister Piontkowski został zapytany w Radiu Zet o liczbę uczniów z Ukrainy w polskich szkołach. „Mamy informacje na koniec tygodnia o stu kilkunastu tysiącach uczniów z Ukrainy, zapisanych do polskiego systemu edukacji” Przewidujemy dodatkową dotację na dziecko ukraińskie w przedszkolu. Będzie to prawdopodobnie ok. 5 tys. zł – oświadczył w poniedziałek wiceminister edukacji i nauki Dariusz Piontkowski.

Czyli kolejne bonusy za przyjęcie Ukraińca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
28 marca 2022r. o 13:47
Za przyjęcie Polaka też jest dotacja. Więc te dodatkowe pieniądze to tylko wyrównanie szans.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
29 marca 2022r. o 18:46
Donek okazał się "gospodarzem kraju" i to o 7.30 rano. Kto rano wstaje............itp.:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
29 marca 2022r. o 18:59
~~Stara doradczyni napisał(a): Donek okazał się "gospodarzem kraju" i to o 7.30 rano. Kto rano wstaje............itp.:D


A prawdziwy ,,gospodarz''( oby żył wiecznie ) śpi do południa ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mdm niezalogowany
29 marca 2022r. o 19:56
Horus napisał(a): no nie da rady ...zająłeś tam całe miejsce Kijowski kacapie...;D


I ty dziwisz się .że Panna chciał ci dać po mordzie a ty ze strachu straszyłeś go sądami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 marca 2022r. o 20:04
ale co cię męczy?
przecież tylko odniosłem się do postu powyżej który ''spłodziła '' jakaś tam ''wierzba'' ...

tamten post pozostał bez echa z twojej strony a mój zabolał?
dlaczego?
a ten wspomniany przez ciebie straszył ,straszył a później się płaszczył przed sądem ...;D
a ja go nie straszyłem tylko go przewlekłem po korytarzu tak jak sprzątaczka wlecze szmatę ścierając tam podłogę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
29 marca 2022r. o 20:23
A ja odnosłem sie do postu jakiegoś kacapskiego hujusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.