Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Horus niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 17:03
''Uchodźcy nie uratują rynku pracy
Nauczycielka, która ucieka z Kijowa, chce znaleźć pracę zgodną ze swoim profilem i nie będzie usatysfakcjonowana pracą fizyczną.''

coś podobnego...

no to niech żyje z ''satysfakcji'' a nie liczy na ''drapane'' ;D

przypominam tu że nie(rząd) strajkującym w przeznaczonych do zamknięcia kopalniach proponował górnikom się ''przebranżowić'' ...we fryzjerów i szewców...;D
a teraz ci potrzebują ''satysfakcji''?
to może na pokoje do ''banasia''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 17:38
O czym to horusku przypominasz? może jak Tusk ściskał się z Putinem, albo jak całował z Merkel, albo jak błogosławił po niemiecku za to co niemcy robią dla Europy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 18:02
~~Stara doradczyni napisał(a): O czym to horusku przypominasz? może jak Tusk ściskał się z Putinem, albo jak całował z Merkel, albo jak błogosławił po niemiecku za to co niemcy robią dla Europy???


Ty jesteś głupi od urodzenia, czy od niedawna?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 18:15
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stara doradczyni napisał(a): O czym to horusku przypominasz? może jak Tusk ściskał się z Putinem, albo jak całował z Merkel, albo jak błogosławił po niemiecku za to co niemcy robią dla Europy???


Ty jesteś głupi od urodzenia, czy od niedawna?


A to co ciebie tak irytuje horusku?
Że Donek ściskał się z Putinem?
Donek to usilnie wypiera ze swojej pamięci.
Ostatnio nawet się zwierzył, że prawie prawie to całkiem wyparł, "z wielkim bulem" ale wypiera i Bronek mu też pomaga:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 18:33
mnie irytuje?
to że jakiś cienias się podszywa ma mnie irytować? ;D
jeśli już to ty mnie bawisz bo chyba uważasz że każdy wpis opatrzony podpisem ''horus'' jest mój...

ale skoro jesteś tak naiwna to dla mnie żaden problem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 18:41
a
~~Stara doradczyni napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Stara doradczyni napisał(a): O czym to horusku przypominasz? może jak Tusk ściskał się z Putinem, albo jak całował z Merkel, albo jak błogosławił po niemiecku za to co niemcy robią dla Europy???


Ty jesteś głupi od urodzenia, czy od niedawna?

A to co ciebie tak irytuje horusku?
Że Donek ściskał się z Putinem?
Donek to usilnie wypiera ze swojej pamięci.
Ostatnio nawet się zwierzył, że prawie prawie to całkiem wyparł, "z wielkim bulem" ale wypiera i Bronek mu też pomaga:D


a pamiętasz jak to mkkwacz wypowiadał się o Rosjanach po tym jak ''tutka'' pierdyknęła o glebę?
jak to było?
moi przyjaciele Rosjanie ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara doradczyni niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 18:45
No to mnie starszą panią tak potraktować?:D
Zresztą twój podpis zawsze jest jakąś zagadką:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Jeżyna niezalogowany
24 kwietnia 2022r. o 18:52
~~Stara doradczyni napisał(a): O czym to horusku przypominasz? może jak Tusk ściskał się z Putinem, albo jak całował z Merkel, albo jak błogosławił po niemiecku za to co niemcy robią dla Europy???

Kogo popiera PiSS:
- Trampa który zapowiadał wyprowadzenie wojsk USA z Europy,
- separatystów brytyjskich którzy "poprawiali" UE wychodząc z niej,
- Le Pen która zapowiedziała, że wyprowadzi Francję z NATO,
- Orbana który akceptuje najazd Rosji na Ukrainę,
- Salvini - włoski faszysta jawnie popierający Putina
PiS popiera tych którzy chcą jak najgorzej dla Polski. Czyli PiS to zdrajcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.