Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Donald Tusk niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 12:57
Ja wam dam 13 ,14 500+ Qurwa takiego Wała .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polej Władziu niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 13:15
Tak na dziecko ma być 675 zł . W to Mi graj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pelagia niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 13:17
Głos Ochojskiej to jak 1000 głosów.......co ja gadam .... ...jak 100 tys. .... dla kogo ten wywiad? ....... TVN 24...... to powiem bez kozery jak milion głosów zwykłych ludzi. ....jak 3 miliony ........jak 23 miliony .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oddział psychiatryczny TSUE niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 13:40
A tak na poważnie co tej Janinie na stare lata Od krec ...ł .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pelagia niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 13:59
A no ponoć seriami krótkimi widziała gwiazdki czerwone na czapkach nachodzców na białoruskiej granicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Begonia niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 14:16
Od kogo kupimy gaz? Od Litwy? Z USA? Tak wiem, będziemy mieli pipę, tylko że tą pipą idzie obecnie 50 mld m3 do Europy i ani grama więcej. Żeby z tego uszczknąć 10 mld m3 do Polski, to ktoś w Europie będzie musiał z tej ilości zrezygnować. Pozostał jeszcze kierunek południowy i zachodni, tylko skąd będzie sprowadzany ten gaz i dlaczego z Rosji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ryży gamoń z Gdańska niezalogowany
28 kwietnia 2022r. o 17:13
dobrze się stało że ruskie sami sobie szkodzą,(szlaban na gaz)
ale może choć bacia się zlituje i wpuści nasze tiry,to se kupimy u niego kaszę i sól

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
29 kwietnia 2022r. o 20:23
''Krzyczeli "wynocha" do Kaczyńskiego. Policja nie odpuszcza
Policja nie daje za wygraną. Funkcjonariusze złożyli zażalenie na decyzję sądu, który umorzył postępowanie wobec 19 osób. Chodzi o protestujących podczas ostatniej wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Starachowicach, którzy do wicepremiera i prezesa PiS krzyczeli "wynocha" i "będziesz siedział".

i po przeczytaniu czegoś takiego mam wierzyć w to że w tym kraju Policja nie jest upolityczniona?
przecież uzasadnienie sądu jest jednoznaczne dlaczego sprawę oddalono...
czyżby Policja stawiała się ponad wyroki sądowe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.