Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Delta atakuje, sprawdź jakie ma objawy, Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega i rekomenduje szczepienia
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 11:18
~~Płoworudy Heliotrop napisał(a): Ja się zaszczepiłem w "lekarzu domowym" i przed szczepieniem pani doktor udzieliła mi informacji nie tylko na temat Covid-19 ale też jak się odżywiać po pandemi by trochę schudnąć.
Jestem w pełni zaszczepiony i czuję się BARDZO DOBRZE.
Pani która robiła zastrzyk robiła to tak delikatnie że poczułem tylko naklejenie plastra .
I nie należę do żadnej partii -tak żeby uprzedzić komentarze że z PiSu i takie tam.

I dobrze zdrowia życzę zobaczymy co później. Ja poprostu mam swoje zdanie jak mogą ludzie pozwoli sobie wstrzykiwać wirusa .Szczepionka wymyślona w pół roku nikt nie ponosi odpowiedzialności, testowana na ludziach .Wszczepia i czekaja jak kto zareaguje .Siostrzenica w pełni za szczepiona dwa tygodnie skutek uboczny zakrzepica lezy w ciężkim stanie w Warszawie w szpitalu 30lat marne szanse na przeżycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 11:21
~~Brązowożółta Ślazówka napisał(a): Dr.Katarzyna Bross Walderdorff powiedziała w wywiadzie w tv Pl1 że lekarze zauważyli że niektóre partie szczepionek( bez znaczenia jakiej firmy ) powodują powikłania nawet zgony a po innych nic nie jest , lekarze podejrzewają że te partie to zwykłe placebo .Lekarze podający te szczepionki nie wiedzą z jaką partią mają do czynienia bo wszystkie są jednakowo oznaczone .

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 11:23
~~Monka napisał(a): Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: https://cutt.ly/monika89

Wypi......stąd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poworudy Heliotrop niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:04
Do Ciemnogranatowa Karagana
Jak napisałem CZUJĘ SIĘ SUPER !
Szczepiony jestem od dziecka na Odry, delbety czy żółtaczkę , więc dlaczego nie mam być zaszczepiony na covid.
Ludzie piszą bzdury w internecie po to aby ZAISTNIEĆ .
Ja wolę opierać się na opini ludzi którzy mają wiedzę - lekarz,wirusolog -a nie na opinii polityków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Słonecznik niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:12
Mam OMEGĘ! Może na mnie się skończy...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Metasekwoja niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:23
Jestem po dwóch dawkach. I wczoraj , robiąc coś w ogrodzie skaleczyłem się. Ze zgroza stwierdziłem że krew jakoś powoli leci. Czy to oznaka zakrzepicy ?? A jak przechodzę koło bankomatu , mam wrażenie ze zaczyna migać a bilon w portfelu się grzeje. Ale to po drugiej dawce, po pierwszej tylko migał ekran. Proszę o porady znawcuf tematu. Nie mam na myśli lekarzy , farmaceutów tylko ludzi biegłych w internecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:30
~~Poworudy Heliotrop napisał(a): Do Ciemnogranatowa Karagana
Jak napisałem CZUJĘ SIĘ SUPER !
Szczepiony jestem od dziecka na Odry, delbety czy żółtaczkę , więc dlaczego nie mam być zaszczepiony na covid.
Ludzie piszą bzdury w internecie po to aby ZAISTNIEĆ .
Ja wolę opierać się na opini ludzi którzy mają wiedzę - lekarz,wirusolog -a nie na opinii polityków.

Ja również napisalam ze to dobrze i zdrowia życzę czytanie ze zrozumieniem I ze man swoje zdanie I mam do tego prawo.CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM KIEPSKO COS Z TYM U PANA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:33
~~Złocistożółta Metasekwoja napisał(a): Jestem po dwóch dawkach. I wczoraj , robiąc coś w ogrodzie skaleczyłem się. Ze zgroza stwierdziłem że krew jakoś powoli leci. Czy to oznaka zakrzepicy ?? A jak przechodzę koło bankomatu , mam wrażenie ze zaczyna migać a bilon w portfelu się grzeje. Ale to po drugiej dawce, po pierwszej tylko migał ekran. Proszę o porady znawcuf tematu. Nie mam na myśli lekarzy , farmaceutów tylko ludzi biegłych w internecie.

Zabawne jest dla ciebie ze moja siostrzenica jest w ciężkim stanie po szczepieniu bo lekarz stwierdził że to od szczepionki lekarz w Warszawie bo tam ona mieszka i leczy w szpitalu glabie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie