Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Delta atakuje, sprawdź jakie ma objawy, Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega i rekomenduje szczepienia
~~Terakotowa Hakonechloa niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:34
Ludzie w internecie polegają na zdrowym rozsądku i racjonalnemu myśleniu. Nie wszyscy oczywiście. Kto dał komukolwiek prawo do tak wielkiej nagonki i nakazywania innym wstrzykiwania sobie czegoś? Zdrowego rozsądku i zdrowego myślenia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:34
~~Smolista Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Metasekwoja napisał(a): Jestem po dwóch dawkach. I wczoraj , robiąc coś w ogrodzie skaleczyłem się. Ze zgroza stwierdziłem że krew jakoś powoli leci. Czy to oznaka zakrzepicy ?? A jak przechodzę koło bankomatu , mam wrażenie ze zaczyna migać a bilon w portfelu się grzeje. Ale to po drugiej dawce, po pierwszej tylko migał ekran. Proszę o porady znawcuf tematu. Nie mam na myśli lekarzy , farmaceutów tylko ludzi biegłych w internecie.

Zabawne jest dla ciebie ze moja siostrzenica jest w ciężkim stanie po szczepieniu bo lekarz stwierdził że to od szczepionki lekarz w Warszawie bo tam ona mieszka i leczy w szpitalu glabie

Leży *
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:35
~~Terakotowa Hakonechloa napisał(a): Ludzie w internecie polegają na zdrowym rozsądku i racjonalnemu myśleniu. Nie wszyscy oczywiście. Kto dał komukolwiek prawo do tak wielkiej nagonki i nakazywania innym wstrzykiwania sobie czegoś? Zdrowego rozsądku i zdrowego myślenia życzę.

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:37
~~Smolista Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Terakotowa Hakonechloa napisał(a): Ludzie w internecie polegają na zdrowym rozsądku i racjonalnemu myśleniu. Nie wszyscy oczywiście. Kto dał komukolwiek prawo do tak wielkiej nagonki i nakazywania innym wstrzykiwania sobie czegoś? Zdrowego rozsądku i zdrowego myślenia życzę.

Dokładnie

Lecz kazdy ma prawo do swojej opinii ..szcxepic się czym hu.....wie czym wymyślonego w pół roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:38
~~Poworudy Heliotrop napisał(a): Do Ciemnogranatowa Karagana
Jak napisałem CZUJĘ SIĘ SUPER !
Szczepiony jestem od dziecka na Odry, delbety czy żółtaczkę , więc dlaczego nie mam być zaszczepiony na covid.
Ludzie piszą bzdury w internecie po to aby ZAISTNIEĆ .
Ja wolę opierać się na opini ludzi którzy mają wiedzę - lekarz,wirusolog -a nie na opinii polityków.

Moja wiedza tez oparta ma fakcie w rodzinie i lekarza wirusologa z Warszawy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:42
Zobaczymy co wymysla szczepionki mają krótkie terminy ważności beda daty przebijać i szczepic a ciemnogród będzie biegł po 3 dawkę, piąta, dziewiąta hihi smieszne a zarazem zalosne jak ludzie wierzą w coś co nie chroni przed niczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowa Hakonechloa niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:45
Coraz bardziej czuję się jak pies którego jakiś pan ciągnie na szczepienie. Pan ma argumenty... Może dać z kopa... Przywalić kijem... I nie mówię (PISZĘ) tu o wściekliźnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Smagliczka niezalogowany
29 czerwca 2021r. o 12:49
~~Terakotowa Hakonechloa napisał(a): Hakonechloa napisał(a): Ludzie

Argumenty bo czuje się dobrze i chwała jemu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.