Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pandemia koronawirusa - aktualne dane: jedenaście nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim, 153 na Dolnym Śląsku
18442
PIS-PO-PRL
20 października 2021r. o 8:57
Jeszcze chwila jeszcze trochę już za moment… bycie zdrowym będzie największą zbrodnią.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-w-estonii-negatywny-wynik-testu-nie-bedzie-juz-przepustka,nId,5592049#crp_state=1

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
20 października 2021r. o 9:26
Delta mnie dopadła , przepraszam że w COVIDA niedowierzałem , ksiądz w drodze:):)
………….D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koleus niezalogowany
20 października 2021r. o 9:26
~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Oglądam teraz na yt kanał sportowy, jest wywiad z Gortatem, zachęca do szczepienia, sam się zaszczepił.
Jego też będziecie opluwać ? :)

Kur ... normalny zwykły człowiek nie występuje publicznie i nie zachęca do szczepień tylko takie właśnie buraki .

Buraki to właśnie zniechęcają do szczepień. Ciemnota właśnie jest przeciwko szczepieniom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Daglezja niezalogowany
20 października 2021r. o 9:32
~~Horus napisał(a): Delta mnie dopadła , przepraszam że w COVIDA niedowierzałem , ksiądz w drodze:):)
………….D


idio.ta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
20 października 2021r. o 10:32
~~Koleus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Oglądam teraz na yt kanał sportowy, jest wywiad z Gortatem, zachęca do szczepienia, sam się zaszczepił.
Jego też będziecie opluwać ? :)

Kur ... normalny zwykły człowiek nie występuje publicznie i nie zachęca do szczepień tylko takie właśnie buraki .
Buraki to właśnie zniechęcają do szczepień. Ciemnota właśnie jest przeciwko szczepieniom.

Oj mózg zryty przez TV nawet lekarze ,pielegniarki nie szcepili się szczep się głąbie nawet 10 dawkami przy okazji zapytaj o przeszczep mózgu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
20 października 2021r. o 10:35
~~M21V12 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~M21V12 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ciemnoty czy was nie zastanawia że BOLEC.INFO tylko podaje te dane na Istotne nie ma prawie wogole ,po co to robią żeby nakręcać was i sklucac szczepionych z nieszczepionymi ludzie czy wy w końcu zaczniecie myśleć .


Z tego co tu zaobserwowałem to najbardziej agresywni/ wulgarni/ hejtujący są niezaszczepieni tudzież wątpiący w istnienie wirusa. Każdy ma swój wybór, wolność na tym polega, ktoś chce niech się szczepi, kto nie chce nie musi, nie ma przymusu, obrażanie kogoś tylko dlatego że jest zaszczepiony to zwykłe buractwo.

No to skąd te ograniczenia dla niezaszczepionych,skoro jest wolność? Rżniesz głupa czy jesteś nim?

Gdzie te ograniczenia? w PL wchodzisz do sklepów, na dyskotekę, na mecz, do restauracji, do pracy, do kina i nie musisz okazywać certyfikatu szczepien~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: ~~M21V12 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ciemnoty czy was nie zastanawia że BOLEC.INFO tylko podaje te dane na Istotne nie ma prawie wogole ,po co to robią żeby nakręcać was i sklucac szczepionych z nieszczepionymi ludzie czy wy w końcu zaczniecie myśleć .

Z tego co tu zaobserwowałem to najbardziej agresywni/ wulgarni/ hejtujący są niezaszczepieni tudzież wątpiący w istnienie wirusa. Każdy ma swój wybór, wolność na tym polega, ktoś chce niech się szczepi, kto nie chce nie musi, nie ma przymusu, obrażanie kogoś tylko dlatego że jest zaszczepiony to zwykłe buractwo.

No to skąd te ograniczenia dla niezaszczepionych,skoro jest wolność? Rżniesz głupa czy jesteś nim?

Gdzie te ograniczenia? w PL wchodzisz do sklepów, na dyskotekę, na mecz, do restauracji, do pracy, do kina i nie musisz okazywać certyfikatu szczepienia.
Ale wkrótce będzie tak jak we Włoszech. Póki co w Polsce niezaszczepieni inaczej są traktowani przy przyjęciu do szpitala,przy przekraczaniu granicy. To jest dopiero przygrywka,taki balon próbny.Zapytaj się pierszego lepszego żołnierza zawodowego jaka jest segregacja w wojsku,jakie naciski na niezaszczepionych.Ale co ja będę prostakowi tłumaczył.

I tu w punkt szacunek za komentarz piszą wcześniej że agresja od ludzi NIEZASZCZEPIONYCH właśnie że Szczepany jak już się napisze co kolwiek to zaraz atakują ale cóż taki człowiek skonstruowany jest że hamstwo goni hamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
20 października 2021r. o 10:41
~~Kasztankowy Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowa Frezja napisał(a): Ciemnoty czy was nie zastanawia że BOLEC.INFO tylko podaje te dane na Istotne nie ma prawie wogole ,po co to robią żeby nakręcać was i sklucac szczepionych z nieszczepionymi ludzie czy wy w końcu zaczniecie myśleć .


Z tego co tu zaobserwowałem to najbardziej agresywni/ wulgarni/ hejtujący są niezaszczepieni tudzież wątpiący w istnienie wirusa. Każdy ma swój wybór, wolność na tym polega, ktoś chce niech się szczepi, kto nie chce nie musi, nie ma przymusu, obrażanie kogoś tylko dlatego że jest zaszczepiony to zwykłe buractwo.



Gideomn, powiedz to wszczepionym, bo nieraz tu pisali o eksterminacji niewyszczepionych. Łącznie z cytowaniem durnej baby, która się nazywa Środa.
No i napisz do rządu, Niedzielaka, Simona-Horbana i wszystkich mediów głównego ścieku, którzy napuszczają na niewyszczepionych.
Ludziom się w głowie podemerdało całkiem od tego propagandowego covidowego wycia i coraz głupsi się robią.

Dokładnie że media to robią szczuje na nie za Szczepionych tak jak nasz portal BOLEC.INFO jak pisali artykuły i nagłówek Pandemia nie za Szczepionych a pod artykułem śmieci ,wymiociny SZCZEPANOW.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Frezja niezalogowany
20 października 2021r. o 10:45
~~ed napisał(a): w tym osiem bezobjawowych.

Bezobjawowa choroba hmmm ciekawe ,aż mogę przykład prosić takiej choroby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie