Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
7 zgonów chorych z koronawirusem w naszym powiecie w ciągu doby
~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 19:14
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomarańczowobrązowa Śnieguliczka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ile razy mam jeszcze pisać , jestem zdecydowanym przeciwnikiem szczepień obowiązkowych , jestem krytycznie nastawiony na działania rządu i Niedzielskiego .
Ja wiem i Ty wiesz , dzięki szczepionkom opracowywanym po drugiej wojnie uratowano miliony istnień ludzkich .
Ja wiem a ty wyparłeś to ze swojej świadomości tą oczywistą prawdę .


Też jestem zdecydowanym przeciwnikiem szczepień obowiązkowych i jakichkolwiek restrykcji wobec osób które nie chcą tego ,zrobić , nie zgadzam się tylko z tym aby porównywać ten preparat (którym chce się przymusowo wyszczepić całą populację )ze szczepionkami które były do tej pory , dla mnie ,nie jest to postęp w nauce tylko bardzo podejrzana sprawa , nie mam w tej chwili czasu aby się rozpisywać , napiszę dlaczego
podejrzana , jak znajdę chwilę czasu
Jaka podejrzana? Dla mnie ta plandemia śmierdzi od marca 2020

Dla mnie też nawet wcześniej ale starałem się napisać delikatnie , nie mam w tej chwili czasu tego uzasadnić , może jutro wieczorem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 19:17
~~Cyklamenowa Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Neoparin skutki uboczne
Neoparin, jak wiele leków, u niektórych pacjentów może wywoływać skutki uboczne.

Szkoda tylko, że dałeś sobie wmówić, że szczepionki na covid praktycznie nie mają skutków ubocznych - według ciebie wszytko zostało dokładnie przebadane (dlatego są rzekomo bardzo bezpieczne), a jedyną niewiadomą jest tzw. czas ochrony szczepionek.
A jaki jest ich wpływ długofalowy?
Jak te szczepienia działają przy zastosowaniu wielu dawek?
Jakie są interakcje z innymi przyjmowanymi lekami?
Rozpędziłem się z tymi foliarskimi pytaniami ;)


A ja dodam jeszcze czy ktoś zbadał wpływ tych substancji medycznych na np. małe dziewczynki które za kilkanaście lat zechcą zostać matkami?

To niedobra tak pytac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 grudnia 2021r. o 19:19
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cyklamenowa Nemezja napisał(a):
A ja dodam jeszcze czy ktoś zbadał wpływ tych substancji medycznych na np. małe dziewczynki które za kilkanaście lat zechcą zostać matkami?

Ale po co mieli to badać, skoro wiadomo, że szczepionki na covid są bezpieczne ;)


Wczoraj prosiłem Pana Lucka, żeby poczytał sobie raport FDA, które oczywiście warunkowo zezwoliło szczepić dzieci, ale jak słusznie tam zauważyli dzieci to nie mali dorośli więc dawanie im tej samej szczepionki tylko w mniejszej dawce może nie być takie super jak się wszystkim wydaje.
Ale Pan Lucek wie swoje, bo medonet nie przetłumaczył mu wszystkiego tylko to, co chciał usłyszeć ;)

na dobranoc kwiatek z broszurki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
"Czy potem dzieciom podawana będzie także trzecia dawka przypominająca?
E.K.: Nie było to przedmiotem badań, ale należy się spodziewać, że tak."

tak... no bo czemu by nie :D


Dopisane 09.12.2021r. o godz. 19:19:

Jurko61 napisał(a): Oj tam ,oj tam zostać matkami , ich mamusie niedawno walczyły z panią Lampert
Coś chyba z aborcją związane ??


skąd wiesz że to były ich mamusie... dżery... ogarnij się. Bo brat patrzy i się wstydzi za ciebie

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytam niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 19:27
Czy redakcji przedstawiono akty zgonów tych 7 osób ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
9 grudnia 2021r. o 19:31
M21W2 napisał(a): Neoparin skutki uboczne
Neoparin, jak wiele leków, u niektórych pacjentów może wywoływać skutki uboczne.

no i co takiego z tego wynika?
biorę już drugą serię podskórnie bo miałem pecha ...;D
ale chirurg powiedział mi przy pierwszym usg że to w takim przypadku jak mój normalne bo dotyczy około 80% pacjentów ...

usatysfakcjonowany odpowiedzią i wyjaśnieniem ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
9 grudnia 2021r. o 21:53
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cyklamenowa Nemezja napisał(a):
A ja dodam jeszcze czy ktoś zbadał wpływ tych substancji medycznych na np. małe dziewczynki które za kilkanaście lat zechcą zostać matkami?

Ale po co mieli to badać, skoro wiadomo, że szczepionki na covid są bezpieczne ;)


Wczoraj prosiłem Pana Lucka, żeby poczytał sobie raport FDA, które oczywiście warunkowo zezwoliło szczepić dzieci, ale jak słusznie tam zauważyli dzieci to nie mali dorośli więc dawanie im tej samej szczepionki tylko w mniejszej dawce może nie być takie super jak się wszystkim wydaje.
Ale Pan Lucek wie swoje, bo medonet nie przetłumaczył mu wszystkiego tylko to, co chciał usłyszeć ;)

na dobranoc kwiatek z broszurki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
"Czy potem dzieciom podawana będzie także trzecia dawka przypominająca?
E.K.: Nie było to przedmiotem badań, ale należy się spodziewać, że tak."

tak... no bo czemu by nie :DDopisane 09.12.2021r. o godz. 19:19:Jurko61 napisał(a): Oj tam ,oj tam zostać matkami , ich mamusie niedawno walczyły z panią Lampert
Coś chyba z aborcją związane ??

skąd wiesz że to były ich mamusie... dżery... ogarnij się. Bo brat patrzy i się wstydzi za ciebie


Który brat ??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 grudnia 2021r. o 22:02
ten który patrzy i się wstydzi.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 22:13
M21W2 napisał(a): Neoparin skutki uboczne
Neoparin, jak wiele leków, u niektórych pacjentów może wywoływać skutki uboczne. Neoparin 40 oraz inne dawki mogą wywoływać m. in. krwotoki, zmniejszenie lub zwiększenie liczby płytek krwi, czy małopłytkowość immunologiczną. Lek neoparin należy przyjmować ściśle według wskazań lekarza. Jeżeli dojdzie do przyjęcia większej dawki niż zalecana należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem lub udać do najbliższego szpitala.

Zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce, zbyt duża dawka leku może wywołać ciężkie powikłania krwotoczne, gdy zostanie podany dożylnie, podskórnie lub pozaustrojowo. W sytuacji, gdy lek zostanie przypadkowo połknięty, wówczas ryzyko powikłań nie jest tak wysokie. Po podaniu doustnym lek źle się wchłania.

Ten to jednak dostał placebo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza