Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie sarny, kruk, kawka oraz sowa poniosły śmierć przez głupotę strzelających w Sylwestra
~~Robert niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 22:48
To niech wybuduje ten skansen pod lasem a nie wśród domków jednorodzinnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Berberys niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 22:49
~~Mmm napisał(a): Pan wypuści te zwierzęta, to sobie znajdą schronienie zdala od zabudowań. Wielki miłośnik zwierząt, ale na uspokojenie nic nie ma? Całe to klekusiowo to cyrk na kółkach. Każdej napotkanej osobie mówię, żeby trzymal się od tego z daleka.


Ty bezduszny głupku. Lepiej zamilcz tępaku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Berberys niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 22:51
~~Robert napisał(a): To niech wybuduje ten skansen pod lasem a nie wśród domków jednorodzinnych.


E.... ty nowobogacki z domu jednorodzinnego, strzel sobie obok głowy, może zmądrzejesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Berberys niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 22:54
~~Zszarzała Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Toni napisał(a): Droga redakcjo czy możecie zapytać pana Mieczysława czy jak są jego imieniny to oprócz sylwestra nie strzela fajerwerkami? Ja jestem z Krasnika i co roku widziałem jak w Tomaszowie ktoś strzela (nie w sylwestra) i to pokaz taki kilku minutowy. Pytałem znajomych i mówili, że to właśnie on. Więc może niech się odniesie do tych informacji i zdementuje.


Otóż to. Zawsze 1 stycznia Pan Sylwester Zuraw wielki miłośnik zwierząt napier…. Ile wlezie rakietami bo panisko się bawi w swoje imieniny. A tu teraz nagle się nawrócił krec .aniec pozer jeden. Szuja jedna wredna. Aby tylko kasę wyżebrać z instytucji i od ludzi niby na zwierzęta. Sobie znalazł przykrywkę i dalej dojiZastosowana autokorekta


A co zazdrość zżera??? Ha?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Berberys niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 23:05
~~Zszarzała Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Toni napisał(a): Droga redakcjo czy możecie zapytać pana Mieczysława czy jak są jego imieniny to oprócz sylwestra nie strzela fajerwerkami? Ja jestem z Krasnika i co roku widziałem jak w Tomaszowie ktoś strzela (nie w sylwestra) i to pokaz taki kilku minutowy. Pytałem znajomych i mówili, że to właśnie on. Więc może niech się odniesie do tych informacji i zdementuje.


Otóż to. Zawsze 1 stycznia Pan Sylwester Zuraw wielki miłośnik zwierząt napier…. Ile wlezie rakietami bo panisko się bawi w swoje imieniny. A tu teraz nagle się nawrócił krec .aniec pozer jeden. Szuja jedna wredna. Aby tylko kasę wyżebrać z instytucji i od ludzi niby na zwierzęta. Sobie znalazł przykrywkę i dalej dojiZastosowana autokorekta


A co zazdrość zżera??? Ha?
~~Bolesławianin napisał(a): 45 lat temu nie było tradycji fajerwerków. Zwierzęta palpitacji serca nie dostawały, natomiast dzisiaj przez ten okrutny zwyczaj, mamy tragedie naszych braci mniejszych. Koty od 2 dni z domu na podwórko zaprzestały wychodzić. Czyli nadal czują zagrożenie. Pies sąsiadów drżał przez parę godzin i nie wiedział gdzie ma się schować przed strzałami. Kiedy zakaz zostanie wprowadzony ???


Święta prawda, zgadzam sie w pełni. W Niemczech już zabroniono, a na pewno w Bawarii. A w Polsce, w tym chorym kraju tysiące ludzi umiera na COVID, a Ci ...... strzelają i bawią się jak pisowski elektorat w Zakopanem. Zwierzęta cierpią przez wasz snobizm i głupotę. Przykre i przerażające, dokąd zmierzamy??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowa Papryka niezalogowany
4 stycznia 2022r. o 13:30
Zakazać bezdusznego więzienia zwierząt domowych w domach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Winorośl niezalogowany
4 stycznia 2022r. o 14:16
~~Pąsowy Berberys napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zszarzała Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Toni napisał(a): Droga redakcjo czy możecie zapytać pana Mieczysława czy jak są jego imieniny to oprócz sylwestra nie strzela fajerwerkami? Ja jestem z Krasnika i co roku widziałem jak w Tomaszowie ktoś strzela (nie w sylwestra) i to pokaz taki kilku minutowy. Pytałem znajomych i mówili, że to właśnie on. Więc może niech się odniesie do tych informacji i zdementuje.


Otóż to. Zawsze 1 stycznia Pan Sylwester Zuraw wielki miłośnik zwierząt napier…. Ile wlezie rakietami bo panisko się bawi w swoje imieniny. A tu teraz nagle się nawrócił krec .aniec pozer jeden. Szuja jedna wredna. Aby tylko kasę wyżebrać z instytucji i od ludzi niby na zwierzęta. Sobie znalazł przykrywkę i dalej dojiZastosowana autokorekta

A co zazdrość zżera??? Ha?


Zazdrość o co? Przecież nie od dziś wiadomo ze Pan Bocian czy tam Zuraf to krętacz i cwaniak. Całe to klekusiowo to narzędzie do wyłudzania kasy dla siebie. Wielki miłośnik zwierząt. Od kiedy? Kłamca i cwaniak. Naiwni ludzie wpłacają kasę z 1% podatku - powinien ujawnić te kwoty, zbiera oszust z każdej możliwej strony z dotacji. I jeszcze ludzie biadolą jaki to dobry człowiek bo zwierzętami się zajmuje.
Zrozumcie ze ten przyglup nic Noe robi bezinteresownie.
A dziękuje zwierzęta dlatego są dzikie bo potrafią przetrwać bez pomocy człowieka. W dziczy. Prawo stada od zawsze mówi ze najsłabszy odpada. Naturalna selekcja.
Zwierzęta gdyby były na wolności to żadne by nie padło od fajerwerków. Bo same by znalazło schronienie z daleka od zabudowań.
ZOO jest dla zwierząt. A nie jakieś Bocianowo.
A Wy tępi lidzie jeszcze płacicie temu naciągaczowi. Kupuje was wasza głupotą. Jak Pos swoich wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sąsiad niezalogowany
4 stycznia 2022r. o 19:38
Mieszkam obok parę ładnych lat...."nie pamięta jak wół cielęciem był".... teraz wielkie oskarżenia do sąsiadów. Ciekawe co we Wrocławiu w zoo mówią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.