Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:12
M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , chcesz zobaczyć od środka , jest taka możliwość , zadzwoń do mnie , 696207676 .

Jak pokazują od środka to tacy jak Ty piszą że to teatr ze statystami , wyłączają kamery ,statyści wstają ,
Tak beznadziejnych przypadków głupoty trudno szukać w cywilizowanych społeczeństwach .Dopisane 20.01.2022r. o godz. 15:04:Horus się rozszczekał , buda kundlu .

Do ciebie po co mam dzwonić ty masz coś z głową ja wiem jak jest bo byłam i widziałam .Na własne oczy i na własnej skórze pacjenci z Covid są wożeni koło ludzi zdrowych ,nie ma dystansu ci czekający na test chodzą sobie jak by nigdy nic tylko ty masz klapy na oczach i widzisz ,słyszysz to co chcesz słyszeć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:14
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , chcesz zobaczyć od środka , jest taka możliwość , zadzwoń do mnie , 696207676 .

Jak pokazują od środka to tacy jak Ty piszą że to teatr ze statystami , wyłączają kamery ,statyści wstają ,
Tak beznadziejnych przypadków głupoty trudno szukać w cywilizowanych społeczeństwach .Dopisane 20.01.2022r. o godz. 15:04:Horus się rozszczekał , buda kundlu .

Do ciebie po co mam dzwonić ty masz coś z głową ja wiem jak jest bo byłam i widziałam .Na własne oczy i na własnej skórze pacjenci z Covid są wożeni koło ludzi zdrowych ,nie ma dystansu ci czekający na test chodzą sobie jak by nigdy nic tylko ty masz klapy na oczach i widzisz ,słyszysz to co chcesz słyszeć .

Ps.i nigdy nie pisałam że to teatr i nie Tykaj mi bo nie jesteśmy na TY rozumiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:17
M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , chcesz zobaczyć od środka , jest taka możliwość , zadzwoń do mnie , 696207676 .

Jak pokazują od środka to tacy jak Ty piszą że to teatr ze statystami , wyłączają kamery ,statyści wstają ,
Tak beznadziejnych przypadków głupoty trudno szukać w cywilizowanych społeczeństwach .Dopisane 20.01.2022r. o godz. 15:04:Horus się rozszczekał , buda kundlu .

Mam więcej wiedzy i informacji na bieżąco codziennie niz ty i mam skończone znacznie więcej ,znacznie dużo ,dużo klas niż ty dlatego tak oglupiony jesteś może przejzysz na oczy i publicznie będziesz przepraszal lecz będzie za późno i zostaniesz malutki sam jak paluszek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 15:17
nie dziw mu się ...
na własne oczy widziałem typa i mogę z całą pewnością stwierdzić że ledwo powłóczy nogami a i te jego kaprawe ślepia już niewiele widzą ...
stąd dlatego już muszą po niego jeździć inni ...
nie wiem czy powodem jest to że może ślepnie czy nie ma prawa jazdy...
może też to że przez ten swój ''owczy pęd'' do każdej dawki ''szczepionki'' już nie bardzo kuma i ma trudności z odnalezieniem drogi do domu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:21
Horus napisał(a): nie dziw mu się ...
na własne oczy widziałem typa i mogę z całą pewnością stwierdzić że ledwo powłóczy nogami a i te jego kaprawe ślepia już niewiele widzą ...
stąd dlatego już muszą po niego jeździć inni ...
nie wiem czy powodem jest to że może ślepnie czy nie ma prawa jazdy...
może też to że przez ten swój ''owczy pęd'' do każdej dawki ''szczepionki'' już nie bardzo kuma i ma trudności z odnalezieniem drogi do domu...;D

Nie ważne niech będzie jaki jest ale nie ma za krzty kultury wyzywać kogoś od kundli co za człowiek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Werbena niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:24
~~Topazowy Omieg napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a):

Pozostaje tylko współczuć.
A więc powinniśmy się domyśleć,że rżniesz głupa?


Wytłumaczę ci ... mojego pierwszego posta, jeżeli też nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo nie umiesz.

Dużo zakażeń = dużo izolacji = dużo osób na kwarantannie (osoby które mieszkają z chorymi) = brak rąk do pracy w zakładach pracy z powodu wysypu L4. To niesie za sobą poważne konsekwencje dla gospodarki. Wystarczyłoby skrócić okres izolacji i kwarantanny.

Teraz jaśniej już?Zastosowana autokorekta
A może by tak zrezygnować z testów,tjj.wrocic do normalności poprzez wrócenie do normalności...

A przy takiej ilości zgonów (>690 w ciągu 2 dni) można w ogóle używać zwrotu "wrócić do normalności", skoro po katastrofie smoleńskiej (96 ofiar) tak długo i trudno było nam wrócić do normalności

Zmarli ,tak jak zawsze ludzie umierali,tylko,że teraz wyszedł im dodatni wynik lipnego testu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Max niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:24
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , chcesz zobaczyć od środka , jest taka możliwość , zadzwoń do mnie , 696207676 .

Jak pokazują od środka to tacy jak Ty piszą że to teatr ze statystami , wyłączają kamery ,statyści wstają ,
Tak beznadziejnych przypadków głupoty trudno szukać w cywilizowanych społeczeństwach .Dopisane 20.01.2022r. o godz. 15:04:Horus się rozszczekał , buda kundlu .

Do ciebie po co mam dzwonić ty masz coś z głową ja wiem jak jest bo byłam i widziałam .Na własne oczy i na własnej skórze pacjenci z Covid są wożeni koło ludzi zdrowych ,nie ma dystansu ci czekający na test chodzą sobie jak by nigdy nic tylko ty masz klapy na oczach i widzisz ,słyszysz to co chcesz słyszeć .
Ps.i nigdy nie pisałam że to teatr i nie Tykaj mi bo nie jesteśmy na TY rozumiesz .


TY , TY , TY , TY , TYLKO TY W D…………PIE BYŁAŚ I G…O WIDZIAŁAŚ ………………..D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowa Werbena niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:25
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): M21W2 napisał(a): ~~Szaropopielaty Zawciąg , mnie nie interesują spekulacje dziennikarzy , nie interesują mnie opinie polityków w tym
Niedzielskiego , czytam wypowiedzi specjalistów od wirusów i szczepień .
Najbardziej wiarygodne dla mnie są informacje lekarzy pracujących na oddziałach cowidowych którzy widzą wszystko na własne oczy , widza ból i tragedie ludzkie .

Np. - Jak trudna już teraz jest sytuacja, najlepiej oddaje sytuacja na Oddziale Chorób Infekcyjnych i Pediatrii krakowskiego szpitala. To dopiero początek piątej fali, a już dziś w zasadzie brakuje miejsc dla małych pacjentów.

- W tej chwili na 45 miejsc na oddziale przyjmujemy 44. dziecko, dwójka jest jeszcze w drodze. Myślimy kogo jak najszybciej wypisać, żeby były miejsca dla kolejnych. Po tej przerwie świątecznej przez chwilę było spokojnie, ale od połowy stycznia mamy bardzo dużo przyjęć. Zakażeń jest mnóstwo. Widzimy, że dane statystyczne nijak się mają do prawdy - podkreśla pediatra dr.Lidia Stopyra .

A skąd ty wiesz że mówią prawdę nie pokazują tego od środka no litości człowieku .Ci lekarze niech zaczną leczyć a nie masz Covid izolacja lekarz dzwoni po 10 dniach a ty chory zostajesz zostawiony sam sobie kur ...no nie powinnam bo nie lubię klnąc ale z tobą się nie da jak nie wiem jak wytrzymują z tobą w domu żona ,rodzina bo ja bym odrazu cie otruła no głąb jakich mało .
Ja bym utopila
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego