Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 15:26
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): nie dziw mu się ...
na własne oczy widziałem typa i mogę z całą pewnością stwierdzić że ledwo powłóczy nogami a i te jego kaprawe ślepia już niewiele widzą ...
stąd dlatego już muszą po niego jeździć inni ...
nie wiem czy powodem jest to że może ślepnie czy nie ma prawa jazdy...
może też to że przez ten swój ''owczy pęd'' do każdej dawki ''szczepionki'' już nie bardzo kuma i ma trudności z odnalezieniem drogi do domu...;D

Nie ważne niech będzie jaki jest ale nie ma za krzty kultury wyzywać kogoś od kundli co za człowiek .


to u tego typa normalne...
to typowy ''wsiok'' :D
szkoda tylko że takie to coś psuje wizerunek ludziom mieszkającym na wsiach ...
mam kilku znajomych w okolicznych wioskach ...ludzi z kulturą i wiedzą jednocześnie ...
a ten ''burak'' nie ma ani jednego ani drugiego...
i właśnie dlatego to że pisze o ''kundlach '' nie rusza mnie bo nie można przejmować się głosem takiego głomba...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 15:33
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:33
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): nie dziw mu się ...
na własne oczy widziałem typa i mogę z całą pewnością stwierdzić że ledwo powłóczy nogami a i te jego kaprawe ślepia już niewiele widzą ...
stąd dlatego już muszą po niego jeździć inni ...
nie wiem czy powodem jest to że może ślepnie czy nie ma prawa jazdy...
może też to że przez ten swój ''owczy pęd'' do każdej dawki ''szczepionki'' już nie bardzo kuma i ma trudności z odnalezieniem drogi do domu...;D

Nie ważne niech będzie jaki jest ale nie ma za krzty kultury wyzywać kogoś od kundli co za człowiek .

to u tego typa normalne...
to typowy ''wsiok'' :D
szkoda tylko że takie to coś psuje wizerunek ludziom mieszkającym na wsiach ...
mam kilku znajomych w okolicznych wioskach ...ludzi z kulturą i wiedzą jednocześnie ...
a ten ''burak'' nie ma ani jednego ani drugiego...
i właśnie dlatego to że pisze o ''kundlach '' nie rusza mnie bo nie można przejmować się głosem takiego głomba...;D

Nie wiem poprostu czytam jego wpisy ,te wklejki i w głowie mi się nie mieści to co on pisze jestem osobą młodą i mam swój rozum wiem co jest dobre a co złe.Przeszlam Covid w zamknięciu bez pomocy lekarskiej tylko zdana na siebie i bliskich częściej policja odwiedzała mnie bo lekarz zadzwonił po izolacji dlatego skąd tyle chorych , zgonów bo jesteśmy zostawieni sami sobie.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:35
Przesłuchanie przed komisją parlamentarna Norymberga 2 .0 .Dyrektor szpitala w Rybniku przyłapany na fałszowaniu dokumentów natychmiast się rozłączył podczas telekonferencji .Wszystko na temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 15:37
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , chcesz zobaczyć od środka , jest taka możliwość , zadzwoń do mnie , 696207676 .

Jak pokazują od środka to tacy jak Ty piszą że to teatr ze statystami , wyłączają kamery ,statyści wstają ,
Tak beznadziejnych przypadków głupoty trudno szukać w cywilizowanych społeczeństwach .Dopisane 20.01.2022r. o godz. 15:04:Horus się rozszczekał , buda kundlu .

Mam więcej wiedzy i informacji na bieżąco codziennie niz ty i mam skończone znacznie więcej ,znacznie dużo ,dużo klas niż ty dlatego tak oglupiony jesteś może przejzysz na oczy i publicznie będziesz przepraszal lecz będzie za późno i zostaniesz malutki sam jak paluszek.



Ależ ja Pani Pani Brudnozielona wierzę , Pani ma duży paluch - szkoda że brudny i z niego wysysa swoją wiedzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


Cieszę się bardzo lecz proszę hamować w świętach bo to tylko Pan tu troluje i hejtuje wszystkich kto ma odmienne zdanie i pisze prawdę z życie a nie to co znajdzie i wklei proszę zachować godność swoją i nie pisać do mnie ok . Dziękuję bo ja mam zasadę nie prowadzic konwersacji z osobą takiego niskiego poziomu jak Pan co wyzywa kogoś od kundli .Zauważyłam że nie ma Pan argumentów to jest atak wyzwisk .Żegnam zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:45
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


Cieszę się bardzo lecz proszę hamować w świętach bo to tylko Pan tu troluje i hejtuje wszystkich kto ma odmienne zdanie i pisze prawdę z życie a nie to co znajdzie i wklei proszę zachować godność swoją i nie pisać do mnie ok . Dziękuję bo ja mam zasadę nie prowadzic konwersacji z osobą takiego niskiego poziomu jak Pan co wyzywa kogoś od kundli .Zauważyłam że nie ma Pan argumentów to jest atak wyzwisk .Żegnam zdrowia.

Słowach*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Przylaszczka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 15:46
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


Wsadź Pan panie sobie swoją odpowiedzialność w 4 litery .Żeby mieć odpowiedzialność trzeba mieć inteligencję większą niż inteligencja kamienia polnego , pańskie wypociny dowodzą że pan do niej nie sięgasz , wypisujesz pan takie bzdury i wstydu Pan nie masz pokazywać jakim jest Pan głąbem ,trollem i hejterem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego