Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sędzia Igor Tuleya w Bolesławcu o Konstytucji i inicjatywie Tour de Konstytucja [WIDEO]
~~Zielonkawobrązowy Agrest niezalogowany
21 lipca 2022r. o 21:09
~~Jaskrawoniebieski Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ja napisał(a): wstydu nie masz i ci co cie zaprosili do mojego miasta.

To nie twoje miasto także zabieraj swoj pisowski tylek i wypad!

Jest moje nie popieram zadnej parti ale ile zla i cierpienia ludzkiego ten pan zrobil i dlaczego ,napewno nie za darmo sie teraz lansuje jak ci co go popierajom,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janko niezalogowany
21 lipca 2022r. o 21:23
~~Brunatnoruda Trzykrotka napisał(a): Czyż to nie ironia czytanie Konstytucji w mieście w którym sędziowie ja nagminnie łamią gdzie wydaja polityczne wyroki gdzie legalizują działania przestępcze nietykalnych dzieci byłych funkcjonariuszy partii bandziorów odzienie i agentury zdrajców.


Ten komentarz jest cudowny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
21 lipca 2022r. o 21:51
~~polka napisał(a): Szczuć przyjechał ,takich ludzi my tu nie chcemy.


Ciebie pisowska szmato powinien zagryźć a nie szczuć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:01
~~warto znać korzenie napisał(a): W rozmowie z Gazetą Wyborczą Tuleya wspomina swoją mamę i tatę. „- Nie pamiętam w jakich latach mój ojciec pisał pracę doktorską w Moskwie. Zmarł gdy miałem siedem lat. Nie wiedziałem, że moja matka była TW i pracowała z SB” - wyznaje sędzia.


Sędzia Tuleya przynajmniej w przeciwieństwie do Jarosława miał odwagę do powiedzenia o swoich rodzicach pomimo, że nie miał wpływu na obraną przez nich drogę. Tow. I Sekretarzu weź z niego przykład.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:04
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hall napisał(a): Sędziowie, podobnie jak wojskowi powinni trzymać się z daleka od polityki. To łamanie wielu zasad.Wyobrażacie sobie takie coś w armii? Nie do pojęcia. Po sędzi w ogóle nie powinno być widać jakie ma poglądy bo z zasady jest bezstronny. To co się dziś dzieje wokół tego gościa to skutek uprawiania przezeń polityki. A potem płacz i wymachiwanie konstytucją.


tak jak księciunie w ornatach powinni zajmować się ewangelizacją a nie polityką ?
a później płacz i wymachiwanie biblią ...;D

Lub budowlańcy nie powinni zajmować się propagandą wsadzając nos w każdy temat ,
A odpowiedzi brak Maryjan , co z tą kredą ……..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Tawuła niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:05
Sędziowie
Sami siebie wybierają
Sami siebie awansują
Sami siebie dyscyplinują
Sami siebie oczyszczają ,

Dzieci. Sędziów
Sami siebie . . . . i tak. dalej
Niezawiśli
Niezależni
Bezstronni
art. 45 Konstytucji RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Malwa niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:06
~~gregor napisał(a): Wg dokumentów IPN - mama Igora Tulei - Lucyna Tuleya w latach 1960-71 pracowała w Milicji Obywatelskiej w Łodzi w wydziale kryminalnym, do 1988 roku była funkcjonariuszką Służby Bezpieczeństwa. Miała inwigilować i śledzić opozycję i dyplomatów.
W rozmowie z Gazetą Wyborczą Tuleya wspomina swoją mamę i tatę. „- Nie pamiętam w jakich latach mój ojciec pisał pracę doktorską w Moskwie. Zmarł gdy miałem siedem lat. Nie wiedziałem, że moja matka była TW” - wyznaje sędzia.


WD dokumentów IPN ojciec karła z Żoliborza był ubekiem a Piotrowicz prokuratorem bezpieki. To ci pisowska ściero nie przeszkadza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Trzykrotka niezalogowany
21 lipca 2022r. o 22:07
W Polsce opozycji nie ma jest tylko dowolność pozycji w jakiej podatnik jest dymany. Wszyscy oni pochodzą z jednego kołchozu partii mają tylko udawać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.