Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W niedzielę mieszkańcy gminy Gromadka wybiorą wójta. Gdzie i w jakich godzinach mogą głosować?
~~Ochrowa Ostróżka niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 18:46
Hałka wygra te wybory, bo wybory wygrywa się w realu a nie na forach i w necie. Wygra, bo wie i ma pomysł na gminę. Ma wsparcie wpływowych ludzi i nie gardzi zwykłymi ludźmi w odróżnieniu od zwolenników Kawki. Wystarczy poczytać. Nie bójcie się, ci prości ludzie, wg PO ciemnogród bez internetu, ma w sobie więcej mądrości niż Wam się wydaje. Traktujecie ich z góry, z pogardą i nie rozmawiacie z nimi, dlatego przegracie. Przypomnicie sobie ten mój wpis. Ja go skopiuję w info o wygranej Pana Patryka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomny niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 18:51
~~Mieszkanka gminy napisał(a): Kandydat Hałka nie jest niestety kulturalnym człowiekiem. Ani razu publicznie nie pochwalił ŚP Wójta Pawliszczego, awet podczas sesji absolutoryjnej. To wstyd. Takie zachowanie świadczy też niestety o braku rozsądku. Głosujemy na Kawkę.

Bo nosi ręce w kieszeniach, nawet, gdy z kimś rozmawia. W Polsce to przejaw buty I okazywania lekceważenia ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 18:53
~~Ochrowa Ostróżka napisał(a): Hałka wygra te wybory, bo wybory wygrywa się w realu a nie na forach i w necie. Wygra, bo wie i ma pomysł na gminę. Ma wsparcie wpływowych ludzi i nie gardzi zwykłymi ludźmi w odróżnieniu od zwolenników Kawki. Wystarczy poczytać. Nie bójcie się, ci prości ludzie, wg PO ciemnogród bez internetu, ma w sobie więcej mądrości niż Wam się wydaje. Traktujecie ich z góry, z pogardą i nie rozmawiacie z nimi, dlatego przegracie. Przypomnicie sobie ten mój wpis. Ja go skopiuję w info o wygranej Pana Patryka.

Główny pomysł Pana Hałki - koledzy na posadach w gminie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ball niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 19:03
O posadach ciągle mówią zwolennicy Kawki, to ich to boli. Z tego co wiem to już przymierzają się do zmiany dyrektorów szkół, przedszkoli, domu kultury , ośrodka zdrowia i tam gdzie tylko da się.
nie myślcie sobie, że jak wygra Kawka to nie będzie zmian. Będą to zmiany ludzi lewicy i PO, na innych ludzi lewicy i PO tylko innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Przylaszczka niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 19:05
~~Ball napisał(a): O posadach ciągle mówią zwolennicy Kawki, to ich to boli. Z tego co wiem to już przymierzają się do zmiany dyrektorów szkół, przedszkoli, domu kultury , ośrodka zdrowia i tam gdzie tylko da się.
nie myślcie sobie, że jak wygra Kawka to nie będzie zmian. Będą to zmiany ludzi lewicy i PO, na innych ludzi lewicy i PO tylko innych.


Ola czy ty młocie nie masz czegoś do roboty ? Idi ty na xuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ball niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 19:07
O posadach ciągle mówią zwolennicy Kawki, to ich to boli. Z tego co wiem to już przymierzają się do zmiany dyrektorów szkół, przedszkoli, domu kultury , ośrodka zdrowia i tam gdzie tylko da się.
nie myślcie sobie, że jak wygra Kawka to nie będzie zmian. Będą to zmiany ludzi lewicy i PO, na ludzi lewicy i PO tylko innych.
Inaczej mówiąc gdy wybory wygra Patryk Hałka, to tylko wójt może się zmienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 19:34
To czyli piszesz że jak wygra Kawka to rozwali stare układy a jak wygra Hałka to wszystko będzie po staremu???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maga niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 19:45
Ludzie opamiętajcie się ,głosujcie na Pana Kawkę , ma doświadczenie i jest z naszej gminy to jest najważniejsze, a poza tym dobrym i zaangażowanym społecznie czlowiekiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza