Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W niedzielę mieszkańcy gminy Gromadka wybiorą wójta. Gdzie i w jakich godzinach mogą głosować?
~~Radek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 15:31
Kawka to karierowicz, całe swoje życie przesiedział w budżecie, na siebie nie wypracował nawet 1 złotówki, dalej chce siedzieć przy korycie, tyle że za 20 tys. miesięcznie.
Uletaj Kawka, nie uda się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anek niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 15:40
a niby co godził ? widziałem go na sesjach w internecie. Nie odzywał się , nic nie wie. Absolutorium dostał nie dla siebie , ale się ponoć nawet nie zająknął z jakimkolwiek podziękowaniem ani przypomnieniem poprzednika. Taki kulturalny i miły pan ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Wilec niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 15:41
W dup-ie mam ciebie i Moskwę .Podwyżkę ciepłej wody dostałem na początku tygodnia .Pogoda nie chciał abym i ja ,ogrzewający mieszkanie gazem dostał rekompensatę .Wasze plany to 100tyś, mieszkań ,1 mln. elektrycznych samochodów , węgla na 200 lat itd, itd ,itd...Więc przestań mi tu pyerdolic o jakiś PISich obietnicach. Nie wszyscy w tym kraju tak jak ty , łykają te wasze g#ówna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ela niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 16:23
Idźcie mieszkańcy Gromadki, zagłosujcie na Pana Kawkę. Cały powiat na Was patrzy. Nie pozwólcie, żeby człowiek znikąd, bez wykształcenia i dobrego wychowania przejął gminę z kolegami z Pisu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
5 sierpnia 2022r. o 16:30
~~Karminowy Wilec napisał(a): W dup-ie mam ciebie i Moskwę .Podwyżkę ciepłej wody dostałem na początku tygodnia .Pogoda nie chciał abym i ja ,ogrzewający mieszkanie gazem dostał rekompensatę .Wasze plany to 100tyś, mieszkań ,1 mln. elektrycznych samochodów , węgla na 200 lat itd, itd ,itd...Więc przestań mi tu pyerdolic o jakiś PISich obietnicach. Nie wszyscy w tym kraju tak jak ty , łykają te wasze g#ówna.



piSSdzielcom wystarczy ''przekaz dnia '' z KC Nowogrodzka...
od dzisiaj ''białe jest czarne'' i to wystarczy by od rana do nocy o tym tu pisać ...

''pis do wora a wór ...''co by z nim nie zrobić zawsze coś skazi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Plugawa hortensja niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 16:50
~~Karminowy Wilec napisał(a): W dup-ie mam ciebie i Moskwę .Podwyżkę ciepłej wody dostałem na początku tygodnia .Pogoda nie chciał abym i ja ,ogrzewający mieszkanie gazem dostał rekompensatę .Wasze plany to 100tyś, mieszkań ,1 mln. elektrycznych samochodów , węgla na 200 lat itd, itd ,itd...Więc przestań mi tu pyerdolic o jakiś PISich obietnicach. Nie wszyscy w tym kraju tak jak ty , łykają te wasze g#ówna.


Ale wam kacapom wiele do szczęścia nie trzeba,z rana sztakanek POniuchać chleb i w pieriot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka gminy niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 17:22
Kandydat Hałka nie jest niestety kulturalnym człowiekiem. Ani razu publicznie nie pochwalił ŚP Wójta Pawliszczego, nawet podczas sesji absolutoryjnej. To wstyd. Takie zachowanie świadczy też niestety o braku rozsądku. Głosujemy na Kawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Max niezalogowany
5 sierpnia 2022r. o 17:30
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowy Wilec napisał(a): W dup-ie mam ciebie i Moskwę .Podwyżkę ciepłej wody dostałem na początku tygodnia .Pogoda nie chciał abym i ja ,ogrzewający mieszkanie gazem dostał rekompensatę .Wasze plany to 100tyś, mieszkań ,1 mln. elektrycznych samochodów , węgla na 200 lat itd, itd ,itd...Więc przestań mi tu pyerdolic o jakiś PISich obietnicach. Nie wszyscy w tym kraju tak jak ty , łykają te wasze g#ówna.



piSSdzielcom wystarczy ''przekaz dnia '' z KC Nowogrodzka...
od dzisiaj ''białe jest czarne'' i to wystarczy by od rana do nocy o tym tu pisać ...

''pis do wora a wór ...''co by z nim nie zrobić zawsze coś skazi...;D

Horus o ile się orientuję to ciebie ten temat nie dotyczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza