Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Mają nas w d... - mówią mieszkańcy Osłej, którzy składają doniesienie do prokuratury
~~Patriota niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 5:18
Ale pięknie śmierdziało ,a jakby pięknie śmierdzialo gdyby krwiopijcy Niemcy poszli z dymem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowa Sasanka niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 5:31
~~Patriota napisał(a): Ale pięknie śmierdziało ,a jakby pięknie śmierdzialo gdyby krwiopijcy Niemcy poszli z dymem.



Jeszcze waligrucho będziesz spyerdalał do tych krwiopijców , gdy twoja dzicz ze wschodu , przyjdzie tu do nas po pralki ,lodówki i rowery .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jkikn niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 9:53
I bardzo dobrze! Niech się dowala do Prodigo, ta firma to ogromne zagrożenie dla środowiska! Reklamówki które oni spalają na paliwo latają stamtąd po wsiach i mostach w promieniach kilkudziesięciu kilometrów bo tego tez nie zabezpieczają. Leżą na powietrzu luźno i wystarczy lekki podmuch wiatru na otwartej przestrzeni żeby to wszystko leciało kilkadziesiąt(lub kilkaset) km dalej. Szkoda mi tych zwierząt które się w te reklamówki plastikowe wplątują. I przykro mi ze gmina gromadka oraz WIOŚ udają ze nie ma tematu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agna niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 10:07
~~Jkikn napisał(a): I bardzo dobrze! Niech się dowala do Prodigo, ta firma to ogromne zagrożenie dla środowiska! Reklamówki które oni spalają na paliwo latają stamtąd po wsiach i mostach w promieniach kilkudziesięciu kilometrów bo tego tez nie zabezpieczają. Leżą na powietrzu luźno i wystarczy lekki podmuch wiatru na otwartej przestrzeni żeby to wszystko leciało kilkadziesiąt(lub kilkaset) km dalej. Szkoda mi tych zwierząt które się w te reklamówki plastikowe wplątują. I przykro mi ze gmina gromadka oraz WIOŚ udają ze nie ma tematu..

I na to wszystko wybraliście wójta który raczej bierze niż daje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 10:25
Kiedy będzie w końcu otwarta droga dojazdowa do A4 ?? Dlaczego straż czerpie czystą wodę w milionach litrów z basenu, tylko po to by ugasić śmieci? Nie ma lepszych środków? Piana, proszek?
Może ludzie czas pójść do gminy ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Arek niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 10:34
Dlaczego moje komentarze są niepublikowane, jaja wam urwało bolecinfo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Mikołajek niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 11:51
kto wydał zezwolenie na działalność gospodarczą zapewne pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don testosteron niezalogowany
13 sierpnia 2022r. o 13:42
~~Mieszkaniec napisał(a): Kiedy będzie w końcu otwarta droga dojazdowa do A4 ?? Dlaczego straż czerpie czystą wodę w milionach litrów z basenu, tylko po to by ugasić śmieci? Nie ma lepszych środków? Piana, proszek?
Może ludzie czas pójść do gminy ??

Odp: bo mamy ,, cienkie"władze,za Nasze udają rockefellerów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.