Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą przebłagać za zniesławienie papieża
~~Biskupia Pęcherznica niezalogowany
18 marca 2023r. o 14:07
Bardzo piękna inicjatywa ja z koleżankami z naszego bloku codziennie po 3 godziny odmawiamy różaniec błagamy o wybaczenie Ojca Świętego za te niegodziwe pomówienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zawsze dziewica niezalogowany
18 marca 2023r. o 14:12
~~Biskupia Pęcherznica napisał(a): Bardzo piękna inicjatywa ja z koleżankami z naszego bloku codziennie po 3 godziny odmawiamy różaniec błagamy o wybaczenie Ojca Świętego za te niegodziwe pomówienia


Ja natomiast poszczę 8 godz. na dobę . Nie jem przez całą noc , w intencji świętego Jana Pawła II i kardynała Dziwisza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
18 marca 2023r. o 16:24
~~Biskupia Pęcherznica napisał(a): Bardzo piękna inicjatywa ja z koleżankami z naszego bloku codziennie po 3 godziny odmawiamy różaniec błagamy o wybaczenie Ojca Świętego za te niegodziwe pomówienia



o jaką to treść zawieracie w tym odmawianym różańcu?

odpuść mu jego winy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Bratek niezalogowany
18 marca 2023r. o 18:39
kiedy droga krzyżowa i przebłaganie za ofiary pedofilii w kościele i nie tylko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupia Pęcherznica niezalogowany
18 marca 2023r. o 19:07
Falco111 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupia Pęcherznica napisał(a): Bardzo piękna inicjatywa ja z koleżankami z naszego bloku codziennie po 3 godziny odmawiamy różaniec błagamy o wybaczenie Ojca Świętego za te niegodziwe pomówienia



o jaką to treść zawieracie w tym odmawianym różańcu?

odpuść mu jego winy?

Jan Paweł ll był wielkim Polakiem i powinniśmy odpokutować te pomówienia i każdy powinien zadać sobie pokutę aby nie spadły na nas cierpienia ,módlmy się za to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aniela matka Polka niezalogowany
18 marca 2023r. o 19:19
~~Biskupia Pęcherznica napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biskupia Pęcherznica napisał(a): Bardzo piękna inicjatywa ja z koleżankami z naszego bloku codziennie po 3 godziny odmawiamy różaniec błagamy o wybaczenie Ojca Świętego za te niegodziwe pomówienia



o jaką to treść zawieracie w tym odmawianym różańcu?

odpuść mu jego winy?
Jan Paweł ll był wielkim Polakiem i powinniśmy odpokutować te pomówienia i każdy powinien zadać sobie pokutę aby nie spadły na nas cierpienia ,módlmy się za to



Ustalono, że JP2 nie mógł tuszować pedofilii, bo wiedział, że to grzech. Wiedział to też każdy ksiądz , wiec i on też nie mógł gwałcić dzieci . Nasi pasterze niewinni są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Skalnica niezalogowany
18 marca 2023r. o 19:28
O ile byłem niezdecydowany czy iść w tym roku na wybory to po tym gebbelsowskim dokumencie TVN-u już zdecydowałem, że zagłosuję ma PiS.
Dziękuję TVNowi za pomoc w moim postanowieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarna Golteria niezalogowany
18 marca 2023r. o 20:28
~~Żółtoruda Skalnica napisał(a): O ile byłem niezdecydowany czy iść w tym roku na wybory to po tym gebbelsowskim dokumencie TVN-u już zdecydowałem, że zagłosuję ma PiS.
Dziękuję TVNowi za pomoc w moim postanowieniu.

obejrzałeś, usłyszałeś i wciąż jesteś głupi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza