Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zlikwidowano punkty hazardu w Milikowie, Wykrotach, Bolesławcu, Gromadce i Nowogrodźcu.
~~Brawo niezalogowany
21 marca 2023r. o 9:52
Brawo w koncu !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawa Ostróżka niezalogowany
21 marca 2023r. o 9:58
~~Mieszkaniec Gromadki napisał(a): Dawno już nie grałem i nie zamierzam, ale dla mnie to łapa, łapę myje, tj. likwiduje się konkurencję.
Nasze państwo pcha nosa gdzie mu pasuje, totolotek to też hazard i nikt go nie likwiduje.

Ale sponsoruje sport i budowę stadionów
a dzicz nic nie sponsoruje i nie ma prezesa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Grab niezalogowany
21 marca 2023r. o 10:36
państwo powinno zalegalizować te automaty i pobierać odpowiedni podatek a naiwniacy którzy pragną dorobić się szybko fortuny niech płacą i nie zwalają to na chorobę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
21 marca 2023r. o 11:09
~~Sinawa Ostróżka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec Gromadki napisał(a): Dawno już nie grałem i nie zamierzam, ale dla mnie to łapa, łapę myje, tj. likwiduje się konkurencję.
Nasze państwo pcha nosa gdzie mu pasuje, totolotek to też hazard i nikt go nie likwiduje.

Ale sponsoruje sport i budowę stadionów
a dzicz nic nie sponsoruje i nie ma prezesa

Co sponsoruje?! Ty głupi jesteś od urodzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Kuklik niezalogowany
21 marca 2023r. o 11:16
A kiedy zlikwidują największy hazard w tym kraju tzw. LOTTO. Moje może być a cudze to konkurencja i trza tępić. W sklepie 50 rodzajów zdrapek toż to rozbój w majestacie prawa ustalonego dla siebie i na własne potrzeby. Pod płaszczykiem sponsoringu i wszelakich kampanię prospołecznych LOTTO może śmigać do woli. W niektórych sklepach pierwsze pod ryj są zdrapki a potem chleb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Inkarwilla niezalogowany
21 marca 2023r. o 16:09
W wykrotqch dalej graja więc nie piszcie głupot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Krokus niezalogowany
21 marca 2023r. o 16:55
~~Baśka Baśka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~falco111 napisał(a): może jacyś ''udziałowcy''? ....;D

nie wiem po co tyle krzyku...kto chce ten gra ...przecież nikt nikogo nie namawia...
ludzie mają wolną wolę ...


Hmm, chociażby, ze były nie legal? Chcesz gac, grasz, ale gość prowadził maszyny nie legalnie inaczej mówiąc nie odprowadzał podatków, a jeszcze inaczej mówiąc oszukiwał skarb państwa. Życie. Każde lewe interesy tak się prędzej czy później kończą.

Nie żartuj :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Don-Bum niezalogowany
21 marca 2023r. o 17:36
Nasze państwo chce na wszystkim i od wszystkich zarabiać, tylko nikt ich z tego nie rozlicza.
Kradną i przydzielają wyłącznie dla siebie. Tak rozdadzą dla siebie i kolesi 90% a 10% dla swołoczy, żeby ich popierała w ich działaniu. Chore państwo, chore prawa, chorzy rządzący i wykonawcy.
Róbta co chceta i tak nic się nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza