Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karkołomny dojazd z Bolesławca do Jeleniej Góry
~~Jasnoczerwona Tibuchina niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:02
Pan na dworcu podał mi wiele możliwości dojazdu autobusem do Jeleniej góry. Nie wiem skąd ta afera? Są przesiadki. Podał mi chyba z 6 różnych kursów, oczywsicie z przesiadka, którymi mogę dostać się do Jeleniej góry. PKS Bolesławiec i PKS jelenia góra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eds niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:09
Do pracy do Jeleniej bez auta serio???? to za ile tam jeżdzicie za najnizsza krajową???????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:20
Do Jakuszyc też nie da się dojechać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Perukowiec niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:33
Az strach pomyśleć, że kiedyś Bolesławiec należał do województwa jeleniogórskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielony Szparag niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:41
A tak w ogóle to naszym pksem to tylko po naszym powiecie można jechać i to tylko w tygodniu bo w weekendy nie pojedziemy nigdzie ,Jelenia Górę i Lwówek również w wekend nie odwiedzimy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:44
~~Jasnoczerwona Tibuchina napisał(a): Pan na dworcu podał mi wiele możliwości dojazdu autobusem do Jeleniej góry. Nie wiem skąd ta afera? Są przesiadki. Podał mi chyba z 6 różnych kursów, oczywsicie z przesiadka, którymi mogę dostać się do Jeleniej góry. PKS Bolesławiec i PKS jelenia góra


50 kilometrów z przesiadkami'' ? ...;D

ludzie !!!!!!!! opamiętajta się ...
jak tak dalej pójdzie to by dojechać do Chojnowa będziecie się ''przesiadać'' w Okmianach ...;D

a miało być tak pięknie...tak cudownie...
miały być nowe połączenia
a tu kur...a jak zwykle... ''po polsku'' ;D

no ale jak ma być tu normalnie jak pkp czy pks zamiast inwestować i komunikację to kasę wyprowadza do spółek -słupów...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seba niezalogowany
29 marca 2023r. o 14:58
Polecam wyremontować linię ZEBRZYDOWA - NOWOGRODZIEC-NIWNICE- LWÓWEK ŚLĄSKI i dalej na Jelenią Górę na pewno szybciej jak na około przez Zgorzelec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawobrązowy Koleus niezalogowany
29 marca 2023r. o 15:14
Komu służy tak planowany rozkład jazdy na trasie Jelenia Góra-Bolesławiec
Odczuwa się lekceważenie pasażera, nie uwzględnia się ich potrzeb.Pociągi nie kursują na tej trasie od lat. Czy coś s robi w tym kierunku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza