Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
29 października 2023r. o 21:48
~~Brązowawa Cieszynianka napisał(a): Jeśli dzisiaj w PSL-u byli by sami tacy jak ten Lucjan pis miałby już większość.



Nie zaprzeczam , 100/100
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kroksomia perłowa niezalogowany
29 października 2023r. o 21:54
Wyrok jest wyrokiem ale dla ciebie jak wyrok jest na twoich to jest polityczną nagonką ale jak na przeciwników to jest dopuszczalny i słuszny. Gdzie jest więc wyrok skazujący Jaruzelskiego bo pisałeś że został skazany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 22:01
~~ napisał(a): Lucjan zaorany na maxa. Facet ani be ani me ani kukuryku na temat wyroku na swoją partię.



Niedługo moją partią KTÓRĄ POPIERAM ZA POLITYKĘ ZGODNĄ Z MOIMI OCZEKIWANIAMI MOŻE BYĆ PLATFORMA , wystarczy aby na pierwszym miejscu była dla nich Polska i Polacy .
Wystarczy aby ich polityka prorodzinna i prospołeczna była na wyższym poziomie jak za PiS zbliżona do socjalu i zarobków w Niemczech .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 22:02
~~Srebrzystoszara Sośnica napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: PanM napisał(a): M21W2 napisał(a):
Sprawę Jaruzelskiego odwlekano ze względu na stan zdrowia ,
Tym większa hańba dla tych osłów co wybrali nam przestępcę na prezydenta .
Lucjanie , następny klocek. Jak nazwiesz dziesiątki tysięcy wyborców którzy głosowali na Antoniego Macierewicza ?




Przemku nie bądź bezczelny , Jaruzelski nie został wybrany w demokratycznych wyborach , wybrali jego osłowie z sejmu ,
między innymi ci których nazywasz i słusznie solidaruchami .
Od dziś jesteś dla mnie Pan B ( Babol )
Dopisane 29.10.2023r. o godz. 21:12:Jaruzelski był pierwszym a zarazem ostatnim prezydentem PRL , Przemku Babolu .Dopisane 29.10.2023r. o godz. 21:14:" 19 lipca 1989 r., Zgromadzenie Narodowe wybrało gen. Wojciecha Jaruzelskiego na pierwszego prezydenta PRL i, jak miało się okazać, zarazem ostatniego. Wybór wojskowego dyktatora wywołał sprzeciw dużej części opozycji demokratycznej. Dla komunistów zaś Jaruzelski miał być gwarancją zachowania części dotychczasowych wpływów."

Oto fakt na temat wyboru Jaruzelskiego
19 lipca 1989 Jaruzelski został jednak prezydentem PRL (a od 31 grudnia 1989 prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej), wybranym przez Zgromadzenie Narodowe przewagą dwóch głosów (wybór poparło 270 spośród 537 biorących udział w głosowaniu członków ZN; do wyboru była potrzebna większość bezwzględna, czyli 269 głosów)[78] na 6-letnią kadencję[79]. O jego wyborze zdecydowała postawa posłów i senatorów wybranych z list „Solidarności”. Popierał reformy rządu Tadeusza Mazowieckiego.

no to teraz Lucjan napisz jak głosowali ci ludzie ''s''
np. Kuroń i Wielowiejski ...
byli ''za a nawet przeciw''?

pomyśl o tym bo ja na dzisiaj mam dosyć czytania tych twoich popierdółek...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
29 października 2023r. o 22:05
Umowa koalicyjna podpisana?
Szkoda każdej chwili!!! :D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 22:05
~~Kroksomia perłowa napisał(a): Wyrok jest wyrokiem ale dla ciebie jak wyrok jest na twoich to jest polityczną nagonką ale jak na przeciwników to jest dopuszczalny i słuszny. Gdzie jest więc wyrok skazujący Jaruzelskiego bo pisałeś że został skazany?



Pokaż ten mój wpis o skazaniu Jaruzelskiego perfidny kłamco , napisałem że nie został skazany , nie stawiał się do sądu ze względu na stan zdrowie , co zostało potwierdzone przez jego lekarzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 22:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązowawa Cieszynianka napisał(a): Jeśli dzisiaj w PSL-u byli by sami tacy jak ten Lucjan pis miałby już większość.



Nie zaprzeczam , 100/100

no i tym sposobem po raz wtóry sam siebie ''zaorałeś'' ;D
PSL zawsze był sprzedajną partią ...potwierdził to własnymi słowami Pawlak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 22:14
~~Kroksomia perłowa napisał(a): Wyrok jest wyrokiem ale dla ciebie jak wyrok jest na twoich to jest polityczną nagonką ale jak na przeciwników to jest dopuszczalny i słuszny. Gdzie jest więc wyrok skazujący Jaruzelskiego bo pisałeś że został skazany?



Przeczytaj oszuście co napisałem w sprawie wyroku PiS - Sadurski .

Czas na odpoczynek od kłamców i oszustów , Dobrej nocy wam życzę .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 22:14:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): PSL zawsze był sprzedajną partią ...potwierdził to własnymi słowami Pawlak...



Zgadzam się z Pawlakiem , nigdy nie popierałem PSL a tym bardziej nie wstąpiłbym do tej partii ,
Gdybym tam był i tacy jak ja nigdy PSL nie rządziłby z Millerem i Tuskiem .
Prostaków na nic więcej nie stać tylko puszczają bąki o zaoraniu .
Dobranoc , miłych snów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu