Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~nokaut- tak załatwiam PIS niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:13
~~Mlecznoróżowy Dereń napisał(a): Mlecznoróżowy Dereń

Mlecznoróżowy Durniu, ojca swego znasz , tak jak naszczalnik macie kacapskie geny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:21
~~Mlecznoróżowy Dereń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): i skończy jak skończyła Elunia ''reasumpcja'' ...;D

Tej Goździk, a Ty to pewnie spokrewniony z K.Jachirą ? a może z M. Kołodziejczakiem ? Twoje prymitywne wypowiedzi na to wskazują, jeżeli możesz to wysil mózgownicę , użyj szarych komórek i napisz coś opartego na faktach, nie, nie, to nie możliwe !! przecież Ty nie potrafisz !!

Mlecznoróżowy dur.niu.
piszę zawsze o faktach a że ty jesteś Mlecznoróżowym dur.niem tego nie zauważasz...
czy nie jest faktem że Elunia ''reasumpcja'' przerżnęła głosowanie ?
czy nie jest faktem że wasz matoł-usz jest oszustem? ;D
a teraz na koniec -zmień chociaż odrobinę ''styl'' bo jesteś nazbyt czytelny albo nie chowaj się tchórzliwie za tyldunią...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Trzmielina niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:40
Taki spokojny i dobry chłop z niego był ale przez pomyłke POchodził raz czy dwa na bunt kobiet i tam nauczyli go obrażać i bluzgać i tak ciągnie ten wózek bez powodu,......a taki dobry był z niego chłop i muzykalny......no szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Dereń niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:48
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mlecznoróżowy Dereń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): i skończy jak skończyła Elunia ''reasumpcja'' ...;D

Tej Goździk, a Ty to pewnie spokrewniony z K.Jachirą ? a może z M. Kołodziejczakiem ? Twoje prymitywne wypowiedzi na to wskazują, jeżeli możesz to wysil mózgownicę , użyj szarych komórek i napisz coś opartego na faktach, nie, nie, to nie możliwe !! przecież Ty nie potrafisz !!
Mlecznoróżowy dur.niu.
piszę zawsze o faktach a że ty jesteś Mlecznoróżowym dur.niem tego nie zauważasz...
czy nie jest faktem że Elunia ''reasumpcja'' przerżnęła głosowanie ?
czy nie jest faktem że wasz matoł-usz jest oszustem? ;D
a teraz na koniec -zmień chociaż odrobinę ''styl'' bo jesteś nazbyt czytelny albo nie chowaj się tchórzliwie za tyldunią...;D

Ty piszesz o faktach? mały zakompleksiony człowieczku !Ty nie wiesz co to są fakty? Ty potrafisz tylko obrażać innych, Twój komentarz po wyżej jest tego dowodem, Sam jesteś tchórzem bo piszesz z pod tyldy, to tyle i nie obgryź sobie paznokci bo ze złości połkniesz i Ci ten farsz zaszkodzi, ha,ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:52
~~Marengo Trzmielina napisał(a): Taki spokojny i dobry chłop z niego był ale przez pomyłke POchodził raz czy dwa na bunt kobiet i tam nauczyli go obrażać i bluzgać i tak ciągnie ten wózek bez powodu,......a taki dobry był z niego chłop i muzykalny......no szkoda.



ja zawsze jestem spokojny...mnie trudno jest zdenerwować...
więc nie bądź i ty dur.niem niczym tamten bo tylko dur.eń może napisać coś o czym nie ma bladego pojęcia pisząc że byłem na jakimś proteście kobiet...
otóż rozczaruję cię ....nie byłem na żadnym...
nie dlatego że nie popierałem ich sprawy...nie zgadzałem się właśnie na to co i jak mówiła Lempart ...
pisałem tu o tym tak jak i o tym że byłem na proteście przed bolesławieckim sądem...
więc nie fantazjuj chłopie...;D

muzyka?...tak ...lubię i słucham dużo muzyki ...
tobie też to polecam ...w twoim przypadku może to być terapią...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Dereń niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:08
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marengo Trzmielina napisał(a): Taki spokojny i dobry chłop z niego był ale przez pomyłke POchodził raz czy dwa na bunt kobiet i tam nauczyli go obrażać i bluzgać i tak ciągnie ten wózek bez powodu,......a taki dobry był z niego chłop i muzykalny......no szkoda.



ja zawsze jestem spokojny...mnie trudno jest zdenerwować...
więc nie bądź i ty dur.niem niczym tamten bo tylko dur.eń może napisać coś o czym nie ma bladego pojęcia pisząc że byłem na jakimś proteście kobiet...
otóż rozczaruję cię ....nie byłem na żadnym...
nie dlatego że nie popierałem ich sprawy...nie zgadzałem się właśnie na to co i jak mówiła Lempart ...
pisałem tu o tym tak jak i o tym że byłem na proteście przed bolesławieckim sądem...
więc nie fantazjuj chłopie...;D

muzyka?...tak ...lubię i słucham dużo muzyki ...
tobie też to polecam ...w twoim przypadku może to być terapią...;D

Goździk, w Twoim przypadku za dużo słuchasz muzyki źle na Ciebie działa co też pokazuje że jesteś dziwakiem, ZMIEŃ TERAPIĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Trzmielina niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:11
Dałeś się otumanić tym zazdrosnym mścicielom, oszukają cię i rzucą, hehehe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Starzec niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:34
~~nokaut- tak załatwiam PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mlecznoróżowy Dereń napisał(a): Mlecznoróżowy Dereń

Mlecznoróżowy Durniu, ojca swego znasz , tak jak naszczalnik macie kacapskie geny .

Twoja też tam była
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza