Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:36
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): czy ty myślisz że tego nie pamiętam?...że o tym się nie pisało?
a strajki w JSW?....a strajki na kolei?



Ja nie pamiętam , przypomnij mi .
Ja Tobie przypomnę że Związki Zawodowe branżowe nie współpracują z Solidarnością , strajk pielęgniarek z Solidarności zawsze miał i ma poparcie całej Solidarności , ale co ja piszę , Ty o wszystkim wiesz wszystko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:38
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): tak że nie czepiaj się słówek ...;D
a to co wcześniej napisałeś...



Tym stwierdzeniem przerosłeś sam siebie co najmniej o głowę , Ty który czepiasz się nawet " brzytwy " nie tylko słówek . Żenada , tylko tak to mogę określić .Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:26:
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): czy gdybym napisał że zasługuje na toby go zatłuc uważał byś że trzeba to zrobić tłuczkiem bo inaczej to już nie to samo ?


Ja z polskiego nigdy nie byłem takim " orłem " jak Ty , wiem że polska język , trudna język , jedno słowo ma wiele znaczeń .
Jak napisałem ciota też mógłbym nie przepraszać tylko w Twoim stylu tłumaczyć się że potocznie znaczy miesiączkę .


Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:29:~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): tam twój duda wysyłał swoich ''związkowców'' ze swoimi ''wytycznymi''


Mniej pustosłowia więcej faktów .

ależ ja to wiem Lucjan...nie jesteś ''orłem'' z języka polskiego...;D
ja też nie ale jednak w tym cię biję ''na głowę'' ;D

teraz rżniesz tu głupa-ciota-miesiączka...
kogo tu chcesz oszukać? ;D


''Mniej pustosłowia więcej faktów .''
kpisz ? ...a kiedy ty tu podałeś jakieś fakty?
kiedy ja ci je podaję ty zmykasz jak niepyszny ...kiedy ja ci je podaję ty właśnie nazywasz to ''pustosłowiem'' ...;D

odpowiedz może na jeden z moich ostatnich postów o tych ''działaniach związkowych''
zaproponowałem ci fragment wywiadu i zadałem pytanie -jak to usprawiedliwisz?
uciekłes od odpowiedzi jak to masz w zwyczaju...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:40
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): i ty Lucjan piszesz że nie jesteś piSSdzielcem?
popierałeś i popierasz bezkrytycznie ich nawet teraz tą swoją ''wyliczanką'' ;D
a kiedy odniesiesz się -czy to zrobisz? - do moich pytań nawet o to co ci napisałem o tych ''związkach'' dudy?



Ot filozofia , wyliczenie obietnic opozycji wystarczy Tobie aby nazwać mnie piSSdzielcem , jak .
Używając w tym słowie dwóch liter SS zasługujesz na i tu z grzeczności nie dokończę .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:42
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): czy ty myślisz że tego nie pamiętam?...że o tym się nie pisało?
a strajki w JSW?....a strajki na kolei?



Ja nie pamiętam , przypomnij mi .
Ja Tobie przypomnę że Związki Zawodowe branżowe nie współpracują z Solidarnością , strajk pielęgniarek z Solidarności zawsze miał i ma poparcie całej Solidarności , ale co ja piszę , Ty o wszystkim wiesz wszystko .

tak?...to z kim w końcu ''współpracuje Solidarność?
dla kogo więc istnieją?
no bo teraz to już nie wiem ....;D
napisz mi czy związek powiedzmy pszczelarzy też ma swoją ''solidarność''?...;D
a związek filatelistyczny?...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Słoneczniczek niezalogowany
29 października 2023r. o 18:47
~~ioio napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Panie Ciekawski ja jeden skoczek na skoczni mamuciej skoczy 194 metry drugi , 156 trzeci ,64 i czwarty , 28 to kto jest zwycięzcą ?

Jak podczas skoków drużynowych jedna drużyna skoczy 194+0+0+0=194 a druga drużyna 156+64+28+0=258, to kto jest zwycięzcą??


Znaczy wygrała drużyna 194
przed drużyną 156
oraz druzgocąca przewaga nad
drużynami 64 i 28
więc nie zaklinaj rzeczywistości
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
29 października 2023r. o 18:47
Ale wiecie, że część wyborców, którzy zwykle na wybory nie chodzą, poszła do urn przede wszystkim dlatego, że już nie mogła patrzeć na tę bezkarną PISowską swołocz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:49
M21W2 napisał(a): ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): i ty Lucjan piszesz że nie jesteś piSSdzielcem?
popierałeś i popierasz bezkrytycznie ich nawet teraz tą swoją ''wyliczanką'' ;D
a kiedy odniesiesz się -czy to zrobisz? - do moich pytań nawet o to co ci napisałem o tych ''związkach'' dudy?



Ot filozofia , wyliczenie obietnic opozycji wystarczy Tobie aby nazwać mnie piSSdzielcem , jak .
Używając w tym słowie dwóch liter SS zasługujesz na i tu z grzeczności nie dokończę .


tak...zasługujesz na to...;D
dlaczego?...bo nigdy nie napisałeś tu co jest prawdziwym sukcesem piSSdzielców ...
nigdy tu nie napisałeś o ich przekrętach i oszustwach....
bo ty uznajesz że jak nie ma wyroku to nie ma afery...;D

no sprawa inaczej przedstawia się z Jaruzelskim...tam nie było na niego wyroku ale...ty swój wydałeś...;D

Lucuś ...gdybyś był bardziej kumaty wiedział byś chłopie że kiedy używam tych dwóch literek -SS- to wiem co robię i stosuję je odpowiednio do tej partii...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:52
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): Lucjan - za działalność wywrotową w tym mającą za cel obalenie ustroju państwa jest ''czapa'' lub 25 lat pierdzenia w pasiaki...;D


Coś Ci się mocno pomieszało , w czasach PRL zapadały takie wyroki o jakich piszesz właśnie za próby obalenia ustroju komunistycznego w Polsce .
Zgadzam się z Tobą że wyrok na Kiszczaka to kpina ze społeczeństwa , w temacie zbrodni komunistycznych zgadzam się z Tobą , nie żyjemy w normalnym państwie .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:52:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): teraz rżniesz tu głupa-ciota-miesiączka...
kogo tu chcesz oszukać? ;D



Na Twoje rżnięcie głupa w obronie " bliźniaka " odpowiedziałem tym samym , dyskutuję jak głupiec z głupcem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.