Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:52
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a)Przemku , tu masz kolejny dowód Twojego braku wiedzy .

" Stan wojenny w Polsce nielegalnie wprowadziła grupa przestępcza pod kierunkiem Wojciecha Jaruzelskiego - uznał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie i skazał na karę w zawieszeniu b. szefa MSW Czesława Kiszczaka. Uniewinniono b. I sekretarza KC PZPR Stanisława Kanię.


napisałeś to Lucjan? ...a ty wiesz chłopie że sam ponownie sam na siebie bicz kręcisz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:58
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): ja też nie ale jednak w tym cię biję ''na głowę'' ;D



Nie bądź taki skromny , Ty wszystkich we wszystkim bijesz na głowę .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:58:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): napisałeś to Lucjan? ...a ty wiesz chłopie że sam ponownie sam na siebie bicz kręcisz? ;D



Konkretnie , z jakiego powodu , odpowiem jak Ty odpowiadasz innym , poszukaj , jest ten wyrok opublikowany ,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 18:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): Lucjan - za działalność wywrotową w tym mającą za cel obalenie ustroju państwa jest ''czapa'' lub 25 lat pierdzenia w pasiaki...;D


Coś Ci się mocno pomieszało , w czasach PRL zapadały takie wyroki o jakich piszesz właśnie za próby obalenia ustroju komunistycznego w Polsce .
Zgadzam się z Tobą że wyrok na Kiszczaka to kpina ze społeczeństwa , w temacie zbrodni komunistycznych zgadzam się z Tobą , nie żyjemy w normalnym państwie .


co ty pierdzielicz człowieku...
takie wyroki zapadają zarówno w systemach komunistycznych jak i demokratycznych...
tak jest również w przypadku szpiegostwa...

a przypomnę ci ignorancie tematyczny że kiedyś w słynnej ''aferze mięsnej'' nie chodziło o obalenie systemu...to był zwykły ''przekręt '' na mięsie...
zapadł tam wyrok śmierci...
ilu z twoich piSSdzielców za podobne i większe afery już by dyndało na sznurze? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 18:59
Albo Ci pomogę .

https://dzieje.pl/aktualnosci/sad-stan-wojenny-nielegalnie-wprowadzila-grupa-przestepcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): ja też nie ale jednak w tym cię biję ''na głowę'' ;D



Nie bądź taki skromny , Ty wszystkich we wszystkim bijesz na głowę .
Dopisane 29.10.2023r. o godz. 18:58:
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): napisałeś to Lucjan? ...a ty wiesz chłopie że sam ponownie sam na siebie bicz kręcisz? ;D
Konkretnie , z jakiego powodu , odpowiem jak Ty odpowiadasz innym , poszukaj , jest ten wyrok opublikowany ,

tu nie ma nic z mojej jak to określasz ''skromności''...stwierdzam po prostu fakt...;D


ja nie muszę szukać Lucjan...ja go znam ...
dlatego ci napisałem że sam na siebie kręcisz bicz ...;D
sam nie wiem...już ci o tym napisać dlaczego czy jeszcze trochę poczekać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 19:04
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): co ty pierdzielicz człowieku...
takie wyroki zapadają zarówno w systemach komunistycznych jak i demokratycznych...
tak jest również w przypadku szpiegostwa...



Janusz ogarnij się przeczytaj dokładnie , powtarzam - WYROK NA KISZCZAKA TO KPINA ZE SPOŁECZEŃSTWA , .
Jednocześnie zgodziłem się z Tobą że nie powinno tak być w normalnym państwie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:07
M21W2 napisał(a): Albo Ci pomogę .

https://dzieje.pl/aktualnosci/sad-stan-wojenny-nielegalnie-wprowadzila-grupa-przestepcza

po co ten link?.. ja wiem od dawna że potrafisz kopiować i wklejać...;D

''Sąd Najwyższy odmówił w piątek przyjęcia skargi kasacyjnej PiS w procesie cywilnym, które partia wytoczyła prof. Wojciechowi Sadurskiemu - dowiedziała się PAP. Chodziło o określenie przez niego PiS mianem "zorganizowanej grupy przestępczej". Tym samym Sadurski ostatecznie wygrał proces z partią rządzącą.
Sprawa dotyczyła wpisu umieszczonego przez profesora na Twitterze 10 listopada 2018 r. "Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to po ustawce z ostatnich 2 dni powinno być jasne: żaden przyzwoity człowiek nie powinien iść w paradzie obrońców białej rasy, którzy na chwilę schowali swe falangi i swastyki, w zmowie ze zorganizowaną grupą przestępczą PiS" - napisał wtedy prof. Sadurski.''

no to teraz odpowiedz mi jak widzisz ten wyrok...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 19:08
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): a przypomnę ci ignorancie tematyczny że kiedyś w słynnej ''aferze mięsnej'' nie chodziło o obalenie systemu...to był zwykły ''przekręt '' na mięsie...



a ja tobie ignorancie przypomnę , skazano na karę śmierci niewinnego człowieka w procesie pokazowym w obronie ustroju komunistycznego .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.