Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): co ty pierdzielicz człowieku...
takie wyroki zapadają zarówno w systemach komunistycznych jak i demokratycznych...
tak jest również w przypadku szpiegostwa...



Janusz ogarnij się przeczytaj dokładnie , powtarzam - WYROK NA KISZCZAKA TO KPINA ZE SPOŁECZEŃSTWA , .
Jednocześnie zgodziłem się z Tobą że nie powinno tak być w normalnym państwie .


nie zasłaniaj się teraz Kiszczakiem...;D ...a gdzie jest wyrok na Jaruzelskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): a przypomnę ci ignorancie tematyczny że kiedyś w słynnej ''aferze mięsnej'' nie chodziło o obalenie systemu...to był zwykły ''przekręt '' na mięsie...



a ja tobie ignorancie przypomnę , skazano na karę śmierci niewinnego człowieka w procesie pokazowym w obronie ustroju komunistycznego .


gościu ... tak -to była ''pokazówka'' ...tu masz rację ...
gościa później nawet ''zrehabilitowano''
tylko jemu raczej już było wszystko jedno...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 19:28
~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): dlatego ci napisałem że sam na siebie kręcisz bicz ...;D



Mam się domyślać że wraca niedługo stary układ - solidaruch Tusk - komunista Czarzasty .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 19:17:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): nie zasłaniaj się teraz Kiszczakiem...;D ...a gdzie jest wyrok na Jaruzelskiego?



Sprawę Jaruzelskiego odwlekano ze względu na stan zdrowia , przedstawiał zaświadczenia lekarskie , mnie wystarczy że sąd uznał że był szefem zorganizowanej grupy przestępczej , co orzekł sąd .
Tym większa hańba dla tych osłów co wybrali nam przestępcę na prezydenta .




Dopisane 29.10.2023r. o godz. 19:18:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): gościu ... tak -to była ''pokazówka'' ...tu masz rację ...
gościa później nawet ''zrehabilitowano''
tylko jemu raczej już było wszystko jedno...;D



Tu masz 100/100



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 19:21:

Nie pamiętam imienia , tym skazanym był Wawrzecki , Jego synem jest aktor Paweł Wawrzecki .


Dopisane 29.10.2023r. o godz. 19:25:

~~Marchewkowy Perukowiec napisał(a): ''pokazówka''



Czyżby dla Ciebie była to pokazówka w cudzysłowie , jak tak to anuluję moje 100/100



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 19:28:

zrehabilitowano też w cudzysłowie , jednak uczył Marcin .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Manfred Weber niezalogowany
29 października 2023r. o 19:48
Janusz masz balkon , to będziesz bulić . Tusku wrócił i robi dobrze wszystkim 180 zł się należy od balkonu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:50
nawet tak prostej rzeczy nie kumasz jak ''zrehabilitować'' ujęte w cudzysłów...;D

napisz mi tu co mu po tej ''rehabilitacji''?
ożył?
napisałem ci w poście- ''było mu wszystko jedno'' a ty i tak nie zakumałeś...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:52


powtarzam post bo chyba go nie ''zauważyłeś

''''Sąd Najwyższy odmówił w piątek przyjęcia skargi kasacyjnej PiS w procesie cywilnym, które partia wytoczyła prof. Wojciechowi Sadurskiemu - dowiedziała się PAP. Chodziło o określenie przez niego PiS mianem "zorganizowanej grupy przestępczej". Tym samym Sadurski ostatecznie wygrał proces z partią rządzącą.
Sprawa dotyczyła wpisu umieszczonego przez profesora na Twitterze 10 listopada 2018 r. "Jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to po ustawce z ostatnich 2 dni powinno być jasne: żaden przyzwoity człowiek nie powinien iść w paradzie obrońców białej rasy, którzy na chwilę schowali swe falangi i swastyki, w zmowie ze zorganizowaną grupą przestępczą PiS" - napisał wtedy prof. Sadurski.''

no to teraz odpowiedz mi jak widzisz ten wyrok...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 19:54
Jeszcze o tym zapomniałem , odświeżyłem pamięć czytając uzasadnienie wyroku o przestępcy Kiszczaku ;

"Kiszczak został skazany na karę 4 lat więzienia za udział w związku zbrojnym. Jako okoliczność łagodzącą sąd wskazał podeszły wiek generała i stan jego zdrowia. Na mocy przysługującego mu prawa do amnestii wyrok zmniejszono o połowę, a kara 2 lat więzienia została zawieszona na okres próby 5 lat."

To też nie przynosi chwały sądowi w wolnej Polsce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 19:56
no ja ci też ''odświeżam pamięć '' o wyroku na piSS a ty milczysz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza