Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Waldemar Witkowski senatorem!
~~Jasiu z pis_da niezalogowany
16 października 2023r. o 21:55
"Okręg nr 23

Wygrywa Artur Dunin (KO), który po przeliczeniu 87,17 proc. góśow zdobył aż 71,75 proc. poparcia. Jego kontrkandydat - były bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski (PiS) zyskał 28,25 proc. głosów."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwone Przymiotno niezalogowany
16 października 2023r. o 22:03
~~Mlecznobiały Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Żywotnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~GENO napisał(a): TO JUŻ LUDZIE ROZUM UTRACILI PRZY TAKIM WYBORZE


No nie...na Languste z Bezpartyjnych..??
Na Kamiliona dennego miałam głosować.. no co Ty...


Bufonom pokazał klasę.Brawo Panie Witkowski....I zabrał sen o korycie i immunitecie !!!


Kandydatura Kamila Barczyka byłaby dobra z 2 lata temu.. teraz gdy już pokazał kim naprawdę jest..w pracy...na eventach w rozmowach.w parciu na szkielko i lans ,to stał się niewypałem co wysadził Bezpartyjnych w niebyt.
TO MU SIE NAPRAWDE UDALO...
CHWALA ZA TO PANIE BARCZYK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Laurencja niezalogowany
17 października 2023r. o 6:01
~~Mlecznobiały Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Żywotnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~GENO napisał(a): TO JUŻ LUDZIE ROZUM UTRACILI PRZY TAKIM WYBORZE


No nie...na Languste z Bezpartyjnych..??
Na Kamiliona dennego miałam głosować.. no co Ty...


Bufonom pokazał klasę.Brawo Panie Witkowski....I zabrał sen o korycie i immunitecie !!!

A zoltociob miał chrapkę na stołek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniły Pustynnik niezalogowany
17 października 2023r. o 7:55
Wygrał zdecydowanie ,bo to ktoś na poziomie ,niezależny z poza nieładnie pachnącego układu Bolesławieckiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 8:01
11 października 2023r. o 21:14
ciekawe jak wielu z was niewiele wie o ludziach startujących w tych wyborach a którzy mają tak wiele brudów za sobą ...
ten wasz ''samorządowiec'' ponad dwadzieścia tal spędził w PZPR...
zasłynął min. nakazem eksmisji niepełnosprawnej osoby będąc kierownikiem jakiejś mieszkaniówki...
sprawę z jakąś kobietą przegrał ...
później start w wyborach....poparcie ?...owszem było ...0,14 ....;D
ale prawdziwym rodzynkiem w tym ''keksie'' było to ,że listy z jego poparciem podpisywały setki trupów....;D

wystarczy? ;D
a dzisiaj taki człowiek wychodzi do ludzi i szuka ich poparcia...;D

wygrał na ludzkiej nieświadomości...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Z tego pakietu niezalogowany
17 października 2023r. o 8:04
Z zaproponowanej trójki pan Witkowski był jedynym mądrym wyborem.
Dziwne że pozostali uzyskali też po 30 % . Kto zdrowy na umyśle wybrał by do senatu pisowca lub co gorsza bezpartyjnego partyjniaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 8:07
~~Z tego pakietu napisał(a): Z zaproponowanej trójki pan Witkowski był jedynym mądrym wyborem.
Dziwne że pozostali uzyskali też po 30 % . Kto zdrowy na umyśle wybrał by do senatu pisowca lub co gorsza bezpartyjnego partyjniaka.

pomimo moich pewnych zastrzeżeń zgadzam się z tym że to lepszy wybór od dyrektora-dewelopera...kim jest ten Ślusarz nie wiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Mina niezalogowany
17 października 2023r. o 9:38
~~Złotawa Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Z tego pakietu napisał(a): Z zaproponowanej trójki pan Witkowski był jedynym mądrym wyborem.
Dziwne że pozostali uzyskali też po 30 % . Kto zdrowy na umyśle wybrał by do senatu pisowca lub co gorsza bezpartyjnego partyjniaka.

pomimo moich pewnych zastrzeżeń zgadzam się z tym że to lepszy wybór od dyrektora-dewelopera...kim jest ten Ślusarz nie wiem...

Ten witkowski tez nie wiem kim jest. Pierwszy raz widze i słyszę.
Ale przynależność do komunistów...
Dla tego u mnie było 3razy x
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.