Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Waldemar Witkowski senatorem!
~~Renia niezalogowany
16 października 2023r. o 19:13
Lepsza Lewica niż pisowskie złodzieje którzy w imię Boże i za nasze pieniądze urządzili hucpe z referendum a naród im pokazał gest Lichockiej . Bezpartyjni to tacy jak bez bezpłciowcy , nie wiadomo co to jest , człowiek musi się określić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rewolwerowiec niezalogowany
16 października 2023r. o 19:14
Pisobolszewia zdrajcy i szubrawcy Polski na śmietniku historii. Czas na rozliczenia, konfiskaty roższeżone na rzecz Skarbu Państwa Polskiego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Bratek niezalogowany
16 października 2023r. o 19:21
~~Renia napisał(a): Lepsza Lewica niż pisowskie złodzieje którzy w imię Boże i za nasze pieniądze urządzili hucpe z referendum a naród im pokazał gest Lichockiej . Bezpartyjni to tacy jak bez bezpłciowcy , nie wiadomo co to jest , człowiek musi się określić .

Lewica to komuna, widocznie tęsknicie za tamtymi czasami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Cytryniec niezalogowany
16 października 2023r. o 19:22
~~Indygowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Cytryniec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zielonożółty Goździk napisał(a): bardzo dobrze Waldemar witkowski ma duże doświadczenie i będzie nas dobrze reprezentował w Senacie

proszę ci przestań wypisywać jakieś bzdury...

w czym ma to ''duże doświadczenie''?
chyba w oszustwach ....;D
guzik mnie obchodzi ten witkowski bo nawet nie myślałem by na niego głosować ....ale wiem co piszę ...
Z całą pewnością wiesz - w Radio maRyja usłyszoś

podwójny tuman...;D
ja i słuchanie tego nienawistnego radyjka?
tak ...wiem co piszę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złodzieje Polski i Polaków niezalogowany
16 października 2023r. o 19:38
https://youtu.be/3bhY45HfzdQ?si=Ugz-N_1xM-3fdKIa


Miejsce pisowców jest we więzieniach. Oszukiwali Polaków od katastrofy smoleńskiej po dziś dzień!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Order Orła Białego Zchańbiony niezalogowany
16 października 2023r. o 19:41
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/duze-problemy-z-glosami-z-zagranicy-i-tlumaczenia-pkw-z-lokali-padaja-mocne-slowa/f5g6k16


pisowce muszą siedzieć na dożywociach za swoje nieludzkie występki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Leśne Ruchadło niezalogowany
16 października 2023r. o 19:46
"godz. 18.20:

PiS — 36,78 proc.;
KO — 29,38 proc.,
Trzecia Droga — 14,47 proc.;
Nowa Lewica — 8,32 proc.,
Konfederacja — 7,25 proc."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Wrzos niezalogowany
16 października 2023r. o 20:09
~~Malachitowa Bazylia napisał(a): Bezpartyjni nikogo nie wprowadzą do sejmu i na razie nie słychać by kogokolwiek wprowadzili do senatu. Po co ta zabawa i za czyje pieniądze ?, za własne ????

Bezpartyjni zdemolowani w Sejmie i senacie...Barczyk nie dostanie tak upragnionego immunitetu a jako nieświeże przystawki poza progiem wyborczym....MUsza martwić się o przyszłość....
PYCHA KROCZY PANIE BARCZYK ..ROMAN..GABRYSIAK....PRZED UPADKIEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.